خبر تمدید EB5پس از گمانه زنی های زیاد ، کنگره آمریکا به تمدید قانون مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا به مدت نه ماه و نیم رای مثبت داد. بر این اساس پذیرش پرونده مهاجرت سرمایه گذاری طبق شرایط قبل تا سپتامبر ۲۰۱۶ ادامه خواهد داشت. برنامه مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا سالیان سال منبع مهم جذب سرمایه بوده است.

تمدید پذیرش پرونده مهاجرت  سرمایه گذاری آمریکا EB5

 

خبر خوش به متقاضیان!

پس از گمانه زنی های زیاد، کنگره آمریکا به تمدید قانون مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا  به مدت نه ماه و نیم رای مثبت داد. بر این اساس پذیرش پرونده مهاجرت سرمایه گذاری طبق شرایط قبل تا سپتامبر ۲۰۱۶ ادامه خواهد داشت.

برنامه مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا  سالیان سال منبع مهم جذب سرمایه بوده است و  بودجه طرحهای سرمایه گذاری بدون هیچ گونه بار مالیاتی و هزینه ای به دوش مردم از طرف سرمایه گذاران جویای اقامت آمریکا تامین می شود.

این برنامه از سال ۲۰۰۸ به بعد حدود ۱۳ میلیارد دلار جذب سرمایه در پروژه های اشتغال زایی داشته است و منشاء ایجاد دهها هزار شغل بوده است. تنها در ۳ ماهه چهارم  سال مالی ۲۰۱۵ تعداد درخواستها و سرمایه گذاران متقاضی مهاجرت ۵۰۰۶ درخواست بوده  که این تعداد ۳ برابر سه ماهه اول سال بوده است.

با توجه به استقبال زیاد از این برنامه و امکان تحقق پیش از موعد بودجه پیش بینی شده  که ممکن است منجر به توقف برنامه مذکور شود، توصیه ما به کسانی که در حال حاضر به مهاجرت  سرمایه گذاری آمریکا فکر می کنند این است که از فرصت پیش آمده استفاده نموده و درخواست خود را ثبت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با خبر تمدید EB5

تمدید برنامه ویزای EB-5 آمریکا تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۷ ترامپ صدور فرمان اصلاح شده مهاجرتی و ممنوعیت سفر را به تاخیر انداخت آیا شما هم به دنبال ویزای باور نکردنی EB3 هستید؟ مخالفت دادگاه فرجام با درخواست تجدید نظر ترامپ فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده اصلاحات پیشنهادی برنامه EB-5 پس از ۲۸ آوریل ۲۰۱۷ در مورد ویزای EB3 برنامه EB-5 مجددا تمدید خواهد شد پرسش و پاسخ در مورد ویزای E-2 مزایا و معایب ویزای E2 و EB-5 رقابت کشورهای مختلف با برنامه EB5 آمریکا تصمیم گیری نهایی ویزای EB5 هر آنچه در مورد کسب اقامت آمریکا از طریق ویزای E2 باید دانسته شود اگر صاحب کسب و کار خودم یا سرمایه گذار باشم برای ورود به آمریکا چه ویزایی را باید انتخاب کنم؟ خیلی افراد فرق بین اقامت دائم و شهروندی آمریکا را نمی دانند می خواهید به آمریکا مهاجرت کنید؟ تحت ویزای E2 یک کسب و کار در آمریکا راه بیاندازید. سفر بدون ویزا به آمریکا باید ها و نباید های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری برای ایرانیان پرداخت 500,000 دلار مبلغ سرمایه گذاری در برنامه EB5 به صورت اقساطی قابل توجه متقاضیان ویزای EB5 خبر تمدید EB5 دانستنی هایی در مورد لاتاری آمریکا مرکز ملی صدور ویزای امریکا یک راهنمای اولیه در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری تحت قوانین مهاجرتی موفقیت جدید کنکاش؛ دریافت ویزای 5 ساله E2 از آمریکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش