تجربیات مشتریان

تجربیات مشتریاننظرات برخی از مشتریانی كه از خدمات  شركت مهاجرتي کنكاش استفاده نموده اند

 

با سلام: ن –ش: سرمایه گذاری -کانادا

از من خواسته شده است تا تجربه خودم را در شرکت کنکاش جهت درج در سایت این شرکت اعلام کنم.

روی هم رفته من با این شرکت و آقای محمودی در سال 1376 از طریق دوستی که قبلا ایشان را میشناختند آشنا شدم. بنده در ایران به تولید ورقهای پلی کربنات، ترمو پلاستیک و غیره مشغول بوده و هستم. تولیدات شرکت در آن زمان میبایست به خارج از ایران نیز فروخته میشد و نیاز به رفت و آمد به دیگر کشورها مخصوصا آمریکا و کانادا یک باید شده بود. به علت فوریت قضیه، شرکت کنکاش قانون نفتا (North American Free Trade Agreement) - توافقنامه تجارت آزاد بین کانادا، آمریکا و مکزیک جهت ثبت شعبه شرکت در کانادا را مطرح و شخصآ با در دست داشتن متن قانون درسال 1380 با اقای جورج رسام کارمند قسمت بازرگانی سفارت کانادا در تهران، موضوع را در میان گذاشتند. نتیجه کار، ابتدا ملاقات آقای رسام و همکارانشان به کارخانه جهت آشنایی با محصولات و در نهایت موافقت ایشان برای ثبت شعبه شرکت در تورنتو و صدور ویزای تجاری جهت همه اعضای خانواده و 3 نفر از کارمندان کلیدی شرکت بود. پس از ورود ما به کانادا، آقای محمودی بعلت آشنایی خوبی که در اینجا با دنیای تجارت داشتند، به ما جهت ملاقاتهای فروش در تورنتو کمکهای قابل توجه ای کردند. بعد از اولین سال کاری، میبایست اقدام جهت اقامت دائم و مهاجرت انجام میشد که این مهم را نیز کنکاش به عهده گرفت. مهمترین شرط درخواست جهت مهاجرت سرمایه گذاری ثابت کردن سوابق مدیریتی و چگونگی کسب اموال از اولین ریال تا روز مصاحبه بود. اداره مهاجرت لازم میدانست بداند آیا بنده در حد یک مدیر، مدیریت نیروی انسانی، مالی ، بازاریابی ، تصمیم گیریهای کلیدی و غیره شرکت چقدر وارد و دخیل هستم، که این مهم را شرکت کنکاش به بهترین نحو به اتمام رساندند. نتیجتآ:  مورد مهمی که بنده میتوانم به شما پیشنهاد کنم این است که در همه زمینه ها فقط با افراد و شرکتهای با تجربه و حرفه ای کار کنید.  درشناخت دنیای مشاغل، اقامت و مهاجرت اقای محمودی یکی از با تجربه هاست.

ف-رحیمی -رضا-ک

سلام به خوانندگان- سرمایه گذاری- کانادا

سال 88 اقدام به مهاجرت کردیم. پس از تحقیقات لازم در مورد شرکتها و وکلای این حوزه و مصاحبه ی حضوری با چندین شرکت مهاجرتی، به چند دلیل کنکاش رو انتخاب کردیم و از انتخابمان راضی هستیم. البته در ابتدا همانند یکی از دوستانم قصد داشتم شخصا اقدام به مهاجرت از طریق skilled worker کنم که پس از صحبت با آقای محمودی متوجه شدم که این اقدام نتیجه مثبتی ندارد (به دلیل عدم تطابق رشته تحصیلی با سابقه ی کاری).

1. مطالب سایت کنکاش تجربه ی همکاران شر کت کنکاش می باشد و اغراق و ترغیب و اغوا ندارد و البته تجربه ی طولانی مدت شرکت در این زمینه در ایران همتایی ندارد (مطالعه ی سایت باعث جذب من شد و البته تجربیات مشتریان).

2.در مصاحبه ی اولیه (بر خلاف شرکتهای همکار) به ما گفته شد  که در صورت عدم اطمینان به پذیرش با درصدی بالا تر از  90% پرونده را نمی پذیرند و اتفاقا در یکی از جلسات شاهد پافشاری های یکی از مراجعین بودم و پاسخ شرکت کنکاش برایم جالب بود که به احتمال زیاد پرونده ی شما پذیرفته نمی شود و شرکت ما نمی تواند در این پرونده به شما کمکی کند.

3.پرونده شما نزد شرکت کنکاش  واقعا متعهدانه و با مسئولیت و جدیت و وسواس پرونده ها رو پیگیری می شود و مطمئن هستید که فراتر از کارهای لازم رو انجام می دهند. 

به هرحال امیدوارم اگر قصد مهاجرت دارید حتما قبل از تصمیم گیری  جلسه ای با مشاوران شرکت کنکاش داشته باشید، ممکن است که پیشنهاد بهتری در انتظارتون باشد و در تصمیم گیری کمک بزرگی برایتان با شد.

 

 

لشگر آرا م- سرمایه گذاری امریکا EB5

من و شوهرم که دارای کلینیک پزشکی هستند تقریبا" از 6 سال پیش به فکر مهاجرت بودیم ولی بین کانادا و آمریکا مقصد مشخصی نداشتیم چون هیچ وابستگی نزدیکی در این دو کشور نداریم با توجه به شرایط مختلف و روحیات خودمون آمریکا گزینه مناسب تر ونسبتا سخت تری به نطر می رسید پس نیاز به کسی یا کسانی داشتیم که بتواند با توجه به شرایط سخت آمریکا ما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. خوب در مساله مهاجرت به صورت سرمایه گزاری یا همون EB5 با توجه به اینکه مبلغ زیادی باید پرداخت شود گزینه اعتماد بسیار با اهمیت جلوه میکند ما پس از تحقیقات فراوان، جستجو در اینترنت و صحبت با چند نفر وکیل و دفتر مهاجرتی به اهمیت این موضوع بیشتر از قبل پی بردیم که انتخاب مسیر درست توسط افراد مجرب و کارازموده در طول این مسیر نسبتا طولانی بسیار ضروری است.
ما با جناب آقای محمودی در سال 1376 منزل یکی از دوستان آشنا شده بودیم. ماطلاع داشتیم که ایشون یک دفتر مهاجرتی دارند و تخصصشون مهاجرت به کانادا و آمریکاست. پس از تحقیقاتی که انجام دادیم با توجه به رضایت مشتریان قبلی و سابقه درخشان گروهشون در این مورد و شناختی که از خودشون و شخصیتشون داشتیم در پاییز 1393 با گروه ایشون برای تشکیل پرونده ی مهاجرت به آمریکا و اقدام برای گرفتن ویزای EB5 قرارداد بستیم. از آن زمان با راهنمایی هایی که برای شکل گیری پرونده با بهترین و قوی ترین شکل ممکن برای ما انجام دادند و پیگیری مستمری که در این راه داشتند. زمان بندی مناسبی که در هر مرحله برای جمع آوری مدارک مورد نیاز پرونده انجام میگرفت تا معرفی پروژه هایی که برای سرمایه گذاری کمترین ریسک ممکن برای شکست و بالاترین شانس برای رسیدن به هدف نهایی بود همواره در کنار ما بودند. از کامل کردن فرم ها ورزومه مورد نیاز برای اداره مهاجرت تا تکمیل مدارک مورد نیاز و پیگیری تایید ارسال تا گرفتن فایل نامبر پرونده همواره با صبوری و جدیت تلاش کردند. در این مسیر به پیشنهاد خودمان از آنجا که ما ساکن تهران نیستیم برای کارشناسی، ترجمه مدارک و یا ارسال پول نیز همواره معرف بهترین ها بودند.
با تشکر ازجناب آقای محمودی مدیریت شرکت کنکاش و پرسنل توانمندشون امیدوارم همواره موفق باشند.
 اسفند1394
[email protected]

با تشکر مجدد از خانم آذر مهر و جناب محمودی

 

 

چنگیز روستایی – ایران-خرید پاسپورت دومنیکا

من صاحب تولیدی و فروش پوشاک و لوازم ورزشی همچنین وارد کننده لوازم تنیس ، کوه پیمایی و ... هستم.
هیچ وقت علاقه ای به مهاجرت از کشورم نداشته اما بخاطر نوع شغلی که دارم، مسافرت و داشتن امکانی برای سفر به کشورهای اروپایی و آسیایی از پایه های اصلی کارم میباشد. از اینرو به پیدا کردن راهی که بتوانم آزادانه سفر کنم پرداختم. در این میان و از قضا در یکی از سفرهایم در مجله هوایی با شرکت کنکاش آشنا شدم. پس از صحبتهای اولیه با مشاوران شرکت و با توجه به شرایط مطرح شده به من راه هایی از جمله خرید پاسپورت کشور دومنیکا را پیشنهاد کردند. با در دست داشتن این پاسپورت میتوانم به بیش از 100 کشور از جمله شنگن بدون ویزا تردد کنم که البته به ازای پاسپورت 100000$ بلا عوض به دولت دومنیکا پرداخت شد. کل فرایند تا دریافت پاسپورت البته پس از تکمیل مدارک در کنکاش، کمتر از 3 ماه انجام شد و این دقیقا همان چیزی بود که به آن نیاز داشتم. از شرکت کنکاش بخاطر حل مشکلی که داشتم و آنرا بسادگی و با هزینه ناچیزی انجام دادن قدردانی میکنم.

 

 

با سلام و عرض ادب 

س. انتصارنیا هستم دارای شرکت ساختمانی در طهران- سرمایه گذاری -کانادا


من سال2010 تصمیم به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با خانواه گرفتم بعد از پرسو جو و مراجعه به شرکتهای متفاوت در نهایت با تاکید یکی از دوستان که حدودا 12 سال قبل با شرکت کنکاش آشنا شده بودند با مدیر عامل شرکت طی جلساتی مسولیت پرونده را به عهده ایشان و تیم گسترده و مجربشان سپردم. شایان ذکر است که بنیان گذار شرکت جناب دکتر محمودی چه از طریق مصاحبه شخصی و چه از طریق مطالعه کتاب ها  یشان سعی بر آشنایی ما به کشور کانادا کردند و نگرانی هایی رو که نسبت به مهاجرت برای ما وجود داشت را به نسبت چشم گیری بر طرف کردند.
از دید بنده تیم کنکاش بسیار حرفه ای هست زیرا هنگامی که وارد عرصه مهاجرت می شوید از مسائل بسیاری بی اطلاع هستید و بهتراست که در این پروسه از تجربیات و راهنمایی های شرکت های متخصص در این زمینه استفاده کنید.
 حسابداری و حسابرسی دارایی ها یکی از پایه های اصلی در پرونده های کانادا می باشد، که تیم با تجربه کنکاش با دقت بسیار زیاد به این امر پرداختند و پرونده آنقدر دقیق شکل گرفته بود که هنگام مصاحبه در اداره مهاجرت کانادا، افسر مربوطه نتوانست کوچکترین ایرادی را به پرونده وارد کند.

از تیم حرفه ای کنکاش بسیار سپاس گذارم که مارا در این راه همراهی کردند.

آقاي فراهانی  امریکا سرمایه گذاری از طریق E2

به عنوان مدير عامل  شركتی تقریبآ معتبر و موفق  در ايران و با توجه به گرفتاریهای کاری که آن زمان داشتم، به کشور دومی فکر می کردم. در این راستا  قدمهای اولیه را طبعآ به جهت شناخت عمیق تر چند کشور و راه و روش و چگونگی اقامت و مهاجرت گرفتن آنها  را  با جستجو و تحقیقات اینترنتی، از طریق دوستان و اقوامی که این راه را طی کرده و همچنین مراجعه به برخی از دفاتر حقوقی پیگیری کردم.  ابتدا تصمیم به مهاجرت به کانادا گرفته شد از این رو به مطالعه یکی از کتب شرکت کنکاش  "کانادا سرزمین ملیتها" بطور جدی تر پرداختم. همچنین جهت مشاوره به شرکت مذکور مجددا مراجعه و هدف خود را با مشاور کنکاش در میان گذاشتم اما آنها موضوع ترخیص کارمندان سفارت کانادا در دمشق و احتمال بسته شدن آن را مطرح کردند و بخاطر نا مشخص بودن اوضاع سفارت و پرونده های سرگردان در سوریه تمایلی به تشکیل این پرونده نداشتند. آقای محمودی  مدیر شرکت نیز حساسیت موضوع و کل تصویر اوضاع آینده پرونده های کانادا را کاملا واضح و منطقی بتصویر کشاندند. ایشان با توجه به شناختی که از نیازهای من بدست آورده بودن برنامه سرمایه گذاری، کارآفرینی و چند برنامه دیگر اقامتی مهاجرتی آمریکا را مثل Eb5  -  E2 -  H1  را مطرح نمودند.   

 همکاران شرکت کنکاش  كمك هاي بسياری در فرایند تصمیم گیریهایم، از جمله اینکه کدام گروه به موقعیت من نزدیکتر و منطقی تر است را صادقانه پیش روی من گذاشتند. لازم به ذکر است که همکاران این شرکت در نیویورک نیز در کل فرآیند اجاره محل کار، اجرای طرح توجیهی ، کنترل دیگر قراردادها و کلیه مطالب مورد نیاز موفقیت پرونده را  بسیار حرفه ای به اتمام رساندن.

 اطمينان دارم كه به دليل مهارت، دانش و تجربه تيم شما در ارائه مدارك مديريتي اينجانب بود كه درامر مهاجرت، پرونده من به هيچ مشكلي برخورد نكرد و موفق شد. قابل ذكر است كه برخلاف بعضی از دوستان كه همچنين از طريق سرمايه گذاري اقدام كرده بودند و همچنان منتظر ویزاهایشان از کانادا هستند من 3 سال از ورودم به خاک آمریکا گذشته است. خوشحالم كه پرونده خود را به تيم كنكاش  و وكلای آن سپردم. این اطمینان را دارم  كه  به هر دليلي پرونده من در آمریکا با هر مشکلی مواجه شود  وكيل آمریکایی آن شركت  به من کمک خواهد كرد. اکنون که بخوبی با تجارت در آمریکا آشنا شده ام با خیال آسوده و بزودی  با کمک از تیم کنکاش اقدام به سرمایه گذاری با روشEB5 جهت تبدیل اقامت موقتمان به گرین کارت دائم خواهیم کرد. 

با سلام به خوانندگان محترم.

اینجانب س . د. از اساتید دانشگاههای ایران- سرمایه گذاری کانادا


               پس از تصمیم مهاجرت به کانادا، می دانستم که وکیـل نقشی اساسی در این امر مهم دارد، لذا شروع به تماس با شرکت های مهاجرتی گرفتم و با چندین شرکت به صورت حضوری

مصاحبه کردم و شرایط آنها و اطلاعاتشان و حرفه ای بودنشان را بررسی و در نهایت شرکت کنکاش را انتخاب نمودم چرا که تمام نیازهای مهاجر را آگاهانه و با بردباری بررسی می کنند. با افرادیکه

از طریق این شرکت موفق به مهاجرت به کانادا شده بودند، صحبت کرده و آنها نیز بسیار راضی بودند. بعد از چندین ماه بررسی و کنجکاوی سرانجام شرکت کنکاش کار مهاجرت من و خانواده ام را آغاز نمود.

پروسه تشکیل پرونده و ارسال آن به کانادا چندین ماه طول کشید و در این مدت من شاهد آن بودم که همکاران کنکاش  با درایت پرونده مرا به اتمام رساندند. بالاخره زمان مصاحبه فرا رسید و شرکت موفق شد ویزای مرا از کانادا اخذکند. برای مصاحبه به مونترال رفتم. با وکیل پرونده در مونترال تماس گرفتم و ایشان چندین مصاحبه با من داشت تا مرا برای روز مصاحبه آماده باشم. در روز مصاحبه آفیسر که بسیار موشکافیانه سوال می کرد، نتوانست ایرادی به پرونده بگیرد و آنجا بود که من تازه متوجه شدم که تشکیل پرونده برای اداره مهاجرت کانادا و مصاحبه با آفیسر کاری بسیار سخت و حرفه ای می باشد و داشتن وکیل کارکشته چه تاثیری در موفقیت پرونده دارد. یک هفته پس از مصاحبه سی.اس.کیو را دریافت نمودم و اکنون منتظر زمان مهاجرت به کانادا هستم.

خانم ن -ميرزابيگي: سرمایه گذاری EB5 آمر یکا

من براي دريافت ويزاي اقامت دائم خود در آمریکا، به دليل نظرات مثبت و توصيه آشنايانم ازخدمات كنكاش استفاده كردم و در پاسخ تمامي سوالاتي كه داشتم و مسائلي كه برايم مبهم بود پاسخ هاي روشن، سريع و كاربردی دريافت كردم. همچنين پيش از مصاحبه در طي چند جلسه كلاس آموزشي تمامي مطالب و نمونه پرسش هاي مصاحبه و پاسخ هاي آنها را با آقاي محمودی حتی در آخرين دقايق شب قبل از مصاحبه در دبی تمرين كرديم. من بدون استرس در مصاحبه شركت كرده و موفق شدم. كاركنان شركت نيز بسيار خوش برخورد، دقيق و باتجربه هستند.
من اكنون در لوس انجلس به سر می برم و حتما استفاده از خدمات شركت كنكاش را به تمامي دوستانم پیشنهاد می دهم.

آقاي ابراهيمي :استانی کانادا

جلسات آمادگي براي مصاحبه كانادا بسيار عالي بود و به من اعتماد به نفس بسيار زيادي داد، جلسات كاملا شبيه به جلسه مصاحبه با افسر مهاجرت برگزار مي شد. كنكاش از شهرت بسیار خوبي طی سالهايي كه در ايران كار كرده، برخوردار است و كاملا استحقاق آن را نيز دارد. هر ماه نيز از طريق خبرنامه هاي شركت از مطالب جديد مربوط به مهاجرت و مهاجرين مطلع می شوم كه كمك شايانی درطول فرآيند مهاجرت به من و خانواده ام کرده است.

آقاي بويري : سرمایه گذاری کانادا

در طول پروسه مهاجرت، اعضاي شركت كنكاش كمك هاي بسيار مفيدي به من كرده و هر زماني كه با شركت تماس مي گرفتم آماده پاسخ گويي و كمك به من بودند. من از موفقيت خود اطمينان چنداني نداشتم اما مشاوران شركت با بررسي شرايط خاص مالی و برنامه های آتی من از قاقون سرمایه گذاری و کار آفرینی استانی استفاده کردند که از ابتدا و در آن زمان کار آفرینی استانی روش بسيار مطمئني برای من بود كه باعث موفقيت ما شد. لازم به ذكر است كه من بر خلاف اكثر متقاضيان به پيشنهاد كنكاش از طريق استانی و نه سرمایه گذاری 120000$ اقدام كردم. حاصل اين پيشنهاد دو سال زودتر رسيدن به كانادا با موقعيتهای بی نظير كاری  در ونكور بوده است. از همگی و همه چيز سپاسگزارم.

 

خانم ن- طبا طبایی: اقامت سرمایه گذاری مجارستان

من و خانواده ام مدتها به تحقیق  در جهت گرفتن پذیرش برای فرزندانمان از دبیرستانها و دانشگاهای کشورهای مختلف دور و نزدیک  از امریکا ، انگلستان، ایتالیا و همچنین از نمایندگیهای دانشگاه های کانادا، امریکا و استرالیا در کشورهایی مانند قبرس و دبی تا  کشورهای ارمنستان و بلاروس و... بودیم. هر کدام بنظر مشکلاتی داشتند جهت مثال امریکا و کانادا عالی بودند لاکن  جهت سه دانشجو حدود  1000000$  جهت 5 سال میبایست هزینه میشد. جامعه و جو  قبرس و دبی را نپسندیدیم، سیستم آموزشی دیگر کشور ها مسئله و دغدغه من و همسرم بود. در این میان توسط یکی از همکارانمان که در جریان مشکل  ما بودند، شرکت کنکاش را معرفی شد. خانمی که با ما مصاحبه میکردند با  چند سوال هدفمند از انگیزه ما مطلع شدند و باطرح چند سوال از ما خداحافظی نمودند. در نشستهای بعدی ما تصمیم به پرداخت 300000 یورو به دولت مجارستان و بر گشت آن پس از 5 سال به ازای اقامت سریع و در نهایت دریافت شهروندی اروپا گرفتیم. اخذ اقامت و ثبت نام فرزنانمان 3 ماهه انجام شد. ما خوشحال از این هستیم که با پیشنهاد  این شرکت از گرفتن پذیرش صرف نظر کرده و راه مفید تری که با موقعییت ما سازگار بود انتخاب نمودیم. نزدیکی مجارستان به ایران، دانشگاه های انگلیسی زبان با پرداخت شهریه های نسبتا کمتر نسبت به دیگر کشورهای اروپایی، دریافت پاسپورت اروپایی پس  از 5 سال، گارانتی عودت مبلغ سرمایه گذاری بوسیله دولت مجارستان، سفر آزادانه تمام خانواده به محدوده شنگن و... را بدست آوردیم.

در یک جمله، تیم کنکاش را چه در تهران و چه در بوداپست شنوندگانی خوب، ریز بین، دقیق، اقتصاددان و خبره در حل مشکلات مراجعه کنندگانشان می توانم تعریف و معرفی کنم. شرکت کنکاش را  بهمه افرادی كه به تخصص ايمان دارند توصيه كرده زيرا خود یک متخصصم.

 

آقاي پ- اناري: استانی کانادا

بعنوان یک Businessman در ضمن مراجعات اوليه كه صرفا جهت آشنا شدن با شركت و خدمات آن بود شاهد نظم در طبقه بندی فيزيكی و الكترونيكی پرونده های موجود و همچنين استفاده از software های تخصصی كنكاش شدم. مطلب مذكور و همچنين پی بردن به تجربه سی ساله آقای محمودی مدير شركت در آمریکای شمالی و سوابق طولانی ايشان در ارائه خدمات علی الخصوص به مهاجرين تجاری از علل اعتماد من نسبت به شركت شد. موثرترين راه براي تبليغات، حرفه ای بودن تیم آنهاست.

 

مطالب مرتبط با تجربیات مشتریان

عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش