تجربیات مشتریان

تجربیات مشتریاننظرات برخی از مشتریانی كه از خدمات  شركت مهاجرتي کنكاش استفاده نموده اند

 

با سلام: ن –ش: سرمایه گذاری -کانادا

از من خواسته شده است تا تجربه خودم را در شرکت کنکاش جهت درج در سایت این شرکت اعلام کنم.

روی هم رفته من با این شرکت و اقای محمودی در سال 1376 از طریق دوستی که قبلا ایشان را میشناختند اشنا شدم. بنده در ایران به تولید ورقهای پلی کربنات، ترمو پلاستیک و غیره مشغول بوده و هستم. تولیدات شرکت در ان زمان میبایست به خارج از ایران نیز فروخته میشد و نیاز به رفت و امد به دیگر کشورمخصوصا امریکا و کانادا یک باید شده بود. به علت فوریت قضیه،  شرکت کنکاش قانون نفتا (North American Free Trade Agreement) - توافقنامه تجارت ازاد بین کانادا، امریکا و مکزیک   را جهت ثبت شعبه شرکت در کانادا را مطرح و شخصآ با در دست داشتن متن قانون درسال 1380 با اقای جورج رسام کارمند قسمت بازرگانی سفارت کانادا در تهران، موضوع را در میان گذاشتند. نتیجه کار،  ابتدآ ملاقات اقای رسام و همکارانشان به کارخانه جهت اشنایی با محصولات و در نهایت موافقت ایشان برای ثبت شعبه شرکت در تورنتو و صدور ویزای تجاری جهت همه اعضای خانواده و 3 نفر از کارمندان کلیدی شرکت بود. پس از ورود ما به کانادا،  اقای محمودی بعلت اشنایی خوبی که در اینجا با دنیای تجارت داشتند، به ما جهت ملاقاتهای فروش در تورنتو کمکهای قابل توجه ای کردند. بعد از اولین سال کاری، میبایست اقدام جهت اقامت دائم و مهاجرت انجام میشد که این مهم را نیز کنکاش به عهده گرفت. مهمترین شرط درخواست جهت مهاجرت سرمایه گذاری ثابت کردن سوابق مدیریتی وچگونگی کسب اموال ازاولین ریال تا روز مصاحبه بود. اداره مهاجرت لازم میدانست بداند ایا بنده به عنوان و در حد یک مدیر: مدیریت نیروی انسانی، مالی ، بازاریابی ، تصمیم گیریهای کلیدی و غیره شرکت چقدر وارد و دخیل هستم، که این مهم را شرکت کنکاش به نحو احسن به اتمام رساندند. نتیجتآ:  مورد مهمی که بنده میتوانم به شما پیشنهاد کنم این است که در همه زمینه ها فقط با افراد و شرکتهای با تجربه و حرفه ای کار کنید.  درشناخت دنیای مشاغل، اقامت و مهاجرت اقای محمودی یکی از با تجربه هاست.

ف-رحیمی -رضا-ک

سلام به خوانندگان- سرمایه گذاری- کانادا

ما سال88 برای مهاجرت اقدام کردیم.بعد از کلی تحقیق در مورد شرکتها و وکلای این حوزه و مصاحبه ی حضوری با چندتاشون،به چند دلیل کنکاش رو انتخاب کردیم و از انتخابمون راضی هستیم.البته من میخواستم مثل یکی از دوستانم خودم از طریق اسکیل ورکر اقدام کنم و بعد از صحبت با آقای محمودی متوجه شدم که اگر این کار رو میکردم  حتما رد میشدم(به دلیل عدم تطابق رشته تحصیلی با سایقه ی کاری)

1. مطالب سایت کنکاش تجربه ی خودشون هست و اغراق و ترغیب و اغوا نداره و البته تجربه ی طولانیشون در این زمینه فکرنمیکنم در ایران رقیب داشته باشه.(مطالعه ی سایت باعث جذب من شد و البته همین تجربیات مشتریان)

2.در مصاحبه ی اولیه (بر خلاف شرکتهای همکار) گفنن که ما اگه مطمئن نباشیم که بالای 90 درصد اجتمال قبولی دارید پروندتون رو قبول نمیکنیم و از قضا چند جلسه بعد شاهد خواهش های یه مراجعه کننده بودم که بهش میگفتن احتمال ردی پرونده ی شما زیاده ما قبول نمیکنیم و ایشون میگفت مهم نیست من میخوام اقدام کنم و آخرش هم با نارضایتی رفت

3.پرونده شما پیش کنکاش مثل این میمونه که داده باشین به یکی از بستگان نزدیک.چون واقعا متعهدانه و با مسئولیت و جدیت و وسواس پرونده ها رو پیگیری میکنن.و مطمئن هستین که فراتر از کارهای لازم رو انجام میدن. 

به هرحال امیدوارم اگر قصد این کار رو دارید حتما قبل از تصمیم گیری یه جلسه با کنکاش داشته باشین،ممکنه تصمیمتون عوض بشه و پیشنهاد بهتری در انتظارتون باشه.

 

 

لشگر آرا م- سرمایه گذاری امریکا EB5

من و شوهرم که دارای کلینیک پزشکی هستند تقریبا" از 6 سال پیش به فکر مهاجرت افتادیم ولی بین کانادا و آمریکا مقصد مشخصی نداشتیم چون هیچ وابستگی نزدیکی در این دو کشدر نداریم با توجه به شرایط مختلف و روحیات خودمون امریکا گزینه مناسب تر ونسبتا سخت تری به نطر می رسید پس نیاز به کسی یا کسانی داشتیم که بتواند با توجه به شرایط سخت امریکا ما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند .خوب درمساله مهاجرت به صورت سرمایه گزاری یا همون EB5 با توجه به اینکه مبلغ زیادی باید پرداخت شود گزینه اعتماد بسیار با اهمیت جلوه میکند ما پس از تحقیقات فراوان , جستجو در اینترنت و صحبت با چند نفر وکیل و دفتر مهاجرتی به اهمیت این موضوع بیشتر از قبل پی بردیم انتخاب مسیر درست که توسط افراد مجرب و کارازموده صورت میگیرد در طول این مسیر نسبتا طولانی بسیار ضروری است.
ما با جناب آقای محمودی در سال 1376 منزل یکی از دوستان آشنا شده بودیم .می دونستیم که ایشون یک دفتر مهاجرتی دارند و تخصصشون مهاجرت به کانادا و آمریکاست .پس از تحقیقاتی که انجام دادیم با توجه به رضایت مشتریان قبلی و سابقه درخشان گروهشون در این مورد و شناختی که از خودشون وشخصیتشون داشتیم در پاییز 1393 با گروه ایشون برای تشکیل پرونده ی مهاجرت به آمریکا و اقدام برای گرفتن ویزای EB5 قرارداد بستیم. ازان زمان با راهنمایی هایی که برای شکل گیری پرونده با بهترین و قوی ترین شکل ممکن برای ما انجام دادند و پیگیری مستمری که در این راه داشتند .زمان بندی مناسبی که در هر مرحله برای جمع اوری مدارک مورد نیاز پرونده انجام میگرفت تا معرفی پروژه هایی که برای سرمایه گذاری کمترین ریسک ممکن برای شکست و بالاترین شانس برای رسیدن به هدف نهایی بودهمواره در کنار ما بودند .از کامل کردن فرم ها ورزومه مورد نیاز برای اداره مهاجرت تا تکمیل مدارک مورد نیاز و پیگیری تایید ارسال تا گرفتن فایل نامبر پرونده همواره با صبوری و جدیت تلاش کردند..در این مسیربه پیشنهاد خودمان از آنجا که ما شهرستان هستیم برای کارشناسی , ترجمه مدارک و یا ارسال پول نیز همواره معرف بهترین ها بودند.
با تشکر ازجناب آقای محمودی مدیریت شرکت کنکاش و پرسنل توانمندشون امیدوارم همواره موفق باشند.
 اسفند1394
[email protected]

با تشکر مجدد از خانم آذر مهر و جناب محمودی

 

 

چنگیز روستایی – ایران-خرید پاسپورت دومنیکا

من صاحب تولیدی و فروش پوشاک و لوازم ورزشی همچنین وارد کننده لوازم تنیس ، کوه پیمایی و امثالهم هستم.
هیچ وقت علاقه ای به مهاجرت از کشورم نداشته اما بخاطر نوع شغلی که دارم مسافرت و داشتن دیگر امکانات کاری در و به کشورهای اروپایی و اسییایی از پایه های اصلی کارم میباشد. از اینرو به پیدا کردن راهی که بتوانم مشکلاتم رو حل کنم پرداختم. در این میان و از قضا در یکی از سفرهایم در مجله هوایی با شرکت کنکاش اشنا شدم. پس از صحبتهای اولیه با کار کنان شرکت و با توجه به شرایط مطرح شده به من راه هایی از جمله خرید پاسپورت کشور دومنیکا را پیشنهاد کردند . با در دست داشتن این پاسپورت میتوانم به بیش از 100 کشور از جمله شنگن بدون ویزا تردد کنم که االبته به ازای پاسپورت 100000$ بلا عوض به دولت دومنیکا پرداخت شد. کل فرایند تا دریافت پاسپورت البته پس از تکمیل مدارک در کنکاش، کمتر از 3 ماه انجام شد و این دقیقا چیزی بود که دنبالش بودم. از شرکت کنکاش بخاطر حل مشکلی که داشتم و انرا بسادکی و با هزینه ناچیزی انجام دادن قدر دانی میکنم موفق باشند.

 

 

با سلام و عرض ادب 

س. انتصارنیا هستم دارای شرکت ساختمانی در طهران- سرمایه گذاری -کانادا


من سال2010 تصمیم به مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری با خانواه گرفتم بعد از پرسو جو و مراجعه به شرکتهای متفاوت در نهایت با تاکید یکی از دوستان که حدودا 12 سال قبل با شرکت کنکاش اشنا شده بودند با مدیر عامل شرکت طی جلسا تی مسولیت پرونده را به عهده ایشان و تیم گسترده و مجربشان قرار دادیم. شایانه ذکر است که بنیان گذار شرکت جناب دکتر محمودی چه از طریق مصاحبه شخصی و چه از طریق کتا ب ها شون سعی بر اشنایی ما به کشور کانادا کردند و نگرانی هایی رو که نسبت به مهاجرت داشتیم رو به نسبت زیادی حل کردند
به نظرم شرکت کنکاش سرویسشو در حد حرفه ای هست چون میدونید وقتی ادم وارد این راه میشه اطلاعی از خیلی چیزا نداره وبهتره خودش رو به دسته ادمای با تجربه و کار دون بسپره
انقدر دقت و انقدر تعهد دیدم از کنکاش که متحیر موندم از این همه استعداد پرسنل حقوقی, حسابداری و حسابرسی اموال و داراییهای ما که یکی از پایه های اصلی هر پرونده ست. اونقد پرونده به دقت انجام گرفته بود که در وقت مصاحبه افسر پرونده نتونست کوچکترین اشکالی بگیره

آقاي فراهانی  امر یکا سرمایه گذاری از طریق E2

به عنوان مدير عامل  شركتی تقریبآ معتبر و موفق  در ايران و با توجه به گرفتاریهای کاری ان زمان،  لازم میدیدم  به کشور دومی فکر کنم که در این راستا  قدمهای اولیه را طبعآ به جهت شناخت عمیق تر چند کشور و راه و روش و چگونگی اقامت و مهاجرت گرفتن انها  را  با جستجو و تحقیقات اینترنتی، از طریق دوستان و اقوامی که این راه را طی کرده و همچنین مراجعه به برخی از دفاتر حقوقی پیگیری کردم.  ابتدآ تصمیم به مهاجرت به کانادا گرفته شد از این رو به مطالعه یکی از کتب شرکت کنکاش  "کانادا سرزمین ملیتها" بطور جد ی تر پرداختم. همچنین جهت مشاوره به شرکت مذکور مجددا مراجعه و هدف خود را با مشاور کنکاش در میان گذاشتم اما ایشان  موضوع ترخیص کارمندان و بستن احتمالی سفارت کانادا در دمشق را مطرح و بخاطر نا مشخص بودن اوضاع سفارت و پرونده های سرگردان در سوریه اکراه به اقدام نشان میدادند. اقای محمودی  مدیر شرکت نیز حساسیت موضوع و کل تصویر اوضاع اینده پرونده های کانادا را کاملا واضح و منطقی بتصویر کشاندند. ایشان با توجه به شناختی که از نیازهای من بدست اورده بودن برنامه سرمایه گذاری، گارافرینی و چند برنامه دیگر اقامتی مهاجرتی امریکا را مثل Eb5  -  E2 -  H1  را مطرح نمودند.  

کل همکاران شرکت کنکاش  كمك هاي بسيار موثر ی که به من در جريان تصمیم گیریها از جمله اینکه کدام گروه به موقعیت من نزدیکتر و منطفی تر است را صادقانه پیش روی من گذاشتند. لازم به ذکر است که همکاران این شرکت در نیو یورک نیز در کل فرایند اجاره محل کار، اجرای طرح توجیهی ، کنترل دیگر قراردادها و کلیه مطالب مورد نیاز موفقیت پرونده را  بسیار حرفه ای به اتمام رساندن.

 اطمينان دارم كه به دليل مهارت ، دانش و تجربه تيم شما در ارائه مدارك مديريتي اينجانب بود كه درامر مهاجرت، پرونده من با هيچ مشكلي برخورد نكرد و موفق بود. قابل ذكر است كه برخلاف بعضي از دوستان كه همچنين از طريق سرمايه گذاري اقدام كرده بودند و همچنان منتظر ویزاهایشان از کانادا هستند من 3 سال از ورودم به خاک امریکا گذشته است. خوشحالم كه پرونده خود را به تيم كنكاش  و وكلاي آن سپردم .هميشه مطمئن هستم  كه  به هر دليلي پرونده من به مشکلی درامریکا مواجه شود  وكيل امریکایی ان شركت  از آن دفاع خواهد كرد. اکنون که بخوبی با جو تجارت در امریکا اشنا شده ام با خیال راحت و بزودی  با کمک از تیم کنکاش اقدام به سرمایه گذاری با روشEB5 جهت تبدیل اقامت موقتمان به گرین کارت دائم خواهیم کرد. 

با سلام به خوانندگان محترم.

اینجانب س . د. از اساتید دانشگاههای ایران- سرمایه گذاری کانادا


پس از اینکه تصمیم گرفتم به کانادا مهاجرت کنم می دانستم که وکیـل نقش اساسی در این امر مهم دارد لذا شروع به تماس با شرکت های مهاجرتی گرفتم وبا چندین شرکت به صورت حضوری

مصاحبه کردم و شرایط انها و اطلاعات انها و حر فه ای بودن آنها را بررسی نمودم و در نهایت شرکت کنکاش را انتخاب نمودم چون تمام نیازهای مهاجر را آگاهانه ودر شرکت انجام می دادند. با افرادیکه

قبلا با این شرکت کارکرده بودند صحبت کرده و آنها نیز از این شرکت خیلی راضی بودند. بعد از چندین ماه بررسی و کنجکاوی سرانجام شرکت کنکاش کار مهاجرت من و خانواده را آغاز نمود.

پروسه تشکیل پرونده و ارسال آن به کانادا چندین ماه طول کشید و در این مدت من شاهد بودم با چه حرفه ای گری و درایت پرونده مرا به اتمام رساندند. بالاخره زمان مصاحبه ی رسید و شرکت موفق شد ویزای مرا از کانادا اخذ کند

و من به مونترال برای مصاصبه رفتم. با وکیانل پرونده در مونترال تماس گرفتم و ایشان چندین مصاحبه با من داشت تا مرا برای روز مصاحبه آماده کند.

در روز مصاحبه آفیسر با تمام موشکافی و سوالاتی که می کرد نتوانست ایرادی به پرونده بگیرد و در آنجا بود که من تازه متوجه شدم که تشکیل پرونده برای اداره مهاجرت کانادا و مصاحبه با آفیسر چه کار سخت و حرفه ای می باشد و داشتن وکیل مبرز و کارکشته چه تاثیر زیادی در موفق بودن پرونده دارد. یک هفته پس از مصاحبه سی.اس.کیو را دریافت نمودم و اکنون منتظر زمان مهاجرت به کانادا هستم.

خانم ن -ميرزابيگي: سرمایه گذاری EB5 امر یکا

من براي دريافت ويزاي اقامت دائم خود در امریکا، به دليل نظرات مثبت و توصيه آشنايانم ازخدمات كنكاش استفاده كردم و در پاسخ تمامي سوالاتي كه داشتم و مسائلي كه برايم مبهم بود پاسخ هاي روشن، سريع و كاربردي دريافت كردم. همچنين پيش از مصاحبه در طي چند جلسه كلاس آموزشي تمامي مطالب و نمونه پرسش هاي مصاحبه و پاسخ هاي آنها را با آقاي محمودي حتي در اخرين دقايق شب قبل از مصاحبه در دبی تمرين كرديم. من بدون استرس در مصاحبه شركت كرده و موفق شدم. كاركنان شركت نيز بسيار خوش برخورد، دقيق و باتجربه هستند.
من اكنون در لوسانجلس به سر مي برم و حتما استفاده از خدمات شركت كنكاش پيك را به تمامي دوستانم توصيه خواهم كرد.

آقاي ابراهيمي :استانی کانادا

جلسات آمادگي براي مصاحبه كانادا بسيار عالي بود و به من اعتماد به نفس بسيار زيادي داد، جلسات كاملا شبيه به جلسه مصاحبه با افسر مهاجرت برگزار مي شد. كنكاش از شهرت خوبي در سالهايي كه در ايران كار كرده است برخوردار است و كاملا استحقاق آن را نيز دارد. هر ماه نيز از طريق خبرنامه هاي شركت از مطا لب جديد مربوط به مهاجرت و مهاجرين مطلع مي شوم كه كمك شاياني به من درطول فرايند و پروسه مهاجرت من و خانواده ام داشته است.

آقاي بويري : سرمایه گذاری کانادا

در طول پروسه مهاجرت ، اعضاي شركت كنكاش كمك هاي بسيار مفيدي به من كرده و هر زماني كه با شركت تماس مي گرفتم آماده پاسخ گويي و كمك به من بودند. من از موفقيت خود اطمينان چنداني نداشتم اما مشاور شركت با بررسي شرايط خاص مالی و برنامه های اتی من از فاقون سرمایه گذاری و کار افرینی استانی استفاده کردند که از ابتدا و در ان زمان کار افرینی استانی روشی بسيار مطمئني برای من بود كه باعث موفقيت ما شد. لازم به ذكر است كه من بر خلاف اكثر متقاضيان به پيشنهاد كنكاش از طريق استانی و نه سرمایه داری 120000$ اقدام كردم. حاصل اين پيشنهاد دو سال زودتر رسيدن به كانادا با موقعيتهاي بي نظير كاري كه  در ونكور بوده است. از همگی و بجهت همه چيز سپاسگزارم.

 

خانم ن- طبا طبایی: اقامت سرمایه گذاری مجارستان

من و خانواده ام مدتها به تحقیق و تفحس در  گرفتن پذیرش جهت 3 فرزندمان از دبیرستانهاو دانشگاهای کشورهای مختلف خارجی دور و نزدیک  از امریکا ، انگلستان، ایتالیا،  و همچنین از نمایندگیهای دانشگاه های کانادا، امریکا و استرالیا در کشورهایی مثل قبرس.و دبی تا  کشورهای ارمنستان و بلاروس بودیم . هر کدام بنظر مشکلاتی داشتند حهت مثال امریکا و کانادا عالی بودند لاکن  جهت سه دانشجو حدود 700 تا 1000000$  جهت 5 سال میبایست هزینه میشد. جامعه و جو  قبرس و دبی را نپسند ید یم، سیستم اموزشی دیگر کشور ها مسله و دغدغه من و همسرم بود.  در این میان توسط یکی از همکارانمان که در جریان مشکل  ما بود ند ما را به شرکت کنکاش معرفی کردند.  خانمی که با ما مصاحبه میکردند با  چند سوال هدفمند 1.5  ساعت از ما اطلاعات  دریافت کردنند و باطرح چند سوال از ما خداحافظی نمودند. در نشتهای بعدی ما تصمیم به پرداخت 300000 یورو به دولت مجارستان و بر گشت ان پس از 5 سال به ازای اقامت سریع و در نهایت دریافت شهروندی اروپا گرفتیم. اخذ اقامت و ثبت نام فرزنانمان 3 ماهه انجام شد. ما خوشحال از این هستیم که با پیشنهاد  این شرکت از گرفتن پذیرش صرف نظر کرده راه دور اندیشانه تری را که به موقعییت  ما سازگارتر بود انتخاب نمودیم..  نزدیکی مجارستان به ایران، دانشگاه های انگلیسی زبان با پرداخت شهریه های مجاری و نه خارجی در کشوری اروپایی، دریافت پاسپورت اروپایی پس  از 5 سال، گارانتی عودت مبلغ سرمایه گذاری بوسیله دولت مجارستان، سفر اراد همگی ما به محدوده شنگن و... را بدست اوردیم.

در یک جمله ، تیم کنکاش را چه در تهران و چه در بوداپست شنو ند گانی خوب، ریز بین ، دقیق، اقتصاد دان  و  خبره در حل مشکلات مراجعه کنندگانشان متوانم تعریف و معرفی کنم. شرکت کنکاش را  بهمه افرادي كه به تخصص ايمان دارند توصيه كرده زيرا خود یک متخصصم.

 

آقاي پ- اناري: استانی کانادا

بعنوان فردي Businessman در ضمن مراجعات اوليه كه صرفا جهت اشنا شدن با شركت و خدمات ان بود من شاهد نظم در طبقه بندي فيزيكي و الكترونيكي پرونده هاي موجود و همچنين استفاده از software هاي تخصصي كنكاش شدم. مطلب مذكور و همچنين پي بردن به تجربه سي ساله اقاي محمودي مدير شركت در امر یکا ی شمالی و سوابق طولاني ايشان در ارائه خدمات علي الخصوص به مهاجرين تجاري علل اعتماد من نسبت به شركت شد. موثرترين راه براي تبليغات، حرفه اي بودن تیم انهاست.

 

مطالب مرتبط با تجربیات مشتریان

عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش