چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟

چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟با مقایسه انواع مهاجرت سرمایه گذاری خواهیم دید برنامه مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، تنها برنامه ای است که با سرمایه گذاری ارزان، به کل اعضای خانواده، اقامت دائم و سریع ارائه می دهد و اجازه می دهد آزادانه در حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشند.

 با مقایسه انواع مهاجرت سرمایه گذاری خواهیم دید برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مالتا، تنها برنامه ای است که با سرمایه گذاری ارزان، به کل اعضای خانواده، در زمانی کوتاه اقامت  دائم ارائه می دهد و اجازه می دهد آزادانه در حوزه شنگن رفت و آمد داشته باشند.
کشورها
مبلغ سرمایه گذاری
زمان تا رسیدن به اقامت دائم
عضو شنگن
یونان
 250,000
فقط اقامت موقت
بله
مالتا
250,000
اخذ اقامت دائم از ابتدا و تنها ظرف 3 ماه
بله
قبرس
300,000
3 ماه
خیر
اسپانیا
500,000
5 سال
بله
پرتغال
500,000
5 سال
بله


جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


مطالب مرتبط با چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟

برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا سبک زندگی در مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری ( این برنامه در حال حاضر برای شهروندان ایرانی به شهروندی منجر نمی شود) آب و هوای مالتا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش