تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد.

تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد.بهترین روش اخذ اقامت دائم برای کل خانواده، برنامه سرمایه گذاری مجارستان، با توجه به قانون جدید اجرا شده در یک جولای 2016، می باشد. متقاضی اصلی، همسر، فرزندان وابسته در هر سنی و والدین از طریق قانون جدید می توانند هم زمان برای اقامت دائم اقدام کنند.

بهترین روش اخذ اقامت دائم برای کل خانواده در برنامه سرمایه گذاری مجارستان با توجه به قانون جدید اجرا شده در یک جولای 2016

  1. متقاضی اصلی، همسر، فرزندان وابسته در هر سنی و والدین از طریق قانون جدید می توانند هم زمان برای اقامت دائم اقدام کنند:
  2. هیچ محدودیت سنی برای والدین وجود ندارد
  3. هیچ محدودیت سنی برای وابستگان وجود ندارد، آنها می توانند متاهل و صاحب فرزند باشند. اما مقامات مهاجرتی هر موردی را جداگانه بررسی خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که افراد واقعا، وابسته به متقاضی اصلی تشخیص داده شوند، در صورتی که فردی در پرونده وابسته تشخیص داده نشود پرونده کل اعضای خانواده رد خواهد شد.
  4. شرکت کنکاش روز دوشنبه 11جولای 2016 با دفتر خود در بوداپست، شورا خواهد کرد تا مطمئن شود تمام شروط وابسته بودن رعایت شود و بدین ترتیب هیچ پرونده ای به خطر نیفتد
  5. نیاز به داشتن آدرس در مجارستان منتفی شده است.
  6. همه مدارک باید همزمان ارسال شوند، زیرا اگر بخشی از مدارک ناقص باشند، بررسی پرونده تا زمان تکمیل مدارک آغاز نخواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد.

اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مجارستان تنها با 185.000 یورو فقط در چهار ماه افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند اطلاعات مهم درباره ی مجارستان آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستان مجارستان اتحادیه ی اروپا را ترک نخواهد کرد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپا مسیر سریع برای رسیدن به اقامت دائم اتحادیه اروپا تنها در حدود 3ماه تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد. تعداد تقاضاهای دریافت اقامت مجارستان به شدت در حال افزایش است خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش