درباره کنکاش

شرکت کنکاش، ارائه دهنده خدمات مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ، در سال 1374 با هدف عرضه خدمات حقوقی به متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری که قصد شهروند جهانی‌ شدن را دارند، همزمان در تهران و تورنتو تأسیس گردید. مدیریت شرکت کنکاش با 30 سال تجربه در زمینه مهاجرت سرمایه گذاری مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیان مهاجرت امریکا ،کانادا ، اروپا و جزایر کارائیب عرضه کند.

 به شرکت حقوقی کنکاش، متخصص در مهاجرت سرمایه گذاری خوش آمدید

دفاتر مهاجرتی کنکاش زیرمجموعه یک شرکت حقوقی مستقل و متخصص در زمینه مهاجرت و شهروندی به متقاضیان به روشهای سرمایه گذاری، کسب شهروندی از طریق خرید ملک و همچنین دریافت اقامت دائم از راه ثبت شرکت و خرید ملک می باشد.

محمود محمودی, موسس و مدیر عامل شرکت کنکاش در سال 1359 به کانادا عزیمت کردند و پس از کسب تحصیلات عالی و گذراندن دوره های حقوق در رشته مهاجرت, کار خود را در اداره مربوطه در تورنتو آغاز و مدت 15 سال به متقاضیان مهاجرت و مهاجران در تورنتو و برخی از کشورهای امریکای شمالی، مرکزی و جنوبی خدمت کردند. وی یس از کسب دانش, تجربیات عملی و مهارتهای لازم و همچنین آگاهی از اینکه به سختی میتوان از راه دور درک درستی از نیازهای واقعی متقاضی داشت, در سال 1374 با هدف پاسخگویی به این نیاز به ایران بازگشته و شرکت کنکاش را همزمان در ایران ، کانادا و متعاقبا امریکا تأسیس نمودند.
 شرکت کنکاش با برخورداری از شبکه ای گسترده نیروی انسانی متخصص، با رویکرد مشتری مدارانه، می‌کوشد از طریق ارائه مطلوب، جامع و یکپارچه انواع خدمات مهاجرتی اعم از خدمات حقوقی، مشاوره های اقتصادی, تجارت بین المللی, حسابداران مالی، آموزش، پژوهش و نظایر آن، رضایت مشتریان خود را تأمین نماید.. ما از دانش گسترده ای از برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در طیف گسترده ای از کشورهای اروپایی, امریکایی و کارائیب برخوردار هستیم. این دانش و تجربه این امکان را برای ما فراهم می آورد تا مشتریان خود را بهتر درک کنیم.

این شرکت با تکیه بر تجربه عملی و دانش خود در طول بیش از سه دهه کار در این صنعت, قادر است مشاوره هایی هدفمند به تجار و بازرگانانی که به شهروند جهانی شدن و داشتن پاسپورت دوم می‌اندیشند ارایه نماید. مدیریت شرکت کنکاش با بیش از30 سال تجربه در زمینه مهاجرت مفتخر است خدمات منحصر به فرد خود را به متقاضیان هر یک از کشورهای حوزه فعالیت خود عرضه کند. هرکدام از این کشورها با روش‌ها، زمان‌ها و قیمت‌های متفاوت به خواسته‌های شما از جمله مهاجرت، دریافت پاسپورت و اقامت دائم پاسخ می دهند.  شرکت کنکاش جزء اولین شرکت‌ها در ایران است که به ارائه خدمات مهاجرتی به صورت کاملاً نظام مند و سیستماتیک به مدیران، سرمایه‌گذاران و صاحبان مشاغل پرداخته است.

دنیایی که در آن زندگی میکنیم را به دلیل وجود اینترنت, ارتباطات و امکانات سفر(شهروندان کشورهایی که کمتر مشکل سیاسی و اقتصادی دارند) دهکده جهانی نام نهاده اند که این واقعیت طبعا بدنبال خود تجارت را نیز جهانی نموده است. در نتیجه زمانی که مشاغل و فرصتهای شغلی جهانی بشمار آیند، سادگی حرکت و رفت و آمد در جهان نیز لازمه موفقیت میباشد. با این حال شهروندان بعضی کشورها به دلایل خاص کشورشان آزادی جابجایی و حرکت لازمه را دارا نمی باشند. یک شهروند معمولی کشورهای آزاد و بدون مشکل قادر است بدون ویزا به بسیاری از کشورهای دیگر سفر نماید در صورتیکه یک فرد موفق در کشورهای دیگر میبایست منتظر صدور ویزای دیگر کشورها باشد. این تبعیض ظاهرا و فقط با در دست داشتن پاسپورت کشورهای آزاد میتواند مرتفع گردد. گذشته از ان, شما شاید احتیاج به زندگی در دیگر کشورها را داشته باشید، واقف هستیم بعضی افراد ثروتمند چون آقای ادو واردو ساورین , شریک اصلی فیس بوک ، شهروند سنگاپور شده اند و همانند خانم تینا ترنر (شهروند سویس) شهروندی امریکایی خود را پس داده اند و اخیرا هم متقاضیان مهاجرت امریکایی ها به علت سرکار آمدن احتمالی آقای ترامپ به طور محسوس بالا رفته است. همچنین آقای جرارد دیپردیو فرانسوی به شهروندی روسیه و آقای جان فرریکسن نروژی به خاطر مسائل مالیاتی نروژ شهروندی قبرس را خریداری کرده اند.

پس در جهان امروز بسیاری از افراد به منظور فعالیت‌های اقتصادی امن و باز، نقل ‌مکان آسان، مسافرت بدون محدودیت، امنیت خانواده، استانداردهای بالای زندگی, مسائل درمانی, مالیاتی , تحصیل در کشورهای پیشرفته و....به شهروند جهانی شدن و داشتن پاسپورت دوم می‌اندیشند. در صورتی که شما نیز نیازمند به داشتن پاسپورت دوم هستید شرکت کنکاش راهنما و همراه شما در ارایه روشها و راه کارهایی که نیازهای شما را در بر داشته باشد می باشد.

مدیریت و کارشناسان  کنکاش به صورت حضوری  (بر خلاف بسیاری از همکاران که در دسترس نیستند و از راه دور به ارائه طریق می‌پردازند) ضمن شناخت نیازهای واقعی افراد، و درک کامل نیاز مشتری و آگاهی از روش‌های موجود و شرایط حقوقی کشورهای حوزه فعالیت خود به راهنمایی متقاضیان مهاجرت سرمایه گذاری می‌پردازد. مجموعه کنکاش بر این باورند که مهاجر موفق گذشته از حرفه خود، باید توشه پر باری از دانش و اطلاعات در رابطه با فلسفه مهاجرت، مهاجر و سرزمین جدید به همراه داشته باشد؛ از این ‌رو رسالت کنکاش آشنا ساختن مهاجران با فرایند مهاجرت، انجام خدمات مهاجرت، ارائه قوانین و اصول زندگی در کشور مقصد و خدمات پس از ورود است تا به این ترتیب ضمن کاهش مسائل موجود در فرایند مهاجرت، موجب تسریع انطباق‌پذیری و موفقیت مهاجران در محیط جدید شود. از این رو این شرکت بیش از 1200 صفحه مطلب در پاسخگویی به هزاران سوال شما در قالب 4 کتاب همانند دایرةالمعارفی گرد اوری نموده است.

خوشبختانه استفاده از اینترنت و تکنولوژی، امروزه کمک های شایانی به نداشتن و یا کم داشتن وقت افراد خصوصاً بین کشورهای در حال رشد نموده است. شرکت کنکاش نیز با به کارگیری و استفاده بهینه از تکنولوژی روز، این امکان را فراهم آورده است که با در اختیار گذاشتن رمز عبور به مشتریان اش جهت وارد شدن به پرونده شان چه در منزل، محل کار و یا در هر کجا که باشند بتوانند در جریان پروسه پرونده خود باشند. شما همچنین قادر هستید که بخش اعظمی از مکالمات و مکاتبات خود را به وسیله شبکه ی جهانی با دفاتر کنکاش مستقر در کشورهای حوزه فعالیت مان انجام دهید.

برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

دریافت پاسپورت از طریق سرمایه گذاری

دریافت اقامت از طریق سرمایه گذاری

 

دریافت خبرنامه کنکاش از طریق کانال تلگرام عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش