بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سرتاسر دنیا

بهترین کشور ها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در سرتاسر دنیاآیا شما یک سرمایه گذار هستید و مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری، با امکان سرمایه گذاری در املاک را ارائه می دهند.خلاصه ای از بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در مورد کشور های پرتغال، مالتا، اسپانیا، آمریکا، کانادا و ... تحت مقاله زیر برای شما جمع آوری شده است.

آیا شما یک سرمایه گذار هستید و مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری، از جمله سرمایه گذاری در املاک  را ارائه می دهند؟

خلاصه ای از بهترین برنامه های مهاجرت و اقامت سرمایه گذاری در ادامه برای شما جمع آوری شده است.

برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک

 اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


مهاجرت و اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال با خرید ملک به مبلغ 500,000 یورو (اگر ملک قدیمی و باز سازی شده باشد، 350,000 یورو) امکان پذیر است. این اقدام ظرف مدت حدودا 8 ماه انجام می پذیرد. اعضا خانواده در پرونده شامل می شوند. بعد از 5 سال با حضور فیزیکی تنها یک هفته در سال در پرتغال، می توان برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کرد. داشتن تابعیت یک کشور اتحادیه اروپا بسیار با ارزش است چرا که امکان زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را به شما می دهد. پرتغال چند تابعیتی را به رسمیت می شناد و امتحان زبان پرتغالی برای کسب تابعیت پرتغال تنها در سطح ابتدایی است. همچنین فرزندان وابسته و دانشجو بالای 18 سال تا هر سنی می توانند در پرونده اخذ اقامت پرتغال شامل شوند. همه این مزایا پرتغال را به بهترین مقصد برای اخذ اقامت و پاسپورت در اروپا و حتی دنیا تبدیل می کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال مراجعه فرمایید.

 

پاسپورت پرتغال شهروندی اتحادیه اروپا را به ارمغان می آورد و امکان زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا و سفر بدون ویزا به بسیاری کشور های دنیا از جمله کل اروپا را به همراه دارد. 

برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری

اقامت دائم مالتا

مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری با خرید 250,000 یورو اوراق قرضه دولتی به دریافت اقامت دائم مالتا در مدت حدوداً 6 تا 7 ماه منجر می شود. این مبلغ سرمایه گذاری باید به مدت 5 سال نزد دولت مالتا باقی بماند و بعد از این مدت بازگشت داده خواهد شد. اقامت دائم مالتا بعد از بازگشت مبلغ سرمایه گذاری به متقاضی نیز معتبر است و یک اقامت مادام العمر می باشد. از روز اول اقامت دائم داده می شود و نیازی به دانستن زبان ندارد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مراجعه فرمایید.

با اقامت دائم مالتا می توان به حوزه شنگن بدون ویزا سفر کرد و در کشور مالتا کار و تحصیل و زندگی کرد.  


برنامه پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت قبرس 

مهاجرت سرمایه گذاری قبرس با سرمایه گذاری مبلغ 2 میلیون یورو در بخش املاک امکان پذیر است و پاسپورت قبرس ظرف مدت 6 ماه بعد از انجام سرمایه گذاری در ملک صادر می شود. قبرس عضو اتحادیه اروپا است اما عضو حوزه شنگن نمی باشد. سریعترین برنامه اخذ شهروندی اروپایی از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت سرمایه گذاری قبرس است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر  به صفحه برنامه پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری مراجعه فرمایید.
 
لطفا توجه کنید که قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اما نه حوزه شنگن. ویزاها و اجازه اقامتی که توسط قبرس صادر شود، اجازه سفر بدون ویزا به حوزه شنگن و بریتانیا را فراهم نمی سازد. تنها پاسپورت قبرس ( شهروندی کامل اتحادیه اروپا را فراهم می سازد) اجازه زندگی و کار در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به علاوه اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 160 کشور شامل حوزه شنگن، کانادا، بریتانیا را می دهد. برای دیدار از ایالات متحده باید ویزا گرفته شود. 

برنامه پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت دومینیکا

دومینیکا دارای ارزانترین پاسپورت از طریق سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 100,000 دلار سرمایه گذاری بدون بازگشت برای یک نفر یا کمک بلاعوض به مبلغ 200 هزار دلار برای یک خانواده چهار نفره است. باخرید سهام از یکی از پروژه های تایید شده دولت به ارزش حداقل 220,000 دلار نیز می توان تابعیت و پاسپورت دومینیکا را کسب کرد که این سهام بعد از سه سال قابل فروش است. پاسپورت دومینیکا دسترسی سفر بدون ویزا به بیش از 120 کشور شامل بریتانیا، سنگاپور و کشورهای حوزه شنگن را می دهد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه برنامه پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مراجعه فرمایید.

 


 

برنامه سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا

سرمایه گذاری آمریکا

ایالات متحده آمریکا برنامه مهاجرت سرمایه گذاری و اخذ گرین کارت (ویزای EB5) با حداقل سرمایه گذاری به مبلغ یک میلیون دلار در مناطق شهری یا 500.000 دلار در برنامه های منطقه ای دارد که باید در یک کسب و کار تجاری که حداقل ده فرصت شغلی ایجاد کند، سرمایه گذاری شود. شما می توانید در هر کجای آمریکا که مایل باشید زندگی کنید و همسر و فرزندان زیر 21 سال نیز شامل پرونده خواهند بود. زمان پیگیری پرونده در حدود 12 ماه طول می کشد. این برنامه تنها در صورتی که شما بخواهید به آمریکا نقل مکان کرده و در آنجا ساکن شده و زندگی کنید جذابیت دارد. لطفا توجه کنید که بعد از پنج سال می توانید برای دریافت پاسپورت آمریکایی اقدام کنید به شرط آنکه حداقل سه سال از پنج سال را در آمریکا سپری کرده باشید. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا مراجعه فرمایید.


برنامه سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاری کانادا

در برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک در کانادا، متقاضی باید خواهان ساکن شدن در کانادا باشد و باید مبلغ 1،200,000 دلار کانادایی سرمایه گذاری نماید. متقاضی باید نشان دهد که در مدیریت یک کسب و کار تجربه دارد و همچنین سرمایه خالص او برابر با 2 میلیون دلار کانادایی است. بعد از سه سال زندگی، می توان برای شهروندی کانادا اقدام کرد. 

پاسپورت کانادا جزو  پنج پاسپورت قوی در دنیا طبقه بندی می شود.

 

برنامه اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت اسپانیا

کشور اسپانیا، از طریق برنامه ویزای طلایی، به ملت های غیر اتحادیه اروپا، اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500.000 یورو اعطا می کند. تحت قوانین ملیت اسپانیا، شما باید حداقل 10 سال در اسپانیا زندگی کنید تا بتوانید برای اخذ پاسپورت اسپانیا اقدام کنید، به دانش زبان اسپانیایی هم برای اخذ پاسپورت نیاز است، در کل اسپانیا قوانین سخت گیرانه ای برای اخذ تابعیت و پاسپورت دارد و در قانون اساسی کشور اسپانیا داشتن دو تابعیت به رسمیت شناخته نمی شود در نتیجه اقامت اسپانیا معمولا به راحتی به اخذ پاسپورت منجر نخواهد شد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اقامت سرمایه گذاری اسپانیا مراحعه فرمایید.


برنامه پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری

 پاسپورت گرانادا


اخذ پاسپورت گرانادا یک برنامه اخذ تابعیت  است که به ملیت های خارجی  پاسپورت اعطا می کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری مبلغ غیر قابل بازگشت 200,000 دلار کمک به جزیره و یا سرمایه گذاری حداقل 350,000 دلار در بخش املاک در گرانادا می باشد. این روند حدود دو تا سه ماه طول خواهد کشید. سفر به گرانادا برای در خواست شهروندی گرانادا اجباری نیست. 

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه پاسپورت گرانادا مراجعه فرمایید.

 دارندگان پاسپورت گرانادا برای رفتن به ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به ویزا نیاز دارند.  
 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه های مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش