بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیاآیا شما یک سرمایه گذار هستید و مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری، با امکان سرمایه گذاری در املاک را ارائه می دهند.خلاصه ای از بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در مورد کشور های آمریکا، کانادا، مجارستان، قبرس و... تحت مقاله زیر برای شما جمع آوری شده است.

آیا شما یک سرمایه گذار هستید و مایلید بدانید کدام کشورها بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری،  با امکان سرمایه گذاری در املاک  را ارائه می دهند. 

خلاصه ای از بهترین برنامه های مهاجرت سرمایه گذاری در ادامه برای شما جمع آوری شده است.

ایالات متحده آمریکا

مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا

ایالات متحده آمریکا برنامه مهاجرت سرمایه گذاری و اخذ گرین کارت (ویزای EB5) با حداقل سرمایه گذاری به مبلغ یک میلیون دلار در مناطق شهری یا 500.000 دلار در برنامه های منطقه ای دارد که باید در یک کسب و کار تجاری که حداقل ده فرصت شغلی ایجاد کند، سرمایه گذاری شود. شما می توانید در هر کجای آمریکا که مایل باشید زندگی کنید و همسر و فرزندان زیر 21 سال نیز شامل پرونده خواهند بود. زمان پیگیری پرونده در حدود 12 ماه طول می کشد. این برنامه تنها در صورتی که شما بخواهید به آمریکا نقل مکان کرده و در آنجا ساکن شده و زندگی کنید جذابیت دارد. لطفا توجه کنید که بعد از پنج سال می توانید برای دریافت پاسپورت آمریکایی اقدام کنید به شرط آنکه حداقل سه سال از پنج سال را در آمریکا سپری کرده باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری آمریکا کلیک کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری امریکا

کانادا

مهاجرت سرمایه گذاری کانادا

در برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک در کانادا، متقاضی باید خواهان ساکن شدن در کانادا باشد و باید مبلغ 800,000 دلار کانادایی سرمایه گذاری نماید. متقاضی باید نشان دهد که در مدیریت یک کسب و کار تجربه دارد و همچنین سرمایه خالص او برابر با 1.6 میلیون دلار کانادایی است. بعد از سه سال زندگی، می توان برای شهروندی کانادا اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری کانادا کلیک کنید.

 

 مهاجرت سرمایه گذاری کانادا


پاسپورت کانادایی جزو اولین پنج پاسپورت قوی در دنیا طبقه بندی می شود.

 

 

مجارستان

مهاجرت سرمایه گداری مجارستان

 

مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان با خرید 300,000 یورو اوراق قرضه دولتی به دریافت اقامت دائم مجارستان در مدت حدوداً 3 ماه منجر می شود. این مبلغ سرمایه گذاری باید به مدت 5 سال نزد دولت مجارستان باقی بماند و بعد از این مدت بازگشت داده خواهد شد. اقامت دائم مجارستان بعد از بازگشت مبلغ سرمایه گذاری به متقاضی نیز معتبر است و یک اقامت مادام العمر می باشد. بعد از هشت سال می توان برای شهروندی مجارستان اقدام کرد ( نیاز به دانستن زبان مجارستانی دارد، اما این قانون ممکن است برداشته شود). برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان و نحوه اقدام کلیک کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری مجارستان


با پاسپورت مجارستان می توان به بریتانیا، آمریکا، کانادا، هنگ کنگ و کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا سفر کرد.

 

قبرس


 

مهاجرت سرمایه گذاری قبرس با سرمایه گذاری مبلغ 2.5 میلیون یورو در بخش املاک امکان پذیر است و پاسپورت قبرس ظرف مدت 3 تا 4 ماه بعد از انجام سرمایه گذاری در ملک صادر می شود. قبرس عضو اتحادیه اروپا است اما عضو حوزه شنگن نمی باشد. سریعترین برنامه اخذ شهروندی اروپایی از طریق سرمایه گذاری، مهاجرت سرمایه گذاری قبرس است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری قبرس کلیک کنید.

 مهاجرت سرمایه گذاری قبرس

 

لطفا توجه کنید که قبرس یک کشور عضو اتحادیه اروپا است اما نه حوزه شنگن. ویزاها و اجازه اقامتی که توسط قبرس صادر شود، اجازه سفر بدون ویزا به حوزه شنگن و بریتانیا را فراهم نمی سازد. تنها پاسپورت قبرس ( شهروندی کامل اتحادیه اروپا را فراهم می سازد) اجازه زندگی و کار در همه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به علاوه اجازه سفر بدون ویزا به بیش از 160 کشور شامل حوزه شنگن، کانادا، بریتانیا را می دهد. برای دیدار از ایالات متحده باید ویزا گرفته شود.

 

اسپانیا

مهاجرت سرمایه گداری اسپانیا

کشور اسپانیا، از طریق برنامه ویزای طلایی، به ملت های غیر اتحادیه اروپا، اقامت اسپانیا را از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500.000 یورو اعطا می کند. تحت قوانین ملیت اسپانیا، شما باید حداقل 10 سال در اسپانیا زندگی کنید تا بتوانید برای اخذ پاسپورت اسپانیا اقدام کنید، به دانش زبان اسپانیایی هم برای اخذ پاسپورت نیاز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری اسپانیا کلیک کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری اسپانیا

 

پاسپورت اسپانیا یکی از قدرتمندترین پاسپورت های دنیا می باشد.

  

یونان

 مهاجرت سرمایه گذاری یونان

مهاجرت سرمایه گذاری یونان با خرید ملک به مبلغ 250,000 یورو به ملت های خارج از اتحادیه اروپا اقامت می دهد. این اقدام ظرف مدت دو تا سه ماه انجام می پذیرد. اعضا خانواده در پرونده شامل می شوند. بعد از 7 تا 8 سال از زندگی مستمر در یونان، می توان برای اخذ پاسپورت اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری یونان کلیک کنید.

مهاجرت سرمایه گذاری یونان

 

پاسپورت یونان شهروندی اتحادیه اروپا را به ارمغان می آورد و سفر بدون ویزا به بیش از 150 کشور در دنیا را فراهم می کند.

 

بلغارستان

 

مهاجرت سرمایه گذاری بلغارستان

در حال حاضر برنامه مهاجرت سرمایه گذاری بلغارستان خارجی ها را دعوت می کند تا با سرمایه گذاری حداقل 512.000 یورو به صورت اوراق قرضه دولتی به شهروندی بلغارستان دست یابند. گزینه دیگر خرید ملک به ارزش 300.000 یورو می باشد که از آن طریق اقامت دائم بلغارستان حاصل می شود. لطفا توجه فرمایید که بلغارستان در حال حاضر عضو حوزه شنگن نمی باشد اما برنامه دارد که به زودی همراه با رومانی و کروواسی به منطقه شنگن ملحق شوند. بعد از پنج سال از دریافت اقامت دائم بلغارستان، می توان برای کسب شهروندی بلغارستان اقدام کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری بلغارستان کلیک کنید.

 مهاجرت سرمایه گذاری بلغارستان


شهروندان و دارندگان پاسپورت بلغارستان برای دیدار از ایالات متحده آمریکا، کانادا، هند و آفریقای جنوبی به دریافت ویزا نیاز دارند.


دومینیکا

مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

دومینیکا دارای ارزانترین پاسپورت کاراییب تحت مهاجرت سرمایه گذاری با حداقل مبلغ 100,000 دلار سرمایه گذاری بدون بازگشت یا خرید ملک به ارزش حداقل 200,000 دلار است. پاسپورت دومینیکا دسترسی سفر بدون ویزا به بیش از 130 کشور شامل بریتانیا و کشورهای اروپا را می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا کلیک کنید.

 مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

پاسپورت دومینیکا، سفر بدون ویزا به بیش از 130 کشور دنیا از جمله چین را ممکن می سازد.

 

 

گرانادا

 مهاجرت سرمایه گذاری دومینیکا

 

مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا یک برنامه مهاجرتی جدید است که به ملیت های خارجی ( فقط از طریق دعوت نامه) پاسپورت اعطا می کند. حداقل مبلغ سرمایه گذاری مبلغ غیر قابل بازگشت 200,000 دلار کمک به جزیره و یا سرمایه گذاری حداقل 350,000 دلار در بخش املاک در گرانادا می باشد. این روند حدود دو تا سه ماه طول خواهد کشید. دیدن کردن از گرانادا برای در خواست شهروندی گرانادا اجباری نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا کلیک کنید.

 مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا

دارندگان پاسپورت گرانادا برای رفتن به ایالات متحده آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند به ویزا نیاز دارند.

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های مهاجرتی می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید. 

مطالب مرتبط با بهترین کشور ها برای مهاجرت سرمایه گذاری در دنیا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش