اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری، حتی برای پناهندگان سوری هم ممکن است

اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری، حتی برای پناهندگان سوری هم ممکن استمعاون وزیر امور خارجه یونان در نظر دارد که به پناهندگان سوری شانس شرکت در برنامه ی سرمایه گذاری را بدهد تا بتوانند مجوز اقامت دریافت کنند. بی ثباتی اقتصادی و هجوم پناهندگان دو مشکل اساسی دولت یونان است. حل کردن این مسائل بسیار چالش برانگیز است.

اقامت یونان

معاون وزیر امور خارجه یونان در نظر دارد که به پناهندگان سوری شانس شرکت در برنامه سرمایه گذاری را بدهد تا بتوانند مجوز اقامت یونان دریافت کنند.

بی ثباتی اقتصادی و هجوم پناهندگان دو مشکل اساسی دولت یونان است. حل کردن این مسائل بسیار چالش برانگیز است و به افت کلی بخش اقتصاد منجر می شود. به منظور کاهش رشد نارضایتی و تنش میان مردم، مقامات دولتی به راه حل هایی مانند جست وجو برای سرمایه گذارانی متوسل شدند که به نظر می رسد وجود خارجی ندارند.

یکپارچگی در جامعه  سرمایه گذاری اروپا

معاون وزیر امور خارجه یونان، دیمیتری مارداس، برنامه سرمایه گذاری ویزای طلایی یونان را به مهاجرین سوری پیشنهاد کرد. به گفته وی، بسیاری از مهاجران مایل به اخذ مجوز اقامت یونان هستند، و مهم تر از همه، توانایی مالی این سرمایه گذاری را نیز دارند. فقط دولت باید اصلاحاتی جزئی در قوانین مهاجرت انجام دهد و اندکی ابتکار به خرج دهد.

به گفته ی مارداس، برنامه های مشابه کاملاً با موفقیت در مصر و ترکیه اجرا شده است. بین سالهای 2011 تا 2016 استانبول توانست بیش از 500 میلیون یورو از طریق کارآفرینان سوری و سرمایه گذاران خصوصی درآمد زایی کند.

می توانید در یونان زندگی کنید، اما کار نه!

ویزای طلایی یونان با سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا املاک صادر می شود. حداقل هزینه برای این برنامه 250,000 یورو است (به استثنای مالیات بر ارزش افزوده)، و معمولاً پروسه ی ثبت مجوز اقامت بیشتر از 2 ماه طول نمی کشد. فرزندان زیر سن قانونی و همسر سرمایه گذار بدون نیاز به سرمایه گذاری مالی اقامت یونان را دریافت می کنند. این اقامت به فرد دارنده اجازه می دهد که آزادانه به کشورهای عضو شنگن سفر کند و بعد از 7 سال درخواست شهروندی یونان کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش