آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟

آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟دولت فدرال کانادا معرفی یک برنامه جدید مهاجرت را از طریق سرمایه گذاری به بحث گذاشته است. برنامه هایی که کانادا، برنامه جدید را از آنها الگوبرداری می کند شامل برنامه EB-5 آمریکا است که بسیار موفق بوده است و میلیاردها دلار سرمایه گذاری خارجی جذب کرده است.

دولت فدرال کانادا معرفی یک برنامه جدید مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را به منظور جذب افراد با دارایی خالص بالا به کشور، به بحث گذاشته است.

وزیر مهاجرت کانادا، John McCallum اعلام کرد که برنامه جدیدی در دست کار است که اجازه می دهد خارجی ها اقامت دایم کانادا را در ازای سرمایه گذاری کلان در اقتصاد کانادا، به دست آورند.

برنامه ی قبلی مهاجران سرمایه گذار در سال 2014 با انباشته شدن پرونده ی بیش از 15,000 متقاضی که خیلی از آن ها چندین سال صبورانه در صف انتظار بودند، از میان برداشته شد.

اگر برنامه ای جدید برای سرمایه گذاری فدرال معرفی شود، شرایط پیشنهادی به شرح زیر خواهد بود:

  • افزایش حداقل مبلغ سرمایه گذاری از 800,000 دلار کانادایی به چیزی بین 1.5 تا 2 میلیون دلار. این سرمایه گذاری اجازه می دهد برنامه در مقایسه با سایر برنامه های مشابه، رقابتی باقی بماند.
  • حذف قانون اثبات داشتن یک حداقل میزان ثروت، این برنامه را برای سرمایه گذاران جذاب تر می کند. بیشتر برنامه های مهاجرتی سرمایه گذاران به اثبات حداقل دارایی نیاز ندارند.
  • همانند بیشتر برنامه های سرمایه گذاری، به جای انتخاب یک گزینه سرمایه گذاری، به سرمایه گذار حق انتخاب روش های مختلفی برای سرمایه گذاری داده می شود.
  • سرمایه گذاری در ملک یکی از گزینه های سرمایه گذاری نخواهد بود. دلیل آن نگرانی در مورد  نوسان های بسیار زیاد در بازار املاک در شهرهای محبوب است.
  • مؤسسات مستقل حرفه ای برای تحقیق در مورد صحت اطلاعات ارائه شده از سوی متقاضی به کار گرفته خواهند شد.
  • هزینه های پردازش تا حداقل 20,000 دلار کانادا افزایش می یابد ، همچنین احتمالاً برای هر همراه متقاضی باید هزینه های اضافی پرداخت شود.


برنامه هایی که کانادا، به عنوان برنامه جدید سرمایه گذاری از آنها الگو برداری می کند شامل برنامه ی EB-5  آمریکا است که برنامه ای بسیار موفق بوده است و میلیاردها دلار سرمایه گذاری خارجی جذب کرده است. سرمایه گذاری ها در مراکز منطقه ای باعث شده است تا سرمایه در نواحی جغرافیایی که بیشتر از همه به آن نیاز دارند متمرکز شوند، یعنی مناطق کم جمعیت و روستایی.

از وقتی که برنامه مهاجران سرمایه گذار فدرال پیشین متوقف شد، کانادا چندین میلیون از سرمایه گذاری خارجی را از دست داد. برنامه سرمایه گذاری جدید باید مدت ها پیش تجدید می گردید و کانادا را قادر به استفاده کردن از سرمایه های جذب شده از این چنین برنامه هایی می نمود. کانادا یکی از محبوب ترین کشورها در دنیا باقی می ماند و سرمایه گذاران به محض راه اندازی یک برنامه، مشتاق سرمایه گذاری در این کشور هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش