برنامه سرمایه گذاری دومینیکا موجب بهبود صنعت توریسم این کشور می شود

برنامه سرمایه گذاری دومینیکا موجب بهبود صنعت توریسم این کشور می شوددومینیکا دارای اقامتگاه های بسیاری است که عمدتا توسط برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تأمین می شوند.

برنامه سرمایه گذاری دومینیکا موجب بهبود صنعت توریسم این کشور می شود

دنیس چارلز، وزیر صنعت توریسم کشور دومینیکا، به تازگی اعلام کرده است که یکی از اهداف این جزیره بهبود صنعت گردشگری و جذب ۲۰۰ هزار بازدید کننده تا سال ۲۰۲۵ است. برای اطمینان از رسیدن به هدف، دنیس چارلز قصد دارد ۵ فاکتور را مورد توجه قرار دهد: اگروتوریسم، آکواتوریسم، پزشکی و سلامتی، ماجراجویی و رویدادها و سرگرمی ها. انتظار می رود که این رویکرد بازدید كنندگان بیشتری را به دومینیكا جذب کند و در نتیجه باعث بهبود اشتغال در هتل ها و سایر اقامتگاه های این جزیره شود.

دومینیکا دارای اقامتگاه های بسیاری است که عمدتا توسط برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تأمین می شوند. این برنامه به متقاضیان اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مورد تایید دولت (مانند پروژه هتل هیلتون دومینیکا) یا کمک بلاعوض به دولت دومینیکا، تابعیت و پاسپورت دوم را بدست آورند.

متقاضیان در ازای سرمایه گذاری به مزایای بسیاری از جمله آزادی سفر بدون ویزا دست می یابند. در عوض، کشور دومینیکا از سرمایه تزریق شده برای بهبود صنایع مختلف این جزیره از جمله صنعت گردشگری استفاده می کند.

به گزارش Financial Times، دومینیکا بهترین منطقه برای اخذ پاسپورت دوم است. علاوه بر این، در شاخص مدیریت حرفه ای سرمایه سال ۲۰۲۰، دومینیکا دارای بهترین برنامه سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت مضاعف است.

دومینیکا با ۲ گزینه سرمایه گذاری خود هم متقاضیان مجرد و هم خانواده ها را به خود جذب می کند. اگرچه اخذ شهروندی یک کشور دیگر تصمیم بزرگ است، اما دومینیکا روند درخواست خود را ساده و ایمن ساخته است.

شهروندان اقتصادی دومینیکا و خانواده آن ها می توانند از آزادی سفر به ۷۵ درصد از جهان برخوردار شوند و در صورت تمایل حق زندگی، تحصیل و کار در خانه جدید خود را بدست آورند.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش