آیا

آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک QIIP را در برابر مهاجرت به کانادا از طریق دیگر برنامه های استانی کانادا PNP : در هر دو گروه متقاضیان باید حداقل دو سال سابقه مدیریتی داشته باشند و بتوانند منشأ ثروت خود را اثبات کنند.

در روش مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک سرمایه دار باید 800,000 دلار کانادا را به مدت 5 سال نزد دولت کانادا بگذارد و بعد از پنج سال سرمایه خود را پس بگیرد. در برابر این عمل به متقاضیان بعد از طی پروسه ای که در حال حاضر حدود 2 سال طول می کشد، اقامت دائم و سپس شهروندی کانادا اعطا می گردد. بسیاری از سرمایه داران ترجیح می دهند این مبلغ را از یک مؤسسه مالی در کانادا وام گرفته و به جای بلوکه کردن سرمایه خود به مدت پنج سال، مبلغ 220,000 دلار کانادا را به عنوان سود مبلغ مذکور پرداخت کنند. متقاضیان این گروه  پس از پرداخت مبلغ مذکور می توانند به هر نقطه از کشور وارد شوند و ملزم نیستند حتی 1 دلار بر خلاف میل خود سرمایه گذاری کرده و یا ایجاد شغل نمایند.

این در حالی است که سرمایه گذاران برنامه های استانی کانادا ملزم به ایجاد یک کسب و کار و سرمایه گذاری در استانی که از طریق آن استان اقدام نموده اند هستند و در صورت عدم سرمایه گذاری و یا عدم سکونت در آن استان ملزم هستند مبلغی در حدود 100,000 دلار کانادا به عنوان جریمه پرداخت نمایند و طبق قانون "حق حرکت شهروندان در قانون اساسی" در هر نقطه  از کشور زندگی نمایند. در نگاه اول از نظر اقتصادی منطقی به نظر می آید که کلیه متقاضیان از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی کانادا و نه از روش برنامه استان کبک اقدام نمایند اما در نگاهی عمیق تر متوجه خواهیم شد  که شاید اقدام از طریق سرمایه گذاری در برنامه های استانی کانادا آن قدر ها هم روشی منطقی، اقتصادی و اخلاقی (با توجه به  پیامدهای منفی آتی آن ) نباشد. در نهایت به قول پیشینیان "هیچ گرانی بی حکمت و هیچ ارزانی بی علت نیست " .

 قابل ذکر است که در هر دو گروه متقاضیان باید حداقل دو سال سابقه مدیریتی داشته باشند و بتوانند منشأ ثروت خود را که در گروه سرمایه داران استان کبک حداقل 1.600.000 دلار کانادا و در روش سرمایه گذاری از 250,000 تا 800,000 دلار کانادا است، به اثبات برسانند.

نکاتی که در مورد برنامه های سرمایه گذاری استانی کانادا معمولاً از نظر ها پنهان می ماند:

مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی دارای هزینه های پنهانی است که از چشم متقاضیان دور می ماند . به عنوان مثال، هزینه های شرکت های حقوقی کار آمد جهت پرونده های سرمایه  گذاری استانی معمولاً بیش تر است زیرا در گروه سرمایه گذاران برنامه های استانی کانادا، متقاضیان باید نشان دهند که قرار است در استان مورد نظر کسب و کاری راه اندازی کنند (حتی اگر واقعاً همچنین قصدی نداشته باشند)، بنابراین باید یک طرح توجیهی (بیزینس پلان)  بسیار جامع و تخصصی برای این گونه پرونده ها تهیه شود، ارائه یک طرح توجیهی ضعیف شانس موفقیت را بسیار کاهش می دهد و تهیه یک طرح توجیهی دقیق و منظم هزینه برخواهد بود، این هزینه، به افرادی که برنامه استان کبک را اقدام می کنند، تحمیل نمی شود .

سرمایه گذارن استانی کانادا  باید دو بار جهت مصاحبه و سفر اکتشافی به استان، درخواست ویزا ی توریستی کانادا نمایند. 

 اقدام به مهاجرت به کانادا از روش استانی برای افراد با دارایی محدود شاید تنها روش موجود باشد. به متقاضیان استانی سرمایه گذار جدا توصیه میشود که در مورد استان مورد نظرشان تحقیق و کنکاش نموده و این امر خطیر را تنها با کمک موسسات کارآمد، حرفه ای و با تجربه انجام دهند. شرکت کنکاش با سی سال تجربه در این امر مهم می تواند در کنار شما باشد. 

نوشته شده توسط محمود محمودی


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاشتماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش