تفاوت وکیل و مشاور مهاجرت سرمایه گذاری در چیست؟

تفاوت وکیل و مشاور مهاجرت سرمایه گذاری در چیست؟یک وکیل می تواند یک مشاور باشد، اما یک مشاور نمی تواند یک وکیل باشد. شاید مهم ترین عامل به موفقیت رساندن پرونده مهاجرتی، انتخاب شرکت باشد. برای بالابردن شانس موفقیت خود در امر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شرکت هایی را انتخاب کنید که وکلای مهاجرتی خبره را برای نظارت بر پرونده شما استخدام می کنند.

تصمیم به مهاجرت به هر ترتیبی، تصمیم بسیار مهمی است. این تصمیم با سایر تصمیمات در زندگی مان از جمله ازدواج، انتخاب شغل، خرید ملک ،انتخاب رشته تحصیلی و هر تصمیم مهم دیگری نمی تواند قابل مقایسه باشد. در این تصمیم زندگی مان به طور کلی از نو آغاز می گردد و و تأثیری ناگفتنی بر سرنوشت و آینده ما و خانواده مان دارد. اغلب تنها یک بار فرصت چنین تصمیم مهمی در زندگی هر شخص پیش می آید. بنابراین می بایست برای تصمیم گرفتن و انجام آن دقت، وسواس، مطالعه و سخت گیری بیشتری به عمل آورد. شاید مهم ترین عامل در به موفقیت رساندن پرونده مهاجرتی مان، انتخاب شرکت هایی باشد که نه تنها با سابقه طولانی مشاوران حرفه ای و با تجربه در اختیار دارند بلکه وکلای بومی هر کشور را برای هر پرونده استخدام می کنند.

وکیل حقوقی به اشخاصی اطلاق می شود که  حداقل دارای لیسانس حقوق و متخصص در رشته مهاجرت و یا رشته های وابسته و مورد نیاز این صنعت باشند . عضویت در جامعه وکلای استان و یا ایالت حوزه ی فعالیت نیز به جهت به روز بودن و ارتقا سطح دانش وکلا و همچنین پیشنهاد قوانین جدید به دولت ها از باید های وکلای بنام است. همچنین، جامعه وکلا بر کار اعضا جامعه ی وکلا کنترل دارد و این امر متضمن مسئولیت پذیری بیشتر آنان می شود. تجربه نشان داده است که وکلا و دیگر دست اندر کاران بهتر است که در کشور مربوطه متولد شده باشند و یا دوران تحصیلات اولیه خود را در آن کشور گذرانده باشند زیرا با آشنایی با زبان مادری، امور اداری و فرهنگ آن کشور قادرند به راحتی از موکل شان دفاع کنند.  

اما مشاور می تواند هر فرد بالای 18 سال با هر گذشته تحصیلی، شغلی و هر ملیتی باشد که اقامت كانادا را دارا بوده و یک دوره سه ماهه گذرانده و حق عضویت سالیانه می پردازد. این مشاوران معمولاً به عنوان وکیل به متقاضی معرفی می شوند.

یک وکیل می تواند یک مشاور باشد، اما یک مشاور نمی تواند یک وکیل باشد.

برای بالابردن شانس موفقیت خود در امر مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شرکت هایی را انتخاب کنید که وکلای مهاجرتی خبره را برای نظارت بر پرونده شما استخدام می کنند. شرکت مهاجرتی کنکاش، برای تمامی پرونده های خود از وکلای خبره و بومی هر کشور بهره می برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های مهاجرتی می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش