گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک

گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبکپذیرش درخواست های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک برای سرمایه داران، از 30 می 2016 مجدداً باز شد و تا 27 فوریه سال 2017 و یا تا زمانی که به حد نصاب 1900 درخواست برای امسال برسد، ادامه خواهد داشت.ما در کنار مشتریان مان به جمع آوری تمام مدارک مورد نیاز اداره مهاجرت کبک خواهیم پرداخت.

پذیرش درخواست های مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک  برای سرمایه داران، از 30 می 2016 مجدداً باز شد و تا 27 فوریه سال 2017 و یا تا زمانی که به حد نصاب 1900 درخواست برای امسال برسد، ادامه خواهد داشت. در ادامه تمام مراحل این درخواست همراه با چگونگی عملکرد شرکت کنکاش برای اطمینان از موفقیت درخواست شما برای مهاجرت به کانادا، شرح داده خواهد شد.

قدم اول: ما در کنار مشتریان مان به جمع آوری تمام مدارک مورد نیاز اداره مهاجرت کبک خواهیم پرداخت. ما با بررسی فرم های درخواست و رزومه شما مطمئن می شویم که آن ها دارای استانداردهای مورد نظر اداره مهاجرت کانادا، از جمله دقت  و کامل بودن هستند. تمام اسناد ارائه داده شده با فرم ها و رزومه ی شما تطبیق داده می شوند تا فاقد هر گونه تناقض و اشتباهی باشند. هنگامی که تمام اسناد جمع آوری شدند، ما پرونده ای منسجم و قوی تنظیم می کنیم.

قدم دوم: هنگامی که درخواست کامل شد، کل پرونده به واسطه ی مالی تعیین شده ارسال می شود که از آن طریق سرمایه گذاری 800.000 دلار کانادایی انجام خواهد شد. واسطه ی مالی پرونده را بررسی کرده و سپس توافق نامه ی سرمایه گذاری را امضا می کند. پرونده ی درخواست مهاجرت به کانادا، بدون توافق نامه سرمایه گذاری نمی تواند به اداره مهاجرت کانادا تحویل داده شود.

قدم سوم: این درخواست به نمایندگی از موکل به اداره مهاجرت کبک تحویل داده می شود. مبلغ 15.000 دلار کانادا به عنوان هزینه دولتی در زمان تسلیم پرونده پرداخت می شود.

قدم چهارم: درخواست های ناقص بدون بررسی پس داده می شوند. آن دسته که کامل تلقی می شوند، وارد صف انتظار می شوند و نامه رسید دریافت پرونده، برای متقاضی ارسال می گردد.

قدم پنجم: یک افسر اداره مهاجرت در خواست را بررسی خواهد کرد تا مطمئن شود که تمام شرایط لازم از جمله حداقل ارزش خالص 1.6 میلیون دلار کانادایی و تجربه ی مدیریت مورد نیاز، وجود دارند.

قدم ششم: برای متقاضیانی که واجد شرایط و ضوابط مطلوب جهت مهاجرت از راه سرمایه گذاری به کبک هستند، قرار یک مصاحبه به همراه همسرشان با یکی از افسران اداره مهاجرت تنظیم می شود. ظرف ده روز کاری از زمان دریافت این نامه، از متقاضیان خواسته می شود تا مدارک و فرم های خود را به روز کنند و اگر اطلاعات آنان تغییر کرده است، آن تغییرات را اعمال کنند و سپس ارسال نمایند. ما از نزدیک به کار با موکلین مان مشغول ایم تا مطمئن شویم که مدارک به روز شده ارائه می شوند و موکلین درگیر تناقض با پرونده هایی که در ابتدا ارسال کرده اند نشوند. ما از نزدیک به موکلین خود کمک می کنیم در مصاحبه حاضر شوند. وکلای بومی ما در کبک در روز مصاحبه همراه موکل خواهند بود. جلساتی پیش از مصاحبه مقرر می گردد تا همه سؤالات پاسخ داده شود و موکل برای شرکت در مصاحبه کاملاً آماده باشد و به طور دقیق با پرونده ی خود آشنایی داشته باشد.

قدم هفتم: اگر مصاحبه موفقیت آمیز باشد افسر اداره مهاجرت کبک مدرک درخواست انتقال مبلغ 800.000 دلار کانادا ظرف 110 روز را ارسال می کند. ما انتقال پول بین موکل و واسطه ی مالی را هماهنگ می کنیم تا مطمئن شویم که این مبلغ طی مدت زمان 110 روز منتقل می شود.

قدم هشتم: هنگامی که سرمایه دریافت شد گواهی منتخب استان کبک ( CSQ) برای متقاضی صادر می شود. این گواهی به معنی تأیید موکل در سطح استان کبک کانادا است. در این زمان، به منظور آماده کردن درخواست مهاجرت برای ارائه به دولت فدرال کانادا، ما با موکلین مان از نزدیک همکاری می کنیم تا درخواست آنان را از طریق سایت مهاجرت و شهروندی کانادا (CIC) ارسال نماییم.

قدم نهم: بعد از اینکه افسران اداره مهاجرت کانادا پرونده درخواست مهاجرت به کانادای فرد سرمایه دار را بررسی نمایند، برای موکلین نامه مدیکال برای انجام آزمایشات پزشکی صادر می شود. متقاضی به همراه تمام اعضای خانواده باید معاینه های پزشکی را نزد پزشک تأیید شده انجام دهند.

قدم دهم: اگر نتایج معاینات پزشکی مطلوب باشد، متقاضیان نامه رسمی دریافت خواهند کرد که از آنان می خواهد پاسپورت تمامی افراد شامل در پرونده را برای دریافت ویزای کانادا ارائه دهند. ویزای کانادا به پاسپورت متقاضیان درج می شود و اجازه می دهد تا متقاضی و افراد خانواده او به عنوان مقیم دائم کانادا، همگی بتوانند به کانادا وارد شوند. این ویزا یک سال پس از انجام معاینات پزشکی اعتبار دارد و متقاضی و خانواده اش باید تا پیش از آن سر رسید به کانادا برسند. هنگامی که در کانادا متقاضی و همراهانش کارت های اقامت دائم خود را دریافت کردند، آنگاه می توانند از آن برای مسافرت به کانادا استفاده کنند. ما از نزدیک مراقب هستیم تا برنامه  مسافرت موکلان مان تا پیش از تاریخ ابطال ویزا انجام شود. ما جهت به دست آوردن کارت اقامت دائم، ارائه ی راهنمایی لازم در مورد اخذ بیمه سلامت و سایر کارت های مهم برای اقامت موکل مان در کانادا به وی کمک می کنیم.

 در حالی که استخدام یک وکیل مهاجرت برای کامل کردن درخواست مهاجرت ضروری نیست ولی به شدت توصیه می شود. به پشتوانه سالها تجربه، ما تمام زیر و بم این مسیر را می دانیم و خاطر موکل مان را آسوده می گردانیم که پرونده مهاجرت آنان توسط افراد متخصص و با تجربه و همچنین با وجود یک وکیل بومی کانادا شکل داده می شود تا به این ترتیب متقاضیان بالاترین شانس ممکن برای موفقیت در امر مهم مهاجرت به کانادا را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش