کودکان آینده ی ما هستند

کودکان آینده ی ما هستندسرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در کانادا برای تحصیل فرزندان شان سرمایه گذاری کنند. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل بهبود زندگی فرزندان شان به همراه خانواده مهاجرت می کنند. کانادا می توانند به فرزندان شان بهترین تحصیلات را مجانی ارائه دهد. کودکان آینده ی ما هستند، پس چرا هر چیزی کمتر از بهترین را برای آنها فراهم کنیم؟

بسیاری از سرمایه گذاران به یک دلیل اصلی همراه خانواده های شان مهاجرت می کنند: بهبود زندگی فرزندان شان.

بیشتر والدین می خواهند مطمئن شوند که فرزندان شان بهترین شروع ممکن در جهان را خواهند داشت، و این امر با ارائه ی تحصیلات خوب امکان پذیر است. شهریه ها در سراسر جهان پر هزینه هستند، به ویژه از آنجایی که افراد به دنبال سرمایه گذاری فقط در بهترین مدارس برای آینده فرزندان شان هستند.

خبر خوب این است که تحصیلات با کیفیت بالا در کانادا از مهد کودک تا کلاس دوازدهم رایگان است. یعنی بین سنین 5 تا 17 سالگی کودکان می توانند بدون هیچ هزینه ای در مدارس ثبت نام کنند. اگرچه دانشگاه ها مجانی نیستند اما برنامه های دولتی متعددی وجود دارند که امکان تحصیل در مقاطع بالا را برای همگی ممکن می سازند، از جمله وام و انواع بورسیه های تحصیلی. دولت کانادا معتقد است که بودجه بندی برای آموزش و پروش بسیار مهم است. زیرا کودکان سیاستمداران، مهندسان، معلمان و پزشکان آینده ی کشور هستند. هر ایالت مسئول نظارت بر برنامه ی درسی خود است. تحصیل رایگان در کانادا می تواند یکی از دلایل اصلی این کشور برای داشتن بالاترین نرخ با سوادی در جهان باشد.

حق تحصیل در کانادا با دریافت اقامت دائم این کشور اعطا می شود. سرمایه گذاران با درآمد بالا و کار آفرینان چندین گزینه پیش رو دارند که می توانند از طریق آن برنامه ها اقامت دائم کانادا دریافت کنند. هر ایالت برنامه با شرایط و قوانین خاص خود را دارد. از محبوب ترین برنامه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق استان کبک است که فرد تنها به عنوان سرمایه دار اقدام کرده و ملزم به سرمایه گذاری و ایجاد یک کسب و کار نیست. متقاضیان باید به مدت یک دوره ی 5 ساله 800,000 دلار کانادایی را نزد دولت کبک بگذراند. زمانی که 5 سال تمام شد، کل مبلغ به سرمایه دار بازگردانده می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های دیگر با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

نظام آموزش و پرورش در کبک مزایای دیگری نیز دارد مثل یادگیری دو زبان انگلیسی و فرانسوی. با زندگی در این جهان چند زبانه، دانستن بیش از یک زبان بسیار مهم است. صحبت کردن زبان های دیگر می تواند به پیشرفت در آینده شغلی فرد نیز کمک کند. همچنین برای آگاهی از فرهنگ های دیگر در این دنیایی که در حال جهانی شدن است، دانستن زبان دیگر یک ابزار بسیار مهم است.

 سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در کانادا برای تحصیل فرزندان شان سرمایه گذاری کنند. در کانادا می توانند به فرزندان شان بهترین تحصیلات را مجانی ارائه دهند. کودکان آینده ی ما هستند، پس چرا هر چیزی کمتر از بهترین را برای آنها فراهم کنیم؟

شرکت مهاجرتی کنکاش، با سی سال تجربه، می تواند در امر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شما را به بهترین نحو، یاری نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با کودکان آینده ی ما هستند

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش