کودکان آینده ی ما هستند

کودکان آینده ی ما هستندسرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در کانادا برای تحصیل فرزندان شان سرمایه گذاری کنند. بسیاری از سرمایه گذاران به دلیل بهبود زندگی فرزندان شان به همراه خانواده مهاجرت می کنند. کانادا می توانند به فرزندان شان بهترین تحصیلات را مجانی ارائه دهد. کودکان آینده ی ما هستند، پس چرا هر چیزی کمتر از بهترین را برای آنها فراهم کنیم؟

بسیاری از سرمایه گذاران به یک دلیل اصلی همراه خانواده های شان مهاجرت می کنند: بهبود زندگی فرزندان شان.

بیشتر والدین می خواهند مطمئن شوند که فرزندان شان بهترین شروع ممکن در جهان را خواهند داشت، و این امر با ارائه ی تحصیلات خوب امکان پذیر است. شهریه ها در سراسر جهان پر هزینه هستند، به ویژه از آنجایی که افراد به دنبال سرمایه گذاری فقط در بهترین مدارس برای آینده فرزندان شان هستند.

خبر خوب این است که تحصیلات با کیفیت بالا در کانادا از مهد کودک تا کلاس دوازدهم رایگان است. یعنی بین سنین 5 تا 17 سالگی کودکان می توانند بدون هیچ هزینه ای در مدارس ثبت نام کنند. اگرچه دانشگاه ها مجانی نیستند اما برنامه های دولتی متعددی وجود دارند که امکان تحصیل در مقاطع بالا را برای همگی ممکن می سازند، از جمله وام و انواع بورسیه های تحصیلی. دولت کانادا معتقد است که بودجه بندی برای آموزش و پروش بسیار مهم است. زیرا کودکان سیاستمداران، مهندسان، معلمان و پزشکان آینده ی کشور هستند. هر ایالت مسئول نظارت بر برنامه ی درسی خود است. تحصیل رایگان در کانادا می تواند یکی از دلایل اصلی این کشور برای داشتن بالاترین نرخ با سوادی در جهان باشد.

حق تحصیل در کانادا با دریافت اقامت دائم این کشور اعطا می شود. سرمایه گذاران با درآمد بالا و کار آفرینان چندین گزینه پیش رو دارند که می توانند از طریق آن برنامه ها اقامت دائم کانادا دریافت کنند. هر ایالت برنامه با شرایط و قوانین خاص خود را دارد. از محبوب ترین برنامه های مهاجرت به کانادا، مهاجرت از طریق استان کبک است که فرد تنها به عنوان سرمایه دار اقدام کرده و ملزم به سرمایه گذاری و ایجاد یک کسب و کار نیست. متقاضیان باید به مدت یک دوره ی 5 ساله 800,000 دلار کانادایی را نزد دولت کبک بگذراند. زمانی که 5 سال تمام شد، کل مبلغ به سرمایه دار بازگردانده می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های دیگر با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

نظام آموزش و پرورش در کبک مزایای دیگری نیز دارد مثل یادگیری دو زبان انگلیسی و فرانسوی. با زندگی در این جهان چند زبانه، دانستن بیش از یک زبان بسیار مهم است. صحبت کردن زبان های دیگر می تواند به پیشرفت در آینده شغلی فرد نیز کمک کند. همچنین برای آگاهی از فرهنگ های دیگر در این دنیایی که در حال جهانی شدن است، دانستن زبان دیگر یک ابزار بسیار مهم است.

 سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری در کانادا برای تحصیل فرزندان شان سرمایه گذاری کنند. در کانادا می توانند به فرزندان شان بهترین تحصیلات را مجانی ارائه دهند. کودکان آینده ی ما هستند، پس چرا هر چیزی کمتر از بهترین را برای آنها فراهم کنیم؟

شرکت مهاجرتی کنکاش، با سی سال تجربه، می تواند در امر مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری شما را به بهترین نحو، یاری نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش