توصیه های شرکت مهاجرتی کنکاش در امر مهاجرت به کانادا، آمریکا، اسپانیا و... از طریق سرمایه گذاری

توصیه های شرکت مهاجرتی کنکاش در امر مهاجرت به کانادا، آمریکا، اسپانیا و... از طریق سرمایه گذاریدر این گفتار در نظر داریم به بررسی و تحلیل نقش، اهمیت و ویژگی های شرکت ها در موفقیت پرونده های مهاجرتی بپردازیم. تعداد قابل توجهی از پرونده های مهاجرتی صرفاً به دلیل عدم انتخاب صحیح شرکت های مهاجرتی پس از صرف زمان و هزینه های هنگفت، به نتیجه نمی رسند.

تعداد قابل توجهی از پرونده های مهاجرتی صرفاً به دلیل عدم انتخاب صحیح شرکت های مهاجرتی پس از صرف زمان و هزینه های هنگفت، به نتیجه نمی رسند. دقیقاً مهمترین دلیل رد شدن این پرونده ها عدم در نظر گرفتن ویژگی های لازم در انتخاب شرکت های  مهاجرتی است. در این گفتار در نظر داریم به بررسی و تحلیل نقش، اهمیت و ویژگی های شرکت ها در موفقیت پرونده های مهاجرتی بپردازیم.

معیارهای ذیل را که نتیجه بیش از سه دهه فعالیت مستمر مجموعه حقوقی کنکاش در زمینه  مهاجرت است  به هموطنان علاقه مند به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری پیشنهاد می دهیم:

 توصیه می شود از شرکت هایی که هزاران کیلومتر با شما فاصله دارند استفاده نکنید زیرا از راه دور نمی توان درک درستی از نیاز واقعی مشتری داشت. لازمه تشکیل یک پرونده موفق، همکاری نزدیک وکیل و موکل در کنار یکدیگر طی روزها، هفته ها و یا ماه ها، با توجه به نیاز پرونده است. پر واضح است در روز مصاحبه اين شما هستید كه باید از مطالب ارائه شده در پرونده (علل اقدام به مهاجرت، برنامه های بعد از ورود، امور و اصول حسابداری مندرج در پرونده، منشاء و چگونگی كسب ثروت، نحوه ی مدیریت و بسیاری از سؤالات تخصصی دیگر) دفاع نماييد، مخصوصاً در مواردی که از شما مصاحبه به عمل می آید و افسران مهاجرت، به دنبال اثبات دو اصل کلیدی "مدیریت و منشاء ثروت" متقاضی در پرونده هستند که این مهم مستلزم ساعت ها آموزش به وسیله کادر مجرب شرکت انتخابی تان است.

از شرکت هایی استفاده نمایید که دارای تیمی از افراد کلیدی و متبحر و کاملاً آشنا به قوانین جاری کشور مبدأ و مقصد باشند. "اثبات مدیریت و منشاء ثروت" مساوی است با درک صحیح و به روز از روش کاری سازمان ها و ارگان ها از جمله ثبت شرکت ها، موافقت اصولی، جواز کسب، مدیریت دولتی و خصوصی، مدیریت پروژه، اصول حسابداری و حسابرسی، مالی و مالیاتی، امور بیمه ای و بیمه کارمندان، امور بانکی، قوانین خرید و فروش شرکت ها مؤسسات و املاک و... که به کارگیری صحیح آنها اصل و بنای هر پرونده ی قوی، منطقی و قابل دفاع با نتیجه دلخواه است.

 توصیه می شود شرکت هایی را به استخدام در آورید که مشاورین اصلی و درجه یک آن ها در ایران و رو در روی شما حضور داشته باشند. یکپارچه کردن کلیه موارد مذکور در شکل دهی سناریوی پرونده از طریق منشی، ایمیل و فکس به راحتی امکان پذیر نیست.  این خود یکی از مهم ترین عواملی است که در رد شدن پرونده ها دیده می شود. چرا که مشاورانِ موکلان از دوردست قادر نخواهند بود به خوبی به عمق یک پرونده پی برده و پرونده ای قوی و منسجم بسازند، در نتیجه پرونده ها معمولاً با نگاهی بسیار سطحی به مسائل پیچیده بسته می شوند و موکلان در حالی که به درستی با موارد موجود در مورد پرونده ی خود آشنایی پیدا نکرده اند راهی مصاحبه می شوند که مسلماً شانس موفقیت بالایی به این ترتیب نخواهند داشت.

نکته قابل تأمل دیگر در انتخاب یک شرکت مهاجرتی استخدام یک وکیل بومی توسط آن شرکت است. افرادی که در شرکت ها به موکلان مشاوره می دهند صرفاً مشاور هستند. این در حالی است که داشتن یک وکیل بومی برای دفاع از پرونده در مصاحبه و یا دادگاه بسیار پر اهمیت است. در سرزمین سرخ، یک فرد زرد نمی تواند به خوبی از یک سیاه دفاع کند.

توصیه می شود با کمی تعمق، کنکاش و مطالعه از شرکت های با تجربه و حرفه ای بهره ببرید. صرف این که یک شرکت در ماهواره تبلیغات وسیع می کند، ضامن حرفه ای بودن آن شرکت نیست.  از شرکت هایی استفاده نمایید که در کشور مقصد از بهترین وکلای حقوقی، مالی، نویسندگان طرح تجاری، حساب رسان خارجی بهره می برند زیرا این شرکت ها ضمن موفقیت پرونده موکلان شان، موفقیت و کارایی سازمان خود را نیز بالا می برند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی برنامه های مهاجرتی می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش