افزایش تقاضا برای برنامه سرمایه گذاری پرتغال از زمان اعلام تغییرات

افزایش تقاضا برای برنامه سرمایه گذاری پرتغال از زمان اعلام تغییراتدر حال حاضر تقاضا برای این برنامه بیش از هر زمان دیگری است. این روزها مردم می‌دانند که مسافرت به کشورهای دیگر بدون آزادی سفر چقدر سخت است. علاوه بر این، در شرایط بی‌ثبات کرونا، یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است.

افزایش تقاضا برای برنامه سرمایه گذاری پرتغال از زمان اعلام تغییرات

برنامه سرمایه‌گذاری پرتغال (ویزای طلایی) از سال ۲۰۱۲ به افراد ثروتمند مسیری برای اخذ اقامت و همچنین تابعیت اتحادیه اروپا ارائه می‌دهد.

قرنطینه‌های کرونا به همراه تغییرات جدید قوانین این برنامه (که از ژانویه ۲۰۲۲ اعمال می‌شود) موجب افزایش تقاضا برای سرمایه‌گذاری در این کشور شده است.

متقاضیان برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک معمولا افرادی هستند که به دنبال آزادی سفر و امنیت هستند.

امکان اخذ اقامت از این کشور اروپایی با امکان تقاضای شهروندی پس از ۵ سال نشان‌دهنده آینده‌ای امن و داشتن برنامه پشتیبان برای شرایط پیش‌بینی نشده (مانند بیماری همه‌گیر کرونا) است.

در حال حاضر تقاضا برای این برنامه بیش از هر زمان دیگری است. این روزها مردم می‌دانند که مسافرت به کشورهای دیگر بدون آزادی سفر چقدر سخت است. علاوه بر این، در شرایط بی‌ثبات کرونا، یکی از بهترین راه‌های سرمایه‌گذاری، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات است.

پیشنهاد ما برای کسانی که توانایی انجام سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱ دارند، این است که سرمایه‌گذاری خود را به تأخیر نیندازند، زیرا فعلا قوانین فعلی از قوانین سال آینده شرایط بهتری دارد.


مقاله مرتبط: سرمایه‌گذاری بدون دردسر در بهشت تعطیلات اروپایی

بدیهی است که برنامه پرتغال در سال آینده همچنان جذاب خواهد بود، اما خب شرایط امسال در حال حاضر بسیار بهتر است.

به صورت کلی، با سرمایه‌گذاری متقاضی اصلی، همسر و فرزندان وابسته تا هر سنی که باشند، می‌توانند اقامت این کشور را کسب نمایند.

با خرید ملک در این کشور به ارزش معین، هم می‌توانید اقامت پرتغال را بدست آورید، هم امکان دریافت کرایه ملک خواهید داشت و هم آزادی سفر به تمام کشورهای حوزه شنگن را بدست می‌آورید.

برای حفظ اقامت هم تنها باید ملک را به مدت ۵ سال نفروشید. این برنامه نه شرط حضور دارد (تنها سالی یک هفته حضور کافی است) و نه شرط امتحان زبان دارد. پس تنها با خرید ملک اقامت یک کشور اروپایی را بدست می‌آورید.مقاله مرتبط: ویزای انجل پرتغال

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های سرمایه‌گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش