زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا

زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکاخواه تنها به منظور استفاده از مزایای آزادی سفر بدون نیاز به ویزا، خواه ساختن خانه ای دور از خانه اصلی، پاسپورت دوم گرانادا یا دومینیکا را دریافت کنیم، برنامه های سرمایه گذاری در جزایر کارائیب بهشت بی نظیری را به متقاضیان سراسر دنیا عرضه می کنند.

پاسپورت گرانادا

زندگی در جزایر کاراِِئیب

واژه کارائیب بهشتی زیبا را در ذهن بسیاری از مردم متجلی می کند: اقیانوس های فیروزه ای در کنار سواحلی با ماسه های سفید که با پوشش گیاهی سرسبز، خانه های ییلاقی و درختان نخل احاطه گشته اند. با چنین تصوری، جای تعجب نیست که کارائیب مکانی ایده آل برای کسانی باشد که به دنبال زندگی جدیدی در خارج از کشور هستند. حتی برای کسانی که فقط به دنبال ایجاد تغییر مناظری هستند که در کشور خود می بینند، کارائیب مزایای فراوانی به جویندگان پاسپورت دوم ارائه می کند.

ظرف چند سال گذشته، برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CIP) در منطقه کارائیب تبدیل به گرایشی روزافزون برای افراد متموّل شده است که دسترسی آسان به پاسپورت دوم و سفر آزادانه به بسیاری از کشورها بدون نیاز به دریافت ویزا و همچنین فرصت نقل مکان به این جزایر زیبا را از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد این منطقه برایشان فراهم می کند.

در این مقاله مزایای زندگی در کشورهای کارائیب از جمله دومینیکا و گرانادا را بررسی خواهیم کرد.

تنوع فرهنگی

حدود هفت هزار جزیره منطقه ای گسترده به نام کارائیب را تشکیل می دهند. گرچه تمام این جزایر قابل سکونت نیستند، تنوع فرهنگی در جزایر قابل سکونت قابل مشاهده است. در حقیقت، بسیاری از کشورهای کارائیب از جوامع محلی وابسته ای تشکیل شده اند که هر یک دارای زبان و زندگی پر جنب و جوش روزانه خود هستند. تازه واردان به سرعت در می یابند که تمام افراد محلی در این جوامع به هم پیوسته، یکدیگر را می شناسند. افرادی که به زندگی شهری عادت دارند، کمی طول می کشد تا به این شرایط خو بگیرند. به هرحال، تعامل نزدیک میان مردم محلی کارائیب بدین معنی است که آن ها به یکدیگر اهمیت می دهند.

ساختن خانه ای جدید یا خانه ای دوم "دور از خانه"

مردمی از سراسر جهان کارائیب را تبدیل به خانه خود کرده اند. کارائیب دیگر تنها یک مقصد محبوب برای مسافرت در زمان تعطیلات نیست. برنامه های اخذ پاسپورت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری در کشورهایی مانند گرانادا و دومینیکا به سرمایه گذاران خارجی یا "شهروندان جهانی" این فرصت را می دهد تا بهشت خود را خلق کنند: "خانه ای دور از خانه" در کارائیب. زندگی در جزیره، اقامت گاه و آسایش خانه را بهتر از قبل برای مهاجرین فراهم می کند.

زندگی با سرعتی آرام تر

در این جوامع کوچک جزیره ای، ساکنان جدید می توانند انتظار زندگی روزانه آرام تری را داشته باشند. زندگی در جزیره معمولاً سرعت کمتری دارد و با شلوغی و تکاپوی کلان شهرهای دنیا کاملا متفاوت است. کشورهای کارائیب به شدت به واردات کالا از خارج وابسته هستند، به علت مجاورت ایالات متحده آمریکا با جزایر کاراییب، کالاهای مورد نیاز در طول سال همیشه در دسترس هستند.

فعالیت های خارج از خانه برای ساکنین

مهاجران نباید نگران سبک زندگی آهسته یا ملالت بار  در جزایر باشند. برعکس، کارائیب در بیشتر سال آفتاب و هوای گرم به ساکنین خود هدیه می دهد. چنین محیطی برای فعالیت های بیرون از منزل مانند شنا، کشتی رانی یا استراحت در ساحل بسیار مناسب است. گرچه شگفتی های طبیعی فراوانی همواره در دسترس ساکنین است، مردم می توانند از فعالیت های ماجراجویانه تری مانند جت اسکی، موج سواری یا قایق های بادی در اطراف جزایر نیز لذت ببرند.

عادات غذایی فصلی

وابستگی جزایر کارائیب به واردات کالا به این معنی است که ساکنین آن ها به خوردن غذاهای فصلی عادت دارند. محصولات غذایی تازه که از مناطقی در نزدیک جزایر برداشت می شوند، مزیتی هستند که رژیم غذایی فصلی را مقرون به صرفه تر می کنند. از آنجایی که رژیم های کارائیبی از میوه، سبزیجات، غلات و پروتئین های سالم مانند ماهی غنی هستند، متعادل تر بوده و برای سلامتی مفید اند.

زندگی اجتماعی و جشن های محلی

جشن گرفتن بخشی از زندگی مردم محلی کارائیب است. ساکنین جدید در تمام سال با جشن هایی از مهمانی های شام گرفته تا گردهمایی های اجتماعی با غذاهای متنوع، انواع نوشیدنی و موسیقی مواجه خواهند بود. ساکنین جزایر کاراییب هرگز لحظات کسل کننده در زندگی ندارند و بسیاری از مردم همواره با دوستان و خانواده در مهمانی های مختلف شرکت می کنند.

مسلماً سبک زندگی در کارائیب مزایای فراوانی برای افرادی دارد که به دنبال فرصتی برای اخذ پاسپورت و شهروندی دوم هستند. خواه تنها به منظور استفاده از مزایای آزادی در سفر به بسیاری کشورها بدون نیاز به ویزا، خواه ساختن خانه ای دور از خانه اصلی، پاسپورت دوم گرانادا یا دومینیکا را دریافت کنیم، در هر صورت، برنامه های سرمایه گذاری در جزایر کارائیب بهشت بی نظیری را به متقاضیان سراسر دنیا عرضه می کنند.
برای کسب اطلاعات بیش تر درباره  مهاجرت به گرانادا و مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری  با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش