بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017

بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017بر اساس اخبار جدید برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک که محبوب ترین برنامه سرمایه گذاری درکانادا می باشد، در 29 می 2017 شروع به جذب مجدد متقاضی خواهد کرد. بنابراین توصیه می شود تشکیل پرونده خود را که یک پروسه چند ماهه است از حالا آغاز نمایید.

اگر می خواهید از طریق محبوب ترین برنامه سرمایه گذاری کانادا یعنی برنامه ی مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک (QIIP) به این کشور مهاجرت کنید، وقت آن است که برای تشکیل پرونده خود (البته در  صورتیکه در کشوری بجز ایران کاسب و یا سوابق مدیریتی داشته و یا دارید) اقدام کنید. بر اساس اخبار جدید این برنامه در 29 می 2017 شروع به جذب مجدد متقاضی نمود. بنابراین توصیه می شود تشکیل پرونده خود را که یک پروسه چند ماهه است از حالا آغاز نمایید.

در اینجا به بررسی متداول ترین سوالات درباره این برنامه می پردازیم؛

 1. ضرب العجل ارسال درخواست چه زمانی است؟

 2. شما باید تلاش کنید که درخواست خود را در اسرع وقت ارسال کنید. سالانه 1900 ظرفیت وجود دارد، کارشناسان معتقدند که این سهمیه معمولا ظرف چند ماه از آغاز برنامه پر می شود و این اتفاق در هر زمانی ممکن است رخ دهد. متأسفانه دولت کبک تعداد درخواست های دریافت شده تا این زمان را اعلام نمی کند، بنابراین راهی وجود ندارد که تعداد ظرفیت باقیمانده در هر لحظه از دوره جذب متقاضیان مشخص شود.

 3. آیا کل مبلغ سرمایه گذاری هشتصد هزار دلار کانادا را باید از دارایی های خالص شخصی خود بپردازم؟

 4. خیر. متقاضیان می توانند از گزینه وام گرفتن برای سرمایه گذاری استفاده کنند اما 220.000 دلار کانادایی که برای گزینه وام گرفتن پرداخت می شود، پس از گذشت پنج سال به متقاضی بازگردانده نخواهد شد. در واقع یک مؤسسه ی مالی در کانادا به جای شما مبلغ 800000 دلار کانادا را به دولت کبک می پردازد و سود این مبلغ را که 220.000 دلار کانادا است یک جا از شما درخواست می کند. برای کسب آگاهی از جزئیات گزینه تأمین مالی با کارشناسان شرکت حقوقی کنکاش تماس بگیرید.

 5. پیش از ارسال درخواست، چه مراحل مهمی باید انجام شوند؟

 6. چک لیست مدارک لازم برای برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک به شما داده می شود و باید یک پرونده منسجم و محکم برای شما تشکیل شود. درخواست های ناقص بازگردانده خواهند شد.

  تمام درخواست ها باید شامل یک توافقنامه سرمایه گذاری باشند که توسط یکی از واسطه های مالی مجاز برنامه امضاء شده باشد. اداره ی مهاجرت کبک از طریق این توافقنامه مطمئن می شود که شما در صورت قبول شدن در این برنامه، متعهد به انجام سرمایه گذاری به مبلغ هشتصد هزار دلار کانادا خواهید بود و هم چنین می داند که از طریق کدام واسطه ی مالی سرمایه خود را به کانادا منتقل خواهید نمود. هنگامی که اداره مهاجرت از شما درخواست می کند سرمایه گذاری را انجام دهید، نباید این مبلغ را مستقیماً به حساب برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری کبک منتقل کنید بلکه باید این کار را از طریق واسطه ی مالی ای انجام دهید که توافقنامه سرمایه گذاری را با آن امضا کرده اید. اداره مهاجرت کبک سهمیه ی معینی برای درخواست ها به هر یک از واسطه های مالی مجاز اختصاص می دهد. شرکت حقوقی کنکاش ارتباطی تنگاتنگ با تعدادی از این مؤسسات برگزیده دارد تا بتواند به مشتریان خود سهمیه اختصاص دهد.

 7. آیا می توانم به محض پذیرفته شدن درخواستم در برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری استان کبک به کانادا نقل مکان کنم؟

 8. پذیرفته شدن در این برنامه به معنای اعطای خودکار اقامت دائم کانادا نیست. پس از قبولی در مرحله کبک، یک گواهی انتخاب کبک (نامه CSQ) برای متقاضی و اعضای خانواده همراه اش صادر می شود. با این گواهی متقاضیان باید یک درخواست اقامت دائم برای اداره مهاجرت فدرال ارسال کنند.

  در حالیکه اداره مهاجرت کبک مسئول انتخاب متقاضیان است، اداره مهاجرت فدرال مسئول پذیرش آنها در کانادا است، یعنی حتی اگر فردی در مرحله کبک قبول شود، ممکن است به علت دلایل پزشکی یا داشتن سوء پیشینه کیفری، مجاز به ورود به کانادا نباشد و درخواست او رد شود. متقاضی اصلی و تمام اعضای خانواده همراه او باید برای درخواست اقامت دائم تحت آزمایش های پزشکی قرار گیرند و گواهی عدم سوء پیشینه کیفری ارائه دهند.

 9. اگر نخواهم در کبک زندگی کنم چه اتفاقی می افتد؟

 10. یکی از الزامات برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک این است که شما باید قصد زندگی در استان کبک را داشته باشید. در جریان یک مصاحبه گزینشی، افسر سؤالاتی در باب اطلاعات عمومی راجع به استان از شما خواهد پرسید، بنابراین انجام تحقیقات پیش از مصاحبه توصیه می شود. همچنین از شما پرسیده می شود که کجا می‌ خواهید زندگی کنید و چرا زندگی در کبک را بر سایر استان ‌ها ترجیح داده اید.

  می توان گفت هنگامی که درخواست شما برای اخذ اقامت دائم پذیرفته شد و به طور رسمی وارد کانادا شدید، حق دارید تصمیم خود را عوض کنید. هیچ محدودیتی درباره ی مکان زندگی شما و خانواده تان به عنوان مقیمان دائم کانادا وجود ندارد اما توجه داشته باشید چنان چه افسر مهاجرت کبک تصور کند ممکن است شما جای دیگری زندگی کنید، احتمال رد شدن درخواست شما افزایش می یابد. بنابراین شکی وجود ندارد که شما باید عنوان نمایید که کبک را انتخاب کرده اید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کبک و همچنین مهاجرت به کانادا از طریق سایر برنامه های سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش