تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستان

تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستاناز تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ برنامه اخذ اقامت مجارستان موقتا به حالت تعلیق در می آید. بنابراین اداره مهاجرت مجارستان فقط درخواست هایی را که پیش از 31 مارس ۲۰۱۷ ارسال گردند قبول خواهد کرد. آخرین اوراق قرضه دولتی در تاریخ ۳۱ مارس فروخته خواهند شد، بنابراین درخواست ها باید پیش از ۱۰ مارس ارسال شده باشند.

تعلیق موقت برنامه اخذ اقامت مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی از 31 مارس 2017

توجه: در فرصت کوتاه باقیمانده، متقاضیان می توانند یا گزینه سرمایه گذاری به مبلغ 300.000 یورو در اوراق قرضه دولتی را انتخاب کنند که این سرمایه بعد از 5 سال بازگشت داده می شود و یا می توانند 125.000 یورو به عنوان سود به دولت پرداخت کنند که این مبلغ بدون بازگشت خواهد بود.

از تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ برنامه اخذ اقامت مجارستان موقتا به حالت تعلیق در می آید. بر اساس اخباری از موسسه ای که این اوراق قرضه را صادر می کند، صدور این اوراق پس از طی مهلت قانونی به حالت تعلیق در خواهد آمد. بنابراین اداره مهاجرت مجارستان فقط درخواست هایی را که پیش از 31 مارس ۲۰۱۷ ارسال گردند قبول خواهد کرد. در حقیقت آخرین اوراق قرضه دولتی در تاریخ ۳۱ مارس فروخته خواهند شد، بنابراین تمام درخواست ها باید پیش از ۱۰ مارس ارسال شده باشند.

به منظور تقویت اقتصاد مجارستان و متمایز ساختن منابع مالی خارجی، دولت مجارستان در سال ۲۰۱۲ قانونی را تصویب نمود که به اشخاص متمول اجازه می‌ داد اقامت دائم مجارستان را از طریق سرمایه گذاری اخذ نمایند. این برنامه که به برنامه مهاجرت به مجارستان از طریق خرید اوراق قرضه دولتی معروف است، یکی از آسان ترین و کارآمد ترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه ‌گذاری در جهان است که نسبت به برنامه های مشابه سایر کشورها نیاز به مشارکت مالی کمتری دارد و نیازی به خرید املاک نیز ندارد.

برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری، سرمایه گذاران خارجی را قادر می سازد به آسانی از طریق خرید اوراق قرضه دولتی مجارستان که مخصوص این برنامه صادر شده اند، اقامت دائم مجارستان را اخذ نمایند.

این برنامه نسبتا ساده است و به کمک یک نماینده تایید شده انجام می شود که توسط کمیته اقتصادی پارلمان مجارستان مجاز به خرید اوراق قرضه دولتی برای متقاضیان، شده است.

بررسی اجمالی برنامه

این برنامه متقاضی، همسر، فرزندان وابسته واجد شرایط و والدین متقاضی را قادر می سازد با برآورده ساختن الزامات ذیل، اقامت دائم مجارستان را اخذ کنند:

  • بدون در نظر گرفتن تعداد اعضای خانواده، حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار یورو در اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری باید انجام شود.

  • هزینه های درخواست معادل ۶۰ هزار یورو می باشد که شامل کلیه هزینه های دولتی و قانونی است. این مبلغ بر اساس تعداد متقاضیان بالای ۱۸ سال در هر درخواست، تغییر می کند.

  • مبلغ سرمایه گذاری برای مدت پنج سال توسط دولت مجارستان نگاه داشته می شود و پس از آن به طور کامل بدون تعلق سود به متقاضی بازگردانده خواهد شد.

  • متقاضی و افراد وابسته به او، اقامت دائم و مادام العمر دریافت می کنند.

  • این سرمایه ‌گذاری توسط دولت مجارستان تضمین می شود.

  • این برنامه متقاضیان را ملزم به حضور فیزیکی در کشور مجارستان نمی کند.

هیچ شرایط ویژه ای برای تأیید صلاحیت متقاضی وجود ندارد، فقط باید میزان دارایی شخصی متقاضی برای پرداخت مبلغ سرمایه گذاری و هزینه ‌های مربوطه کافی باشد و سوء پیشینه کیفری نداشته باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش