اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش

اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاشبه دلیل به تعلیق در آمدن برنامه اقامت سرمایه داری مجارستان، در مدت کوتاه باقیمانده، شرکت کنکاش تخفیف ویژه برای متقاضیان این برنامه در نظر گرفته است. بر اساس اخبار بدست آمده از موسسه ای که اوراق قرضه را صادر می کند، این برنامه از تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ موقتا به حالت تعلیق در می آید.

به دلیل به تعلیق در آمدن برنامه اقامت سرمایه گذاری مجارستان، در مدت کوتاه باقیمانده، شرکت کنکاش تخفیف ویژه برای متقاضیان این برنامه محبوب در نظر گرفته است.

از تاریخ ۳۱ مارس سال ۲۰۱۷ برنامه اخذ اقامت مجارستان موقتا به حالت تعلیق در می آید. بر اساس اخباری از موسسه ای که این اوراق قرضه را صادر می کند، صدور این اوراق پس از طی مهلت قانونی به حالت تعلیق در خواهد آمد. بنابراین اداره مهاجرت مجارستان فقط درخواست هایی را که پیش از 31 مارس ۲۰۱۷ ارسال گردند قبول خواهد کرد. در حقیقت آخرین اوراق قرضه دولتی در تاریخ ۳۱ مارس فروخته خواهند شد، بنابراین تمام درخواست ها باید پیش از ۱۰ مارس ارسال شده باشند.

برنامه مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی، یکی از محبوبترین برنامه های موجود می باشد چرا که متقاضیان در کمترین زمان ممکن و تنها طی دو تا سه ماه اقامت دائم مجارستان را که عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن می باشد را بدست خواهند آورد و برای حفظ اقامت خود ملزم به ماندن در مجارستان نمی باشند.


مطالب مرتبط با اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش

اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مجارستان تنها با 185.000 یورو فقط در چهار ماه افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند اطلاعات مهم درباره ی مجارستان آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستان مجارستان اتحادیه ی اروپا را ترک نخواهد کرد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپا مسیر سریع برای رسیدن به اقامت دائم اتحادیه اروپا تنها در حدود 3ماه تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد. تعداد تقاضاهای دریافت اقامت مجارستان به شدت در حال افزایش است خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش