گرانادا- دانشگاه سنت جورج

گرانادا- دانشگاه سنت جورجقابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت گرانادا دانشگاه سنت جورج، دارای بیش از 35 سال سابقه آموزش عالی در جزیره گرانادا است. 97 درصد دانشجویان پزشکی آمریکایی و کانادایی این دانشکده در مرحله اول آزمون USMLE در اولین مرتبه قبول شده اند و طی 6 سال متوالی از دانشجویان دانشگاه های آمریکا و کانادا پیشی گرفته اند.

دانشگاه سنت جورج - گرانادا

دانشگاه سنت جورج، بیش از 35 سال سابقه آموزش عالی در جزیره گرانادا

دانشگاه سنت جورج گرانادا در سال 1976 بعنوان یک دانشگاه پزشکی مستقل تاسیس شد و از آن زمان به یک مرکز آموزش بین المللی خصوصی سطح بالا تبدیل شده و دانشجویان و اعضای هیات علمی خود را از 140 کشور به این جزیره جذب کرده است. دانشجوها از مزایای یک محیط پررونق با فرهنگ های متعدد در کمپ دانشگاه با بیش از 65 ساختمان بهره می برند که دارای امکانات پیشرفته یک مرکز آموزشی در سطح جهانی است. این دانشگاه هزاران فارغ التحصیل پزشکی، دامپزشکی و دانشمندان و متخصصان بهداشت عمومی و بیزنس در سراسر دنیا دارد. دانشگاه سنت جورج برنامه های آموزشی متنوعی در مقاطع مختلف به دانشجویان ارائه می نماید، از جمله: پزشکی و دامپزشکی در دانشکده های پزشکی و دامپزشکی، رشته های علوم، بهداشت عمومی و بیزنس. رشته های مختلف برای اخذ مدرک کارشناسی نیز در دانشکده هنر و علوم عرضه می گردند. این دانشکده دارای دپارتمان های بیولوژی، بیزنس و مدیریت، کامپیوتر و تکنولوژی، و علوم انسانی و اجتماعی است. مدارک دانشگاه سنت جورج توسط بسیاری از مراکز و دانشگاه های جهان پذیرفته می شوند. این دانشگاه با مراکز آموزشی بسیاری در دنیا از ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، کانادا و استرالیا در ارتباط است.

دانشکده پزشکی دانشگاه سنت جورج اولین دانشکده پزشکی خصوصی در منطقه کارائیب است و فارغ التحصیلان آن پیشتاز قبولی در اولین مرتبه در آزمون پروانه پزشکی ایالات متحده آمریکا (USMLE) هستند. در طی 35 سال فعالیت، بیش از 13000 پزشک از این دانشکده فارغ التحصیل شده اند و به سیستم بهداشت جهانی پیوسته اند. آنها در تمام ایالت های آمریکا و کانادا مجوز فعالیت پزشکی اخذ کرده و در بیش از 50 کشور جهان به طبابت پرداخته اند. این دانشکده بیش از 70 بیمارستان و مرکز بالینی وابسته در ایالات متحده، کانادا، گرانادا و بریتانیا دارد.

اغلب دانشجویان این دانشکده از 100 دانشکده برتر ایالات متحده می آیند: 500 دانشجو از دانشگاه های Ivy League در ایالات متحده هستند که شامل 8 عدد از معتبرترین دانشگاه های ایالات متحده است که همگی در میان 15 دانشگاه برتر فهرست رده بندی U.S. News & World Report در سال 2017 هستند و تقریبا 7000 نفر از دانشگاه های موجود در فهرست برترین دانشگاه های ملی در سال 2010 بر اساس گزارش U.S. News & World Report فارغ التحصیل شده اند.

در حال حاضر 600 دانشجوی پزشکی عمومی از کانادا در دانشکده پزشکی دانشگاه سنت جورج مشغول به تحصیل هستند و بیش از 1300 پزشک عمومی از کانادا از این دانشکده فارغ التحصیل شده اند.

97 درصد دانشجویان پزشکی آمریکایی و کانادایی این دانشکده در مرحله اول آزمون USMLE (آزمون پروانه پزشکی ایالات متحده آمریکا) در اولین مرتبه قبول شده اند و طی 6 سال متوالی از دانشجویان دانشگاه های آمریکا و کانادا پیشی گرفته اند.

همچنین دانشجویان کانادایی که بین سال های 2009 الی 2013 در آزمون MCCEE (آزمون ارزیابی انجمن پزشکی کانادا) شرکت کردند، با نرخ 99 درصد در این آزمون قبول شده اند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با گرانادا- دانشگاه سنت جورج

سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش