آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی

آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتیبرنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی، نه تنها ارزان ترین برنامه در اروپاست، بلکه سریع ترین نیز هست. متقاضیان ظرف چند ماه پس از ارسال درخواست، کارت اقامت دائم خود را دریافت می کنند. پیش از اینکه دیر شود از این فرصت استثنایی استفاده کنید.

آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه ی دولتی 

توجه: در فرصت کوتاه باقیمانده، متقاضیان می توانند یا گزینه سرمایه گذاری به مبلغ 300.000 یورو در اوراق قرضه دولتی را انتخاب کنند که این سرمایه بعد از 5 سال بازگشت داده می شود و یا می توانند 125.000 یورو به عنوان سود به دولت پرداخت کنند که این مبلغ بدون بازگشت خواهد بود. این خبر در حال حاضر قطعی و قابل اجرا می باشد.

صندوق وام ویژه مجارستان اخیرا طی بیانیه ای اعلام کرد که برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی از 31 مارس 2017 به حالت تعلیق درخواهد آمد. جذب متقاضیان تا این تاریخ ادامه دارد و پس از آن برنامه تا اطلاع ثانوی متوقف می گردد. مجارستان در حال حاضر از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار است و نیازی به سرمایه گذاری خارجی ندارد. این امر منجر به تصمیم به توقف برنامه اوراق قرضه شده است.برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یکی از محبوب ترین برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا است که تا این لحظه بیش از 4500 اوراق قرضه اقامتی دولتی فروخته است. این برنامه به اتباع غیر اروپایی که به مدت پنج سال مبلغ سیصد هزار یورو در اوراق دولت مجارستان سرمایه گذاری کنند و شصت هزار یورو نیز بابت هزینه های اداری و خدماتی بپردازند، اقامت دائم اعطا می نماید. مبلغ سیصد هزار یورو که در اوراق قرضه سرمایه گذاری می شود، به مدت پنج سال بلاک شده و سپس کل این مبلغ به متقاضی بازگردانده می شود. در نهایت، هزینه برنامه فقط شصت هزار یورو خواهد بود که برنامه مهاجرت از طریق سرمایه گذاری مجارستان را تبدیل به ارزان ترین برنامه در اروپا می کند.

یک تفاوت قابل توجه میان برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی و سایر برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری این است که برنامه مجارستان شرط اقامت فیزیکی قبل و بعد از اخذ اقامت دائم را بر متقاضی تحمیل نمی کند. پس از اخذ اقامت دائم، دارنده آن اقامت مادام العمر مجارستان را خواهد داشت و نیازی به تمدید آن یا سرمایه گذاری مجدد نیست. بعلاوه، همسر متقاضی، فرزندان وابسته و والدین وابسته می توانند در همان پرونده درخواست اقامت دهند. این برنامه، اقامت دائم یکی از امن ترین کشورهای اروپا با هزینه فقط شصت هزار یورو است.

دارندگان اقامت دائم مجارستان، می توانند پس از هشت سال درخواست پاسپورت و شهروندی نمایند. شرایطی برای اخذ تابعیت وجود دارد، از جمله دانستن زبان مجاری. بسیاری از دارندگان اقامت دائم از درخواست شهروندی صرف نظر می کنند زیرا اقامت آنها دائمی است و از حقوق مشابه شهروندان مجارستان بهره می برند (به استثنای حق رای). این افراد می توانند در هر جایی از مجارستان زندگی، کار و/یا تحصیل کنند و به خدمات درمانی با کیفیت این کشور نیز دسترسی دارند. بعلاوه، بعنوان عضوی از اتحادیه اروپا، دارندگان اقامت دائم مجارستان از مزیت مسافرت بدون ویزا در منطقه شنگن برخوردار هستند.

برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی، نه تنها ارزان ترین برنامه در اروپاست، بلکه سریع ترین نیز هست. متقاضیان ظرف چند ماه پس از ارسال درخواست، کارت اقامت دائم خود را دریافت می کنند. چنانچه مایل به اقامت مادام العمر در کشوری امن، باثبات و دارای اقتصادی رو به رشد در اروپا هستید، بدون از دست دادن وقت با کارشناسان شرکت کنکاش تماس بگیرید. درخواست ها فقط تا 1 مارس 2017 پذیرفته می شوند چرا که آخرین مهلت خرید اوراق قرضه 31 مارس 2017 است. پیش از اینکه دیر شود، از این فرصت استثنایی استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیش تر درباره ی مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش