فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحده

فرمان اجرایی دونالد ترامپ درباره سیاست مهاجرت و پناهندگی ایالات متحدهاز جمعه 27 ژانویه 2017، فرمان اجرایی رییس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد ترامپ مبنی بر منع صدور ویزا برای اتباع هفت کشور با اکثریت مسلمان (تقریبا 134 میلیون نفر) منجر به بروز غوغایی بین المللی شده و بسیاری از مردم و رهبران جهان در برابر آن موضع گیری کرده اند.

از جمعه 27 ژانویه 2017، فرمان اجرایی رییس جمهور ایالات متحده آمریکا دونالد ترامپ مبنی بر منع صدور ویزا برای اتباع هفت کشور با اکثریت مسلمان (تقریبا 134 میلیون نفر) منجر به بروز غوغایی بین المللی شده و بسیاری از مردم و رهبران جهان در برابر آن موضع گیری کرده اند. در ادامه خلاصه ای از فرمان اجرایی ترامپ را مرور می کنیم:

  1. سیستم بررسی

    به دپارتمان امنیت ملی (DHS) دستور داده شده پروسه درخواست پناهجویان را بررسی کرده و پیشنهاداتی در خصوص بهبود اقدامات امنیتی ارائه نماید تا مانع اپلای کردن تروریست های بالقوه برای پناهندگی شود.

  2. سایر موارد

فرمان ترامپ مهاجرت اتباع هفت کشوری را که مظنون به انجام اقدامات تروریستی هستند، به مدت 90 روز به تعلیق در می آورد که شامل این کشورها است: سوریه، ایران، عراق، لیبی، سودان، سومالی و یمن. اما کار در اینجا ختم نمی شود. دپارتمان امنیت ملی موظف است اطلاعاتی را که جهت بررسی کامل مسافران آمریکا لازم است، تعیین نماید و کشورهایی که ظرف 60 روز شروع به ارائه این اطلاعات نکنند، به لیست کشورهایی که از ورود به آمریکا منع شده اند، افزوده خواهند شد.

کانادا را انتخاب کنید

در پاسخ به فرمان اجرایی اخیر ترامپ، ترودو شنبه شب توئیتی به شرح زیر منتشر کرد: "کانادایی ها به افرادی که از ترس شکنجه و جنگ فرار می کنند، صرف نظر از مذهبشان، خوشامد می گویند. تنوع قدرت ماست #به کانادا خوش آمدید."

کشور کانادا همچنان به مهاجرانی که از روش سرمایه گذاری قصد مهاجرت دارند خوش آمد می گوید و با توجه به گران شدن برنامه های مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری، روش های مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بسیار اقتصادی و معقول هستند و همچنان محبوب ترین مکان برای مهاجرت و ساختن زندگی در کشوری امن و مهاجر پذیر است.


برای کسب اطلاعات بیش تر درباره ی مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش