امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان

امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان



شما می توانید بجای بلاک کردن 300 هزار یورو سرمایه خود برای 5 سال، از گزینه تامین مالی برای سرمایه گذاری استفاده کرده و فقط 125 هزار یورو بعنوان بهره بپردازید. بعلاوه، می توانیم گزینه تامین مالی را به مشتریان قبلی کنکاش که اوراق قرضه خریده و اقامت گرفته اند ارائه کنیم.

خرسندیم که اعلام کنیم ، همان طور که پیش از این و در هفته های گذشته خبر داده بودیم، هم اکنون گزینه تامین مالی برای برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان برای متقاضیان جدید و سابق شرکت کنکاش در دسترس است.

شما می توانید بجای بلوکه کردن 300 هزار یورو سرمایه خود به مدت 5 سال، از گزینه تامین مالی برای انجام سرمایه گذاری استفاده کرده و فقط 125 هزار یورو بعنوان بهره آن بپردازید.

این گزینه به مشتریان ما این امکان را می دهد که از محبوب ترین برنامه اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری در اروپا استفاده کرده و ظرف 30 روز اقامت دائم مجارستان را کسب نمایند. البته باید پروسه بررسی صحت اطلاعات و سایر مراحل کار انجام شود.

بعلاوه، امیدواریم در نیمه دوم سال 2017 بتوانیم گزینه تامین مالی را به مشتریان فعلی کنکاش که اوراق قرضه خریده و اقامت گرفته اند نیز ارائه کنیم.

سرمایه گذاران جدید فقط تا 31 مارس 2017 (کمتر از 60 روز) فرصت دارند تا از این فرصت استثنایی استفاده کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت کنکاس تماس حاصل فرمایید.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان

اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مجارستان تنها با 185.000 یورو فقط در چهار ماه افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند اطلاعات مهم درباره ی مجارستان آخرین فرصت برای برنامه اخذ اقامت دائم مجارستان از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی امکان استفاده از گزینه تامین مالی در مهلت باقیمانده برنامه اوراق قرضه دولتی مجارستان اقامت دائم مجارستان - اطلاعیه شرکت کنکاش تعلیق برنامه اخذ اقامت مجارستان مجارستان اتحادیه ی اروپا را ترک نخواهد کرد مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری بهترین گزینه در اروپا مسیر سریع برای رسیدن به اقامت دائم اتحادیه اروپا تنها در حدود 3ماه تغییرات جدید قانون سرمایه گذاری مجارستان در تاریخ یک جولای به اجرا در آمد. تعداد تقاضاهای دریافت اقامت مجارستان به شدت در حال افزایش است خبر شگفت انگیز برای متقاضیان مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه گذاری

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش