کسب شهروندی اتحادیه اروپا در پرتغال تنها با 180,000 یورو

کسب شهروندی اتحادیه اروپا در پرتغال تنها با 180,000 یورودر این برنامه سرمایه گذاری، تابعیت فورا به همسر متقاضی اصلی اعطا نمی شود. پیشنهاد شرکت کنکاش به عنوان جایگزین این برنامه، برنامه انجل ویزای پرتغال است که تنها با پرداخت 180,000 یورو در حدود 4 ماه، اقامت پرتغال اعطا می شود

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا با 180,000 یورو

همه کشورهای اتحادیه اروپا حق دارند شهروندی خود را به شهروندان کشورهای دیگر اعطا کنند. یکی از روش های اخذ اقامت و شهروندی در اتحادیه اروپا سرمایه گذاری است. کشورهای مختلف دارای برنامه های مختلف سرمایه گذاری هستند و بر مبنای وضعیت اقتصادی هر کشور، هزینه برنامه ها متفاوت است.

اخذ اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری راه تازه ای نیست. اکثر کشورها، برای جذب سرمایه خارجی این برنامه ها را اجرا می کنند. 

بحران اقتصادی در اتحادیه اروپا در سال های اخیر سبب شده است که برخی از کشورهای اروپایی برنامه های منحصر به فرد خود را معرفی کنند.

اخذ تابعیت و شهروندی بلغارستان از طریق سرمایه گذاری  به ارزش 180,000 یورو

با سرمایه گذاری غیر قابل بازگشت به ارزش 180,000 یورو، در ابتدا اقامت بلغارستان به متقاضی اعطا می شود و پس از 5 سال امکان اخذ تابعیت و شهروندی این کشور وجود دارد. این برنامه بدون نیاز به زندگی و کار در کشور بلغارستان اجرا می شود و به هیچ وجه شرط حضور ندارد. متقاضی باید فقط یک بار از این کشور اروپای شرقی بازدید کند.

شهروند بلغارستان، شهروند کل اروپا است و حق زندگی، کار و تحصیل و همچنین بهره مندی از خدمات پزشکی در کل اتحادیه اروپا را خواهد داشت.

این برنامه دارای معایب زیادی است. برای مثال، در این برنامه تابعیت فورا به همسر متقاضی اصلی اعطا نمی شود. پیشنهاد شرکت کنکاش به عنوان جایگزین این برنامه، برنامه انجل ویزای پرتغال است که  در ادامه به صورت مفصل شرح داده شده است.

اخذ اقامت در اتحادیه اروپا تنها با پرداخت 180,000 یورو در چند ماه

برنامه انجل ویزای پرتغال برای کسانی مناسب است که به دنبال اخذ اقامت اروپا با کمترین هزینه و بدون نیاز به حضور فیزیکی هستند.

در این روش متقاضی تنها با پرداخت 180,000 یورو در حدود 4 ماه، اقامت پرتغال و در نتیجه حق زندگی، کار و تحصیل در کشور پرتغال و حق سفر بدون ویزا در کشورهای حوزه شنگن را بدست می آورد.

بعد از 5 سال به شرطی که متقاضی در سطح ابتدایی با زبان پرتغالی آشنا باشند، می تواند برای اخذ تابعیت و پاسپورت پرتغال اقدام کند.

ویزای انجل پرتغال چیست؟

ویزای انجل پرتغال یک برنامه بسیار جدید برای اخذ اقامت پرتغال است. در این برنامه متقاضی مجبور به زندگی و کار در کشور پرتغال نیست و تنها با پرداخت هزینه به ارزش 180,000 یورو به انکوباتور مورد تایید دولت پرتغال، اقامت این کشور را دریافت می کند.

بعد از پرداخت هزینه، شرکت انکوبانور تحقیقات جامع و کاملی را برای طرح خلاقانه و استارتاپی مورد انتخاب شما انجام می دهد، مشکلات را پیش بینی می کند و راه حل های مناسب ارائه می دهد و در نهایت طرح اولیه را به یک مدل نهایی و قابل اجرا تبدیل می کند.

شما مالک این استارتاپ  خواهید بود و  بعد از 3 سال که شرکت به شما تحویل داده شد، می توانید این شرکت را مدیریت کنید  یا آن را به دیگران بفروشید.

این برنامه بدون هزینه های جانبی و بدون نیاز به حضور فیزیکی تنها با پرداخت 180,000 یورو در مدت 4 ماه نتیجه می دهد.

انجل ویزای پرتغال  برای چه افرادی مناسب است؟

برنامه انجل ویزای پرتغال مناسب افرادی است که نمی توانند محل زندگی و کسب و کار فعلی خود را ترک کنند، اما دوست دارند برای آینده خود و فرزندان خود برنامه ریزی دقیق داشته باشند.

باقی روش ها نیازمند اقامت فیزیکی طولانی مدت بین 7 تا 10 سال و یا مبلغ سرمایه گذاری به ارزش 3 تا 10 برابر هزینه لازم برای برنامه انجل ویزای پرتغال هستند.

مزایای ویزای انجل

اخذ اقامت پرتغال (اقامت اروپا) در مدت 4 ماه

امکان زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

امکان سفر بدون ویزا در کشورهای حوزه شنگن

بدون نیاز به مدارک اثبات مدیریت و ثروت

بدون شرط حضور

امکان دریافت شهروندی اروپا پس از 5 سال

شامل شدن همسر و فرزندان وابسته

بدون هزینه های جانبی سنگین

مقایسه  گلدن ویزای پرتغال و انجل ویزای پرتغال

گلدن ویزا شرط حضور یک هفته در سال را دارد اما ویزای انجل به هیچ وجه شرط حضور ندارد.

هزینه برنامه گلدن ویزا تقریبا 2 برابر برنامه انجل ویزا است.

نتیجه انجل ویزا یک کسب و کار استارتاپی است اما نتیجه گلدن ویزا یک ملک در پرتغال است.

هزینه های جانبی در گلدن ویزا شامل مواردی از جمله هزینه صدور کارت اقامت برای هر نفر به ارزش 5,500 یورو است اما انجل ویزا هزینه جانبی ندارد.

در صورتی که از طریق ویزای انجل موفق به دریافت اقامت نشوید، تمام هزینه ها به شما بازگردانده می شود، اما در روش گلدن ویزا هزینه های جانبی به شما بازگردانده نمی شود.برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه انجل ویزای پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

  •  

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش