اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند

اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کنددومینیکا در کاراییب اصلاحاتی در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اعمال کرده که پروسه افزودن فرزندان وابسته را برای متقاضیان آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. سن فرزند وابسته واجد شرایط که تمام وقت در حال تحصیل است، به 28 سال افزایش یافته است.

جزیره دومینیکا در کاراییب اصلاحاتی در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری خود اعمال کرده که پروسه افزودن فرزندان وابسته را برای متقاضیان آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند.

سن فرزند وابسته واجد شرایط که بصورت تمام وقت در حال تحصیل است، از 25 به 28 سال افزایش یافته است. امروزه بسیاری از فرزندان بویژه در خانواده های ثروتمند، تا سن بالاتری به تحصیل ادامه می دهند. فرزند دختر مجردی که کاملا از نظر مالی به والدین خود وابسته است، تا 28 سالگی می تواند در پرونده والدین جای گیرد. این تغییر در سن، تعداد بیشتری از خانواده ها با فرزندان وابسته با سن بالاتر را قادر می سازد همگی با هم اقدام به مهاجرت کنند.

سن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ وابسته نیز از 65 سال به 55 کاهش یافته است. برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور سنت کیتس و نویس هم اخیرا تغییرات مشابهی اجرا کرد تا خانواده های بیشتری بتوانند با یکدیگر زندگی کنند. کشورهای کاراییب می دانند خانواده هایی که اعضای آن ها با یکدیگر مهاجرت می کنند، بهتر با جامعه جدید ادغام می شوند و خانواده های قدرتمند، ستون فقرات اقتصاد محلی هستند.

هزینه های پردازش دولتی برنامه دومینیکا نیز کاهش یافته است. هزینه ثبت نام نوزاد پس از اخذ تابعیت توسط متقاضی اصلی از 10 هزار دلار آمریکا به 2 هزار دلار کاهش یافته است. برای متقاضیان گزینه سرمایه گذاری در املاک، فرزندان وابسته بالای 18 سال می توانند با پرداخت 25 هزار دلار به ازای هر کدام از آنان، به پرونده اضافه شوند. این مبلغ قبلا 50 هزار دلار بود.

یک نرخ مطلوب تر نیز برای خانواده های چهار نفره تا حد اکثر شش نفره، برای خرید ملک معرفی شده است. هزینه درخواست برای یک خانواده چهار نفره 75 هزار دلار و برای خانواده شش نفره 100 هزار دلار است. به عبارت دیگر، هزینه یک خانواده چهار نفری حداقل 200 هزار دلار برای خرید املاک خواهد بود، بعلاوه 75 هزار دلار هزینه پردازش که جمعا 275 هزار دلار می شود. این نرخ جدید مخصوص خانواده ها، برنامه دومینیکا را ارزان ترین برنامه برای خانواده هایی می کند که گزینه سرمایه گذاری در املاک را برای درخواست تابعیت دوم خود انتخاب می نمایند.

جزیره کوچک دومینیکا در کاراییب این تغییرات را عملی می کند تا بتواند در صحنه جهانی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به رقابت ادامه دهد. مانند سایر برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کاراییب و اروپا، سرمایه گذاری های انجام شده از طریق برنامه دومینیکا به ایجاد رشد اقتصادی پایدار در این کشور کمک می کنند.

شهروندان دومینیکا دسترسی بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به بیش از 100 کشور دنیا از جمله منطقه شنگن دارند. سرمایه گذاران نیاز به داشتن مهارت زبان یا سابقه تجاری ندارند و مصاحبه اجباری پیش از صدور پاسپورت نیز وجود ندارد (گرچه ممکن است یک مصاحبه بنا بر صلاحدید افسر درخواست شود). دومینیکا یکی از پایین ترین نرخ های جرم را در منطقه کاراییب دارد و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی است.

دومینیکا یکی از ارزان ترین برنامه های تابعیت دوم در جهان را ارائه می کند و مبلغ آن فقط با 100 هزار دلار آمریکا برای متقاضیان مجرد شروع می شود. حداقل مبلغ سرمایه گذاری قرار بود در سال 2016 به 175 هزار دلار افزایش یابد اما این کار تا سال 2017 به تعویق افتاده است. علاقمندان به این برنامه نباید شروع پروسه درخواست خود را به تاخیر بیندازند زیرا مبلغ سرمایه گذاری ممکن است هر لحظه بدون اطلاع قبلی افزایش یابد.

اصلاحات جدید در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا این برنامه مقرون به صرفه و محبوب را حتی برای سرمایه گذاران جهانی جذاب تر نیز نموده است. تابعیت دوم هرگز به این راحتی در دسترس خانواده هایی با چند نسل متفاوت نبوده است.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند

حدودا 40,000 نفر در برنامه اخذ پاسپورت، سرمایه گذاری کرده اند اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان پاسپورت دومینیکا 34 درصد از افراد متمول، پاسپورت دوم دارند سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش