اصلاحات برنامه پاسپورت دومینیکا خانواده های بیشتری را جذب می کند

اصلاحات برنامه پاسپورت دومینیکا خانواده های بیشتری را جذب می کنددومینیکا در کاراییب اصلاحاتی در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق سرمایه گذاری اعمال کرده که پروسه افزودن فرزندان وابسته را برای متقاضیان آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند. سن فرزند وابسته واجد شرایط که تمام وقت در حال تحصیل است، به 28 سال افزایش یافته است.

تابعیت و پاسپورت دومینیکا


جزیره دومینیکا در کاراییب اصلاحاتی در برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اعمال کرده که پروسه افزودن فرزندان وابسته را برای متقاضیان آسان تر و مقرون به صرفه تر می کند.

سن فرزند وابسته واجد شرایط که بصورت تمام وقت در حال تحصیل است، از 25 به 28 سال افزایش یافته است. امروزه بسیاری از فرزندان به ویژه در خانواده های ثروتمند، تا سن بالاتری به تحصیل ادامه می دهند. فرزند دختر مجردی که کاملا از نظر مالی به والدین خود وابسته است، تا 28 سالگی می تواند در پرونده والدین جای گیرد. این تغییر در سن، تعداد بیشتری از خانواده ها با فرزندان وابسته با سن بالاتر را قادر می سازد همگی با هم اقدام به مهاجرت کنند.

سن پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ وابسته نیز از 65 سال به 55 کاهش یافته است. برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور سنت کیتس و نویس هم اخیرا تغییرات مشابهی اجرا کرد تا خانواده های بیشتری بتوانند با یکدیگر زندگی کنند. کشورهای کاراییب می دانند خانواده هایی که اعضای آن ها با یکدیگر مهاجرت می کنند، بهتر با جامعه جدید ادغام می شوند و خانواده های قدرتمند، ستون فقرات اقتصاد محلی هستند.

هزینه های پردازش دولتی برنامه دومینیکا نیز کاهش یافته است. هزینه ثبت نام نوزاد پس از اخذ تابعیت توسط متقاضی اصلی از 10 هزار دلار آمریکا به 2 هزار دلار کاهش یافته است. برای متقاضیان گزینه سرمایه گذاری در املاک، فرزندان وابسته بالای 18 سال می توانند با پرداخت 25 هزار دلار به ازای هر کدام از آنان، به پرونده اضافه شوند. این مبلغ قبلا 50 هزار دلار بود.

یک نرخ مطلوب تر نیز برای خانواده های چهار نفره تا حد اکثر شش نفره، برای خرید ملک معرفی شده است. هزینه درخواست برای یک خانواده چهار نفره 75 هزار دلار و برای خانواده شش نفره 100 هزار دلار است. به عبارت دیگر، هزینه یک خانواده چهار نفری حداقل 200 هزار دلار برای خرید املاک خواهد بود، بعلاوه 75 هزار دلار هزینه پردازش که جمعا 275 هزار دلار می شود. این نرخ جدید مخصوص خانواده ها، برنامه دومینیکا را ارزان ترین برنامه برای خانواده هایی می کند که گزینه سرمایه گذاری در املاک را برای درخواست تابعیت دوم خود انتخاب می نمایند.

جزیره کوچک دومینیکا در کاراییب این تغییرات را عملی می کند تا بتواند در صحنه جهانی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به رقابت ادامه دهد. مانند سایر برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کاراییب و اروپا، سرمایه گذاری های انجام شده از طریق برنامه دومینیکا به ایجاد رشد اقتصادی پایدار در این کشور کمک می کنند.

شهروندان دومینیکا دسترسی بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به بیش از 100 کشور دنیا از جمله منطقه شنگن دارند. سرمایه گذاران نیاز به داشتن مهارت زبان یا سابقه تجاری ندارند و مصاحبه اجباری پیش از صدور پاسپورت نیز وجود ندارد (گرچه ممکن است یک مصاحبه بنا بر صلاحدید افسر درخواست شود). دومینیکا یکی از پایین ترین نرخ های جرم را در منطقه کاراییب دارد و دارای ثبات اقتصادی و سیاسی است.

دومینیکا یکی از ارزان ترین برنامه های تابعیت دوم در جهان را ارائه می کند و مبلغ آن فقط با 100 هزار دلار آمریکا برای متقاضیان مجرد شروع می شود. حداقل مبلغ سرمایه گذاری قرار بود در سال 2016 به 175 هزار دلار افزایش یابد اما این کار تا سال 2017 به تعویق افتاده است. علاقمندان به این برنامه نباید شروع پروسه درخواست خود را به تاخیر بیندازند زیرا مبلغ سرمایه گذاری ممکن است هر لحظه بدون اطلاع قبلی افزایش یابد.

اصلاحات جدید در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا این برنامه مقرون به صرفه و محبوب را حتی برای سرمایه گذاران جهانی جذاب تر نیز نموده است. تابعیت دوم هرگز به این راحتی در دسترس خانواده هایی با چند نسل متفاوت نبوده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش