افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند

افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستنددر دنیای امروز افراد متمول مخصوصا در کشورهای خاورمیانه به دنبال کسب اقامت دوم برای خود و خانواده خود هستند تا به این ترتیب ضمن داشتن آزادی بیشتر در امکان سفر بدون نیاز به ویزا ، خانه دومی داشته باشند تا در صورت نیاز هر زمان که بخواهند بتوانند نقل مکان کرده و در کشور دیگر ساکن شوند.

امروزه افراد بیشتر به دنبال اخذ اقامت کدام کشورها هستند

در دنیای امروز افراد متمول مخصوصا در کشورهای خاورمیانه به دنبال کسب اقامت دوم برای خود و خانواده خود هستند تا به این ترتیب ضمن داشتن آزادی بیشتر در امکان سفر بدون نیاز به ویزا ، خانه دومی داشته باشند تا در صورت نیاز هر زمان که بخواهند بتوانند نقل مکان کرده و در کشور دیگر ساکن شوند، برخی نیز به دنبال کسب این اقامت هستند تا به جز موارد فوق بتوانند برای فرزندان شان تحصیلات بهتر فراهم کرده و آینده فرزندان شان را به این ترتیب تضمین نمایند. 

اما امروزه افراد بیشتر به دنبال اقامت کدام کشورها هستند؟ هر چند نام کشور هایی مانند آمریکا و کانادا برای اکثر افراد آشنا تر است و در ابتدا به این کشورها فکر می کنند اما حقیقت این است که در سال های اخیر فرصت های بیشتری برای مهاجرت و اخذ اقامت از روش های سرمایه گذاری در اختیار متقاضیان قرار دارد که به دلیل سرعت و شانس موفقیت بالا، بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. این فرصت های نو ظهور بیشتر در کشورهای اروپایی مانند مجارستان، اسپانیا، پرتغال و یونان و همچنین در جزایر گرانادا و دومینیکا موجود می باشند . 

 سرمایه گذاری در آمریکا به تازگی به مبلغ حداقل 1.350.000 دلار افزایش پیدا کرده است و شانس موفقیت حتی پس از سرمایه گذاری هنوز به عواملی از جمله موفقیت بیزینس  و استخدام 10 نیروی آمریکایی بستگی دارد.

 در مورد مهاجرت به کانادا نیز متقاضیان با مشکلاتی مانند انتظار در اعلام ظرفیت محدود استان کبک مواجه هستند و استان های دیگر کانادا نیز مشکلات خود را دارند از جمله تهیه بیزینس پلان حرفه ای و دفاع از آن در روز مصاحبه و در هر حال تهیه یک پرونده منسجم برای ارائه به مقامات اداره مهاجرت کانادا یک پروسه زمان بر است و موفقیت پرونده تا 90 در صد بستگی به ارائه پرونده کامل و منطقی دارد.

 همچنین به این دلیل که پروسه اخذ اقامت آمریکا و کانادا پروسه ای زمان بر است که می تواند تا بیش از سه سال به طول انجامد در سال های اخیر بسیاری افراد که به دنبال گزینه هایی سریع تر، مطمئن تر، با دردسر کمتر و شانس موفقیت  بسیار بالا می باشند، به گزینه های دیگر روی آورده اند.

اخذ اقامت دائم مجارستان گزینه ای بسیار جذاب است که اقامت دائم این کشور عضو شنگن را تنها در 3 تا 4 ماه برای کلیه اعضای خانواده فراهم می آورد و برای حفظ اقامت دائم نیازی به سفر و ماندن به کشور مجارستان نمی باشد. ( این برنامه محبوب در 31 مارس 2017 به حالت تعلیق در خواهد آمد و شرکت کنکاش تنها تا 10 اسفند 1395 پرونده می پذیرد).

از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500.000 یورو می توانید در کشورهای زیبا و آفتابی مانند اسپانیا و پرتغال اقامت کسب کرده و در این کشورها صاحب املاک مسکونی یا تجاری شوید و اقامت این کشورها را نیز تنها در چند ماه بدست آورید.

همچنین می توانید از طریق گزینه های متعدد در جزائر گرانادایا دومینیکاسرمایه گذاری کرده و تنها طی 4 ماه پاسپورت این کشورها را بدست آورید.

امروزه برخی موکلین شرکت کنکاش یک گزینه سریع و مطمئن را انتخاب می کنند تا هر چه سریعتر یک اقامت در اروپا کسب کنند و همزمان با آن برای اخذ اقامت کانادا نیز اقدام می کنند که گزینه دوم یک سرمایه گذاری برای آینده افراد محسوب می شود که نتیجه آن تنها در چند سال آینده مشخص خواهد شد.

شرکت کنکاش با برخورداری از تیم حرفه ای خود در همه موارد فوق همراه شما خواهد بود.

نوشته شده توسط کیانوش محمودی

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش