مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود

مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شوددر حالی که اکثر متقاضیان به جای پرداخت 800.000 دلار کانادا به دولت کبک، گزینه وام گرفتن از موسسات مالی کانادا را انتخاب می کنند و هم اکنون بهره بانکی 220.000 دلار کانادایی پرداخت می شود. اخبار غیر رسمی حاکی از آن است که بانک های کانادا متقاضیان ایرانی و برخی دیگر کشورها را متقاضیان پر ریسک قلمداد کرده.

مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک برای ایرانی ها یا غیر ممکن خواهد شد و یا گران تر : 

  مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک برای مدیران، سرمایه داران، سرمایه گذاران و صاحبان مشاغل کشورهای بدون ریسک امکان پذیر است. متقاضیان غیر ایرانی با داشتن تجربیات مدیریتی و  تجاری چه در بخش خصوصی و چه دولتی قادر به اقدام در این گروه می باشند. مهاجران سرمایه گذار از طریق استان کبک و یا هر استان دیگر، طبق قانون اساسی کانادا، که حق حرکت و زندگی در هر نقطه از کشور را به شهروندان  اعطا کرده است، قادر خواهند بود در هر نقطه از کشور آزادانه زندگی کنند. 

متقاضی مهاجرت به کانادا از طریق  استان کِبِک باید واجد شرایط زیر باشد: 

  • اثبات داشتن حداقل دارایی به ارزش ۱,۶۰۰,۰۰۰ دلار کانادا

  • پرداخت مبلغ ۸۰۰ هزار دلار به خزانه دولت به مدت ۵ سال

  • و یا پرداخت بهره بانکی بلا عوض به مبلغ 220,000 دلار کانادا (به جای 800,000 دلار کانادا)

در حالی که اکثر متقاضیان به جای پرداخت 800.000 دلار کانادا به دولت کبک که منجر به بلوکه شدن سرمایه آنها به مدت 5 سال می شود، گزینه وام گرفتن از موسسات مالی کانادا را انتخاب می کنند و کنون بهره بانکی 220.000 دلار کانادایی پرداخت می شود.

 اخبار غیر رسمی ولی متاسفانه به اجرا درامده شده حاکی از آن است که بخاطر دست بردن و جعل در پرونده های ایرانی از یک طرف و ریسک ممانعت در ارسال و یا غیر ممکن قلمداد کردن ارسال مبلغ سرمایه گذاری از طرف دیگر که مغایر با سود و درامد رابط های دارای امتیاز دریافت و پروسس کردن پرونده های سرمایه گذاری کبک، از پذیرش پرونده های ایرانی خود داری نموده اند. همچنین بانک های کانادا متقاضیان ایرانی و برخی دیگر کشورها از جمله شهروندان عراق، سوریه، مصر و رومانی و ...  را متقاضیان پر ریسک قلمداد کرده و در نتیجه از سال 2017 گزینه وام گرفتن برای متقاضیان این کشورها یا وجود نخواهد داشت و یا 5 تا 15 در صد گرانتر خواهد شد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.مطالب مرتبط با مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش