نکات و زنگ خطر هایی که در انتخاب یک شرکت مهاجرتی باید به آنها توجه کرد

نکات و زنگ خطر هایی که در انتخاب یک شرکت مهاجرتی باید به آنها توجه کرددر این مقاله نکات و روشهایی جهت یافتن شرکت مهاجرتی مناسب و نیز زنگ خطرهایی که باید مورد توجه قرار گیرند را بررسی می کنیم. کلاهبرداری در امر مهاجرت واقعیت تاسف باری در جهان ماست که می تواند به سرعت تبدیل به بدترین کابوس زندگی متقاضیان مهاجرت شود.

خاورمیانه و آسیا بیش از هر منطقه دیگری در جهان به افراد متمول خدمات مهاجرتی عرضه می‌کنند. به دلیل محبوبیت برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، شرکت های زیادی در این صنعت ظهور کرده اند که ممکن است به اندازه کافی کارآمد نباشند. در بهترین حالت، این نوع شرکت ها خدماتی به سرمایه‌گذاران می‌فروشند که از عهده انجامشان برنمی‌آیند. حتی اعتماد کردن به این شرکت ها دشوار است، چه برسد به یافتن شرکت‌های مهاجرتی با کیفیت. وقتی پای آینده  خانواده تان در میان باشد، شما فقط باید به دنبال بهترین باشید.

مهاجرت می تواند پروسه ای طولانی و پیچیده باشد اما روش هایی برای کم کردن استرس مهاجرت وجود دارد. انجام قدم به قدم مراحل با یک شرکت مهاجرتی شایسته و باتجربه مراحل کار را آسان نموده و شانس مهاجرت موفقیت آمیز شما را به شدت افزایش می دهد.

در این مقاله نکات و روشهایی جهت یافتن شرکت مهاجرتی مناسب و نیز زنگ خطرهایی که باید مورد توجه قرار گیرند را بررسی می کنیم. کلاهبرداری در امر مهاجرت واقعیت تاسف باری در جهان ماست که می تواند به سرعت تبدیل به بدترین کابوس زندگی متقاضیان مهاجرت شود.

تحقیق آنلاین درباره شرکت مهاجرتی مناسب

با وجود رقبای زیاد، چگونه میتوان تشخیص داد که یک شرکت مهاجرتی خدمات حرفه ای ارائه می دهد؟  بهترین کار این است که وب سایت شرکت ‌ها را به طور کامل مطالعه کنید، وب سایت یک شرکت می تواند تا حد زیادی گویای حرفه ای بودن یک شرکت و عمق اطلاعات یک شرکت باشد، باید جدا از قرارداد بستن با شرکت هایی که یا در دنیای امروز وب سایت ندارند و یا یک وب سایت آماتور با اطلاعات محدود ارائه می دهند خودداری کنید.

همچنین اکثر شرکت های مهاجرتی خود را وکیل مهاجرت معرفی می کنند این در حالی است که اکثر شرکت های مهاجرتی تنها مشاور هستند، توصیه می شود شرکت هایی را استخدام نمایید که ضمن ارائه مشاوره تخصصی و دقیق به شما برای پرونده شما یک وکیل بومی استخدام نمایند، تجربه کنکاش نشان می دهد داشتن یک وکیل بومی می تواند بر افسران اداره مهاجرت تاثیری مثبت داشته باشد. همچنین توصیه می شود با شرکت هایی کار کنید که در منطقه جغرافیایی و زمانی خودتان قرار دارند چون مکاتبات بین متقاضی و شرکت از مهم ترین بخش های کار است. بعلاوه برای متقاضیان راحت‌ تر است که به زبان مادری خود با شرکت مهاجرتی در ارتباط باشند. ضمن اینکه شرکت های خارج از کشور شما با سیستم بانکی و مالی کشور شما آشنایی نزدیک نداشته و همین امر می تواند موجب بروز کاستی هایی در پرونده شما شود.

نکات و زنگ خطر هایی که در انتخاب یک شرکت مهاجرتی باید به آنها توجه کرد:

  • دسترسی به اطلاعات

با اینکه می توانید شرکت های مهاجرتی را از طریق گفتگوهای دهان به دهان پیدا کنید، تکنولوژی نقش بسیار بزرگ فزاینده ای در زندگی روزانه مردم دنیا ایفا می کند. هر چیزی در اینترنت قابل یافتن است و این امر شامل وب سایت های مهاجرتی نیز می شود. شرکت های مهاجرتی موفق به اعتبار خود افتخار می کنند و این امر در وب سایت آنها نیز مشهود است. اطلاعات باید سرراست و سهل الوصول باشند. 

  • کیفیت، کلید موفقیت است

نحوه ارائه یا کیفیت وب سایت نیز عامل دیگری است که باید در نظر بگیرید. شرکت های مهاجرتی موفق وقت و انرژی صرف می کنند تا بهترین تجربه ممکن را برای بازدید کنندگان وب سایتشان فراهم کنند: عکس، ادبیات و طراحی سایت چنانچه سطح بالا و حرفه ای باشد از حرفه ای بودن کل سیستم حکایت می کند. اگر وب سایتی پر از لینک های شکسته، صفحات بدون اطلاعات، عکس های بی کیفیت و اشتباهات دستوری باشد، بلافاصله باید آن را بعنوان زنگ خطر در نظر بگیرید و با چنین شرکت های سهل انگاری کار نکنند.

  • در صنعت مهاجرت ضمانت وجود ندارد

شرکت های مهاجرتی که مهاجرت موفق مشتریان را "ضمانت" می کنند، باید بعنوان زنگ خطر قلمداد شوند. مهاجرت موفق توسط عوامل بسیاری حاصل می شود، نه فقط بر اساس اعتبار، کارآیی و حرفه ای بودن شرکت ها. اولا متقاضی باید بتواند مدارک قانونی و جامع مورد نیاز برنامه مهاجرتی مورد نظر خود را فراهم کند. دوما درخواست ها توسط دولت و اداره مهاجرت کشورها بررسی و پردازش می شوند که معمولا هم در سطح فدرال و هم در سطح محلی است. هیچ شرکت مهاجرتی نمی تواند نتیجه درخواست متقاضیان را کنترل کند. وب سایتی که مهاجرت موفق مشتریان را پیشاپیش گارانتی می کند، ادعای بزرگی می کند که مشتریان باید هشیارانه آن را به عنوان یک ادعای تو خالی قلمداد کنند.

  • قراردادهایی که بیش از حد انتظار خوب هستند را باید نشانه زنگ خطر دانست

اگر یک وب سایت مهاجرتی به بازدیدکنندگانش قیمت هایی پیشنهاد می کند که آنقدر خوب هستند که به نظر غیرواقعی می آیند، احتمالا مشکلی در کار است. شرکت هایی که برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری ارائه می کنند، بازار هدفی متشکل از افراد متمول و بسیار متمول دارند و هیچ برنامه مهاجرت یا اقامت از طریق سرمایه گذاری قیمتی پایین تر از صد هزار به یکی از نرخ های پول بین المللی ارائه نمی کند (مبلغ سرمایه گذاری تعیین شده توسط دولت ها). توجه داشته باشید که دولت کشورهایی که برنامه مهاجرت یا اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری دارند، هزینه های برنامه و شرایط درخواست را در وب سایت خود قید می کنند، بنابراین اطلاعات ارائه شده توسط شرکت های مهاجرتی باید مطابق استانداردهای دولتی رسمی و بروز باشد.

کلام آخر

به منظور اجتناب از خطر کلاهبرداری در امر مهاجرت، ضروری است افرادی که بدنبال روش های مهاجرت هستند، وب سایت شرکت ها را بطور کامل بررسی کنند تا مطمئن شوند اطلاعات قید شده منبع معتبری دارد. میزان اطلاعات موجود در اینترنت نامحدود است و وب سایت های مهاجرتی ممکن است بعضی اوقات بهترین منافع مشتریان را در نظر نگیرند. با این حال با انجام تحقیقات مناسب و در نظر گرفتن زنگ خطرهای بالقوه، افراد می توانند بطرز چشم گیری شانس مهاجرت موفقیت آمیز خود را افزایش دهند.

ما مشاوران حقوقی کنکاش در درجه اول و فراتر از هر چیزی، به صداقت و حرفه ای بودن اعتقاد داریم. تیم کارشناسان مهاجرتی چند زبانه و شبکه متخصصین باتجربه ما از مهارت های کاری خود در جهت راهنمایی مشتریان بر اساس نیازهای مهاجرتی آنان بهره می برند. هم اکنون با کارشناسان شرکت حقوقی کنکاش تماس بگیرید و پروسه مهاجرت خود را با هدف رسیدن به آینده ای روشن تر شروع کنید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش