آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکاکشور دومینیکا جزیره ای کوهستانی در منطقه کاراییب است که بدلیل وجود آبشار های متعدد، چشمه های آب گرم، رودخانه ها و چشم اندازهای استوایی بکر، از آن بعنوان "جزیره طبیعت" کاراییب یاد می کنند. به اعتقاد بسیاری از مردم، دومینیکا به راستی باغی از بهشت و شاید زیباترین مکان روی زمین است.

کشور دومینیکا جزیره ای کوهستانی در منطقه کاراییب است که بدلیل وجود آبشار های متعدد، چشمه های آب گرم، رودخانه ها و چشم اندازهای استوایی بکر، از آن بعنوان "جزیره طبیعت" کاراییب یاد می کنند. به اعتقاد بسیاری از مردم، دومینیکا به راستی باغی از بهشت و شاید زیباترین مکان روی زمین است. این جزیره چشم نواز مناظر فوق العاده ای دارد: پرتگاه های رو به دریا، آبشارهای متعدد، سواحل بی نظیر، دومین دریاچه بزرگ جوشان دنیا، نهرهای گوگردی داغ، سایت های غواصی و رنگین کمان هایی که تقریبا هر روز کمان زیبایی در آسمان تشکیل می دهند. دومینیکا پر از منابع طبیعی کمیابی است که انتظار شما را می کشد و هیچ نقطه دیگری در دنیا نمی تواند آن ها را به شما هدیه دهد. این جزیره ترکیبی از زندگی ساده گذشته، حال و آینده ای پر جنب و جوش است و سالانه صدها هزار مسافر کشتی های کروز را به خود جذب می کند.

غذا و اقتصاد

خاک آتشفشانی غنی دومینیکا و آبشارهای آزاد آنجا برای پرورش محصولات متفاوتی مثل میوه ها، سبزیجات و غیره بسیار ایده آل می باشد. مواد غذایی تولیدی در بازارها و یا توسط دستفروش ها به فروش می رسند، اما مردم این محصولات را بیشتر برای مصرف خانگی خود رشد می دهند. موزها و گیاهان به عنوان رژیم غذایی اصلی به روش های مختلفی پرورش داده می شوند. نان گندم به صورت وسیعی در نانوایی های محلی در دسترس است. خرچنگ، ماهی رودخانه ای، آگوتی و ماهی دریایی در بازار به طور وسیعی وجود دارد. حیوانات اهلی از قبیل بز، خوک و گاو نیز توسط محلی ها پرورش داده می شوند.

چهار سوپر مارکت بزرگ به سبک آمریکایی وجود دارد که مواد وارداتی را عرضه می کنند. اکثر رستوران ها در روسو واقع می باشند.

اقتصاد پایه: کشاورزی و صادرات موز منابع اصلی اقتصادی هستند. مرکبات و محصولات نارگیل نیز جزء محصولات صادراتی می باشند.

املاک: زمین ها توسط سرمایه گذارها و تجار دومینیکایی خریداری شدند. گاهی زمین ها به کشاورزان اجاره داده می شود.

فعالیت های اجتماعی: محصولات کشاورزی و کالاهای کارخانه ای مثل صابون نارگیل، روغن گیاهان خلیجی، آب میوه، سیگار، نقاشی و صندل های پلاستیکی برای فروش تولید می شوند.

صنایع اصلی: صنایع اصلی شامل تولیدات غذایی، کارخانه های تولید کننده محصولات نارگیل، محصولات نقاشی، عرق نیشکر و صنایع دستی است. تعداد کمی از افراد در تجارت شیلات، الوار و سنگ پا می باشند.

بازرگانی: واردات در دومینیکا دو برابر صادرات می باشد. کالاها، مواد غذایی، ماشین آلات و مواد شیمیایی به طور عمده از ایالات متحده آمریکا وارد می شود. متقابلا محصولات کشاورزی به کشورهای CARICOM و انگلستان صادر می شوند. CARICOM (بازار عمومی و تجاری کارائیب) یک عهد نامه امضاء شده توسط اکثریت ملل های کارائیبین در 1973، مربوط به سیاست های خارجی و یکپارچگی اقتصادی است.

فرصت های شغلی: موقعیت های حرفه ای شامل شغل های دولتی رده بالا، معمولا نیاز به تحصیلات عالی در سطح لیسانس و فوق لیسانس دارد. مردم روستایی معمولا کشاورز هستند و گاهی تجارت های کوچک را اداره می کنند. تجارت های بزرگ توسط  تجار دومینیکایی و سوری و لبنانی اداره می شود.

سیاست: این جزیره به شکل ریاست جمهوری اداره می شود. انتخابات هر پنج سال یکبار بر گذار می شود.

تحصیلات: تمام بچه ها از سن 5 تا 15 سالگی به مدرسه ابتدایی می روند. اما باید در سن 13 سالگی نمره حد نصاب امتحان ورودی به مدارج بالاتر را کسب کنند. تحصیلات دانشگاهی محدودیت هایی را در زمینه گستردگی رشته ها دارد که علاقه مندان به ادامه تحصیل به جزایر مجاور و یا کشور های دیگر می روند.

مراکز درمانی: سیستم مراکز درمانی شامل بیمارستان اصلی در روسو، بیمارستان های کوچک در پورتسموس، خلیج گرند و ماریگات؛ و کلینیک هایی با پرستاران آموزش دیده در نقاط مختلف جزیره واقع می باشد.

پزشکان دومینیکایی اکثرا در خارج از این کشور تحصیل کرده و یا از کشور های دیگر می باشند. کارکنان بیمارستان و پرستاران به صورت دوره ایی به کلینیک های روستایی سرکشی می کنند.

تعطیلات رسمی: روز استقلال سوم نوامبر اصلی ترین تعطیلی می باشد که به همراه جشن برپا میشود. دیگر برنامه های تعطیلات شامل کارناوالها، جشن ها و ... می باشد.

هنر های اجرایی: رقص های سنتی، آهنگ ها و ترانه هایی آفریقایی و اشکال تاثیر گرفته از اروپا، داستان سرایی در نمایش های سنتی مختلفی به اجرا در می آیند.

جمعیت

جمعیت دومینیکا حدود 72 هزار نفر می باشد. 89% جمعیت، نژاد آفریقایی، 7% دو رگه ، 2% کارائیبین می باشند. 2 % باقی مانده اهل لبنان، سوریه، شرق هند، چین ، پرتغال و سفید پوستان هستند.

وابستگی های زبانی

گذشته این کشور در زبان های آن منعکس می شود. از سال 1763 که کشور بریتانیا بعد از فرانسوی ها کنترل این جزیره را به دست گرفت، زبان انگلیسی زبان رسمی این کشور شد. زبان فرانسوی که به نام پاتوا شناخته میشود در اوایل قرن هیجدهم به دلیل روابط بین گروه های فرانسوی و آفریقایی صحبت می شده است. در حال حاضر زبان رسمی این کشور انگلیسی می باشد.

شهرنشینی و معماری

روسو مرکز دولتی، تجاری، آموزشی و روابط بین المللی جزیره می باشد. خانه های فرانسوی اطراف بازار مرکزی گسترده شدند. بعد از به قدرت رسیدن بریتانیا بسیاری از خانه ها و خیابان ها به همان حالت قدیمی باقی ماندند.خانه های کوچک مقیاس با چوب های ویکتوریایی و خانه های سنگی با ایوان های بزرگ در مقابل باران های تند این منطقه مقاوم هستند.

 روستاها از نظر جمعیت و اندازه متفاوت هستند. بیشتر آنها دارای مدرسه، مرکز درمانی، اداره پست، یک یا دو کلیسا و فروشگاه هستند. روستاهای بزرگ دارای انجمن مرکزی و زمین بازی کریکت هستند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.مطالب مرتبط با آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان پاسپورت دومینیکا 34 درصد از افراد متمول، پاسپورت دوم دارند سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش