با خرید ملک در اروپا هم سرمایه گذاری کنید و هم اقامت و پاسپورت اروپا را بدست آورید

با خرید ملک در اروپا هم سرمایه گذاری کنید و هم اقامت و پاسپورت اروپا را بدست آوریدخرید ملک در اروپا در کشور هایی شامل پرتغال، اسپانیا و یونان منجر به اخذ اقامت اروپا می شود. اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک یکی از گزینه های محبوب اخذ اقامت است.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک

امروزه سرمایه گذاران متمول سرمایه خود را فقط صرف خرید جت، قایق و هتل نمی کنند. خیلی از این افراد در جستجوی زندگی بهتر و آزادی سفر بیشتر هستند. از این رو، آنها به دنبال شرکت در برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک هستند.

افرادی که اقامت اروپا را از این روش بدست می آورند، حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن خواهند داشت. با این حال، حق زندگی، کار و تحصیل را فقط در کشور میزبان خواهند داشت.

علاوه بر این، ملک خریداری شده در کشور های اروپایی را می شود اجاره داد و از این طریق ماهانه درآمد ثابت داشت. همچنین، در صورتی که افراد نخواهند ملک را اجاره بدهند، می توانند به عنوان خانه دوم خود برای تعطیلات از آن ملک استفاده کنند.

از مزایای این نوع اقامت عدم شرط حضور است و در نتیجه افرادی که می خواهند در کشور خودشان زندگی کنند و شرایط ترک دائمی کشور را ندارند، می توانند از این روش اقامت یک کشور دیگر را برای روز مبادا بدست آورند.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در چه کشورهایی امکان پذیر است؟

خوشبختانه چندین کشور اروپایی دارای برنامه های سرمایه گذاری در خرید ملک هستند. خرید ملک در کشور های یونان، اسپانیا و پرتغال منجر به اخذ اقامت این کشور ها می شود. در تمامی این برنامه ها متقاضی باید به میزان تعیین شده توسط کشور میزبان، ملک خریداری کند که این مقدار در هر سه کشور متفاوت است. در صورتی که ملک خریداری شود، پرونده متقاضی به اداره مهاجرت فرستاده می شود و در صورت اخذ نامه قبولی، کارت اقامت متقاضی صادر می شود. 

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در یونان

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در یونان

برنامه اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در یونان یکی از برنامه های سرمایه گذاری است که افراد با خرید ملک به ارزش حداقل 250,000 یورو در مدت حدودا 6 ماه  می توانند کارت اقامت این کشور را دریافت کنند. با اخذ کارت اقامت این کشور، متقاضی حق زندگی و تحصیل در این کشور را بدست می آورد. با این حال، به دلیل شرایط بد اقتصادی، متقاضی حق کار در این کشور را ندارد، مگر اینکه خود کسب و کاری راه بیاندازد. یونان عضو شنگن است و اقامت این کشور حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را ارائه می دهد.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا

برنامه اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در اسپانیا گزینه ای دیگر برای سرمایه گذارانی است که به دنبال اخذ اقامت از کشور های اروپایی هستند. در این برنامه متقاضی باید حداقل 500,000 یورو در املاک اسپانیا هزینه کند.افرادی که اقامت این کشور زیبا را دارند، از حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن برخوردار می شوند.

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در پرتغال

اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در پرتغال

برنامه اخذ اقامت اروپا با خرید ملک در پرتغال یکی از مطلوب ترین گزینه ها برای سرمایه گذاران است. در این برنامه متقاضی می تواند با خریداری ملک بالای 30 سال در مناطق کم جمعیت به ارزش حداقل 280,000 یورو، اقامت این کشور را بدست آورد. در صورتی که فرد نخواهد در مناطق کم جمعیت ملک خریداری کند، می تواند ملک با ارزش 30 سال را در منطقه دلخواه به ارزش حداقل 350,000 یورو خریداری کند. همچنین اگر متقاضی بخواهد ملک نوساز را در منطقه دلخواه خود خریداری کند، باید حداقل 500,000 یورو در املاک پرتغال سرمایه گذاری کند. با اخذ اقامت این کشور، متقاضی حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و حق سفر بدون ویزا به تمام کشور های حوزه شنگن را بدست می آورد.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ارزان

اگر به دنبال مکانی برای زندگی، سرمایه گذاری، یا راهی برای بهبود استراتژی مالیاتی خود هستید، اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک ارزان گزینه خوبی برای شما است. 

چه به دنبال کاهش مالیات باشید و چه به دنبال خوش گذرانی و سفر، اخذ مجوز اقامت با خرید ملک ارزان یکی از گزینه های شما خواهد بود.

در حقیقت، سرمایه گذاری در خرید ملک یکی از آسان ترین روش های اخذ اقامت از کشور های اروپایی است. در این روش، نیازی به پیدا کردن شغل، ثبت نام در مدرسه یا صبر کردن به مدت طولانی ندارید. در این روش تنها پس از چند ماه به سادگی و فقط از طریق خرید ملک می توانید به اقامت کشور مد نظرتان برسید.

سرمایه گذاری در املاک یکی از روش های بهبود شرایط مالیاتی نیز هست. در برخی از کشور ها، خرید ملک توسط افراد خارجی شامل پرداخت مالیات نمی شود. علاوه بر این، مقیم مالیاتی یک کشور با شرایط مالیاتی آسان خیلی بهتر از پرداخت مالیات های گزاف به کشور هایی با شرایط مالیاتی سخت تر است.

سرمایه گذاری شما همچنین به اقتصاد کشور مقصد کمک می کند. در حقیقت بیشتر کشور هایی که دارای برنامه سرمایه گذاری هستند، به دنبال توسعه و پیشرفت شرایط اقتصادی خود هستند و به همین سبب این برنامه ها را معرفی می کنند.
برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش