دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک

دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبکدر بهار سال 2017 یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یعنی برنامه سرمایه گذاری کبک بازگشایی می شود که سرمایه گذاران با سرمایه گذاری 800 هزار دلار کانادا اقامت دائم کانادا را دریافت کنند.

در فصل بهار سال 2017 یکی از محبوب ترین برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری جهان یعنی برنامه سرمایه گذاری کبک (QIIP) بازگشایی خواهد شد. این گزینه محبوب مهاجرت به کانادا به سرمایه گذاران واجد شرایط و اعضای وابسته خانواده آنان این فرصت را می دهد که در ازای سرمایه گذاری بدون ریسک به مبلغ 800 هزار دلار کانادا از طریق یک واسطه مالی مجاز، اقامت دائم کانادا (PR) دریافت کنند.

دوره جدید جذب متقاضی در روز پنج شنبه 30 مارس 2017 توسط دولت کبک اعلام شد. زمان این دوره از 29 می 2017 الی 23 فوریه 2018 است اما کارشناسان معتقدند سهمیه 1900 تایی پرونده ها زودتر از زمان اتمام دوره تکمیل خواهد شد. سهمیه چین حداکثر 1330 پرونده است که شامل هنگ کنگ و ماکائو نیز می شود. کاندیداهایی با سطح متوسط رو به بالای زبان فرانسه شامل این سهمیه بندی نبوده و می توانند درخواست خود را تا 31 مارس 2018 ارسال نمایند. ضمنا پرونده این افراد دارای اولویت در پردازش خواهد بود.

شرایط برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در کبک به شرح زیر است:

حداقل میزان دارایی خالص

کاندیداها باید حداقل مبلغ 1.6 میلیون دلار کانادا به تنهایی یا با همسر یا پارتنر خود سرمایه داشته باشند. این سرمایه می تواند شامل املاک، حساب های بانکی، مستمری، اوراق بهادار و سهام باشد.

تجربه مدیریتی

متقاضیان باید حداقل 2 سال در 5 سال اخیر تجربه مدیریتی داشته باشند. شرکت باید حداقل 2 کارمند تمام وقت داشته باشد و لزوما نباید سودآور باشد. آژانس ها و دپارتمان های بین المللی یا دولتی نیز مورد قبول هستند.

سرمایه گذاری

متقاضی باید قصد زندگی در کبک داشته باشد و یک قرارداد سرمایه گذاری امضا کند که او را متعهد به سرمایه گذاری به مبلغ 800 هزار دلار کانادا از طریق یک واسطه مالی مجاز می کند. کاندیداهای واجد شرایط موظف هستند یک قرارداد سرمایه گذاری با یکی از واسطه های مالی مجاز برنامه مهاجرت سرمایه گذاری کبک امضا کنند. مبلغ سرمایه گذاری همچنین می تواند توسط یک واسطه مالی، تامین مالی شود.

مزایای کبک

در مقایسه با بسیاری از برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دیگر در سراسر دنیا، برنامه سرمایه گذاری کبک مزایای بارزی دارد.

اولا، یک پرونده موفق منجر به اخذ ویزای اقامت دائم کانادا (PR) می شود.

دوما، سرمایه گذاری در برنامه کبک بدون ریسک است. سرمایه گذاری مبلغ 800 هزار دلار کانادا توسط دولت کبک گارانتی شده و پس از 5 سال بطور کامل بازگردانده خواهد شد. بعلاوه، شرایط سرمایه گذاری این برنامه بسیار آسان تر از سایر برنامه های مشابه است، از جمله برنامه آزمایشی Immigrant Investor Venture Capital کانادا.

سوما، تمام اعضای خانواده درجه اول متقاضی (همسر یا پارتنر یا فرزندان وابسته زیر 19 سال) در پرونده گنجانده شده و وضعیت اقامتی مشابه متقاضی دریافت خواهند کرد. این قضیه لزوما در مورد سایر برنامه های سرمایه گذاری مهاجرتی صدق نمی کند. متقاضیان موفق و خانواده های آنان از مزایای اقامت دائم کانادا بهره مند خواهند شد که شامل خدمات بهداشتی و درمانی، تحصیلات دولتی رایگان و دسترسی به دانشگاه های طراز اول جهان است.

برنامه مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری برای بسیاری از سرمایه گذاران بین المللی، فوق العاده جذاب است اما نه به دلیل اینکه این برنامه نیازی به مدیریت یک کسب و کار توسط متقاضی پس از ورود او به کبک ندارد. متقاضیان موفق در استانی با تنوع فرهنگی زیاد زندگی خواهند کرد که اقیانوسی از فرصت های تحصیلی و کاری برای خانواده های آنان فراهم می کند.

با توجه به بازگشایی برنامه مهاجرت به کبک از طریق سرمایه گذاری و احتمال تکمیل ظرفیت زودهنگام آن، شرکت کنکاش به سرمایه گذاران علاقه مند به این برنامه توصیه می نماید سریعا اقدام به آماده سازی پرونده خود و جمع آوری مدارک تکمیلی کنند تا شانس موفقیت خود را در برنامه کبک افزایش دهند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش