پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند

پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنندشهروندان گرانادا می توانند از طریق پاسپورت این کشور بدون دریافت ویزا به بیش از 130 کشور جهان از جمله بریتانیا و همه کشورهای اتحادیه اروپا و مهمترین مراکز تجاری دنیا از جمله سنگاپور، جمهوری خلق چین و هنگ کنگ سفر کنند.

مزایای کسب شهروندی گرانادا از طریق مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا

شهروندان گرانادا می توانند بدون دریافت ویزا به بیش از 130 کشور جهان از جمله بریتانیا و همه کشورهای اتحادیه اروپا  و مهمترین مراکز تجاری دنیا مانند سنگاپور و هنگ کنگ سفر کنند. گرانادا یکی از معدود کشورهایی است که شهروندانش می توانند بدون نیاز به دریافت ویزا به جمهوری خلق چین سفر کنند.

 

نقشه ی زیر کشورهایی را نشان می دهد که با شهروندی و پاسپورت گرانادا بدون نیاز به ویزا می توان به آنها سفر کرد و همچنین کشورهایی که هنگام ورود می توان در فرودگاه ویزا دریافت کرد.

 

دیگر مزایای مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا و کسب شهروندی گرانادا

افرادی که برای کسب شهروندی گرانادا از طریق برنامه مهاجرت سرمایه گذاری گرانادا اقدام می کنند از مزایای زیر برخوردار می شوند:

  • هزینه اقدام پایین است.
  • سریعترین برنامه کسب شهروندی و دریافت پاسپورت در حدود 6 ماه
  • به مصاحبه، تحصیلات و تجربه مدیریتی نیازی نیست.
  • نیازی به ساکن شدن در گرانادا قبل یا بعد از دریافت شهروندی نیست.

افرادی که از طریق سرمایه گذاری گرانادا شهروندی دریافت می کنند، از تمام حقوق و مزایایی که دیگر شهروندان گرانادا برخوردار هستند، بهره مند می شوند. از جمله حق زندگی و کار در گرانادا برای همیشه. همسر و فرزندان وابسته و والدین وابسته شخص نیز از این حقوق برخوردار می شوند.

مزایای تجاری و کسب و کار برای شهروندان گرانادا

گرانادا هیچ مالیات بر درآمد خارجی، هدیه، ارث و ثروت ندارد. واردات و صادرات به گرانادا از مالیات معاف هستند. محدودیتی برای بازگشت سود و سرمایه خارج شده از کشور وجود ندارد. و مشوق های مالیاتی بسیاری به شرکت ها تعلق می گیرد.

 

نوشته شده توسط کیانوش محمودی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط با پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند

سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش