گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا

گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیابرنامه اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری که در سال ۲۰۱۳ آغاز شد. این ادعا در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ اثبات شد: برنامه اخذ تابعیت گرانادا با رای هیاتی از کارشناسان برنده عنوان "بهترین برنامه تابعیت بین المللی" در مراسم اهدای جوایز فوروم HNWI روسیه شد.

برنامه اخذ تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری که در سال ۲۰۱۳ توسط دولت گرانادا آغاز شد، ستاره در حال طلوع دنیای مهاجرت و تابعیت بوده است. این ادعا در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ اثبات شد: برنامه اخذ تابعیت گرانادا با رای هیاتی از کارشناسان برنده عنوان "بهترین برنامه تابعیت بین المللی" در مراسم اهدای جوایز فوروم HNWI روسیه شد. مراسم اهدای جوایز در جریان برگزاری جشنی پس از پایان فوروم برگزار شد و اعلام گرانادا به عنوان برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللی با تشویق، حمایت و اشتیاق حاضرین مواجه شد.

گرانادا به دلیل ارائه مزایای استثنائی به متقاضیان، موفق به بردن این جایزه معتبر شد. اولا، گرانادا یکی از پنج کشوری در دنیا است که شهروندان آن می‌توانند بدون ویزا به چین سفر کنند. مزیت بعدی این است که شهروندان گرانادا اجازه دارند بدون ویزا به منطقه شنگن و انگلیس سفر کنند که شامل قطب های تجاری مانند لندن، زوریخ و پاریس است. گرانادا همچنین تنها کشوری با برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری است که به شهروندانش حق اقدام کردن برای برنامه ویزای E2 آمریکا را می دهد. برنامه انحصاری E2 ایالات متحده برای اتباع تعداد محدودی از کشورهای تحت قرارداد با آمریکا رزرو شده است و ویزای متقاضیان موفق را به صورت نامحدود تمدید می‌کند. ضمنا گرانادا تنها کشور منطقه کاراییب است که هم برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری خود را به متقاضیان ارائه می دهد و هم گزینه اپلای کردن به صورت همزمان برای دریافت کارت اقامت دائم را در اختیار آنان می گذارد.

گرانادا گزینه‌ای عالی برای سرمایه‌گذاری است چرا که فرصت مشارکت در صنعت گردشگری رو به رشد و اقتصاد متنوع خود را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این کشور محل ایده آلی برای خانواده‌ هاست و دسترسی به موسسات آموزشی مشهور در سطح جهان، مانند دانشگاه سنت جورج و امکانات بهداشتی و درمانی جامع را برای آنان فراهم می سازد. خانواده نیز در مرکز برنامه تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری قرار دارد که مقرون به صرفه ترین گزینه حال حاضر برای خانواده های بزرگ است.

برنامه گرانادا به دلیل اجرای پروسه قدرتمند بررسی صحت اطلاعات متقاضیان که تضمین می کند تنها افراد بدون سوء پیشینه تابعیت این کشور را دریافت کنند، مورد ستایش فراوان قرار گرفته است. این امر بسیار قابل توجه است زیرا پروسه بررسی صحت اطلاعات ظرف تنها ۶۰ روز کاری پس از دریافت درخواست کامل متقاضی انجام می پذیرد و ظرف این مدت متقاضی انتظار دارد که درخواست او توسط کمیته تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا پردازش گردد.

و نکته آخر این است که گرانادا توانایی بی نظیری دارد که یک زندگی آرام و امن در قالب هیجان و نشاط جزیره ادویه کارائیب (لقب گرانادا) به شهروندانش ارائه کند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش