گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللی

گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللیبرنامه اخذ تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری که در سال ۲۰۱۳ توسط دولت گرانادا آغاز شد، ستاره در حال طلوع دنیای مهاجرت و تابعیت بوده است. این ادعا در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ اثبات شد: برنامه اخذ تابعیت گرانادا با رای هیاتی از کارشناسان برنده عنوان "بهترین برنامه تابعیت بین المللی" در مراسم اهدای جوایز فوروم HNWI روسیه شد.

برنامه اخذ تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری که در سال ۲۰۱۳ توسط دولت گرانادا آغاز شد، ستاره در حال طلوع دنیای مهاجرت و تابعیت بوده است. این ادعا در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۶ اثبات شد: برنامه اخذ تابعیت گرانادا با رای هیاتی از کارشناسان برنده عنوان "بهترین برنامه تابعیت بین المللی" در مراسم اهدای جوایز فوروم HNWI روسیه شد. مراسم اهدای جوایز در جریان برگزاری جشنی پس از پایان فوروم برگزار شد و اعلام گرانادا به عنوان برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللی با تشویق، حمایت و اشتیاق حاضرین مواجه شد.

گرانادا به دلیل ارائه مزایای استثنائی به متقاضیان، موفق به بردن این جایزه معتبر شد. اولا، گرانادا یکی از پنج کشوری در دنیا است که شهروندان آن می‌توانند بدون ویزا به چین سفر کنند. مزیت بعدی این است که شهروندان گرانادا اجازه دارند بدون ویزا به منطقه شنگن و انگلیس سفر کنند که شامل قطب های تجاری مانند لندن، زوریخ و پاریس است. گرانادا همچنین تنها کشوری با برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری است که به شهروندانش حق اقدام کردن برای برنامه ویزای E2 آمریکا را می دهد. برنامه انحصاری E2 ایالات متحده برای اتباع تعداد محدودی از کشورهای تحت قرارداد با آمریکا رزرو شده است و ویزای متقاضیان موفق را به صورت نامحدود تمدید می‌کند. ضمنا گرانادا تنها کشور منطقه کاراییب است که هم به متقاضیان، برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری خود را ارائه می دهد و هم گزینه اپلای کردن به صورت همزمان برای دریافت کارت اقامت دائم را در اختیار آنان می گذارد.

گرانادا گزینه‌ای عالی برای سرمایه‌گذاری است که فرصت مشارکت در صنعت گردشگری رو به رشد و اقتصاد متنوع خود را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این کشور محل ایده آلی برای خانواده‌ هاست و دسترسی به موسسات آموزشی مشهور در سطح جهان، مانند دانشگاه سنت جورج و امکانات بهداشتی و درمانی جامع را برای آنان فراهم می سازد. خانواده نیز در مرکز برنامه تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری قرار دارد که مقرون به صرفه ترین گزینه حال حاضر برای خانواده های بزرگ است.

برنامه گرانادا به دلیل اجرای پروسه قدرتمند بررسی صحت اطلاعات متقاضیان که تضمین می کند تنها افراد بدون سوء پیشینه تابعیت این کشور را دریافت کنند، مورد ستایش فراوان قرار گرفته است. این امر بسیار قابل توجه است زیرا پروسه بررسی صحت اطلاعات ظرف تنها ۶۰ روز کاری پس از دریافت درخواست کامل متقاضی انجام می پذیرد و ظرف این مدت متقاضی انتظار دارد که درخواست او توسط کمیته تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا پردازش گردد.

و نکته آخر این است که گرانادا توانایی بی نظیری دارد که یک زندگی آرام و امن در قالب هیجان و نشاط جزیره ادویه کارائیب (لقب گرانادا) به شهروندانش ارائه کند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به گرانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللی

زندگی در گرانادا تابعیت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه تابعیت بین المللی قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ تابعیت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه گرانادا- دانشگاه سنت جورج زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا مزایای شهروندی گرانادا آشنایی با گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات گرانادا یکی از معدود کشورهایی است که شهروندانش می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند مهاجرت به گرانادا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش