سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک

سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبکسایت اداره مهاجرت کبک سرویس رایگانی ارائه کرده است که افراد را قادر می سازد با روش های مختلف به یادگیری زبان فرانسه بپردازند. این سرویس هم برای افرادی که خارج از کانادا هستند و هم برای افرادی که جهت کار یا تحصیل در کبک زندگی می کنند، قابل استفاده است.

سرویس FEL - online francization service 

سایت اداره مهاجرت کبک سرویس رایگانی ارائه کرده است که افراد را قادر می سازد با روش های مختلف به یادگیری زبان فرانسه بپردازند. این سرویس هم برای افرادی که خارج از کانادا هستند و هم برای افرادی که جهت کار یا تحصیل در کبک زندگی می کنند، قابل استفاده است:

 • افرادی که گواهی CSQ  یا (Certificat de sélection du Québec) خود را حداقل دو ماه قبل دریافت کرده اند و هنوز خارج از کانادا به سر می برند (16 سال و بالاتر).

 • افرادی که گواهی CAQ یا (Certificat d’acceptation du Québec) داشته و برای کار یا تحصیل در کبک اقامت دارند (18 سال و بالاتر).

 • افرادی که تحت وضعیت اقامتی مورد نیاز این برنامه در کبک اقامت دارند. برای دیدن وضعیت های اقامتی مورد قبول، به آدرس زیر مراجعه نمایید:

Immigration status – Online francization courses

http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca/en/french-language/glossary.html

افرادی که حداکثر 1800 ساعت در کلاس های زبان فرانسه وزارت مهاجرت کانادا شرکت کرده اند، مجاز به استفاده از این سرویس آموزشی آنلاین نیستند.

انتخاب یکی از دو فرمت آموزشی

دارندگان گواهی CAQ برای کار یا تحصیل، فقط به فرمت خودآموز دسترسی دارند.

 1. فرمت استاندارد: دوره های متوسط و پیشرفته همراه با معلم:

  • کلاس های مجازی

  • ارتباط کتبی و شفاهی

  • تمرینات خودآموز

 2. فرمت خودآموز (بدون معلم و با تمرینات خودآموز): دوره های متوسط و ماجول های آموزش فرانسه در زمینه های تخصصی زیر:

  • مدیریت، حقوق و تجارت

  • مهندسی، علوم محض

  • Healthcare، پرستاری

برای استفاده از این دوره ها باید به یک دستگاه کامپیوتر با ارتباط اینترنت (ترجیحا high-speed) دسترسی داشته باشید.

جهت دسترسی به این سرویس و ارسال درخواست به لینک زیر مراجعه فرمایید:

www.francisationenligne.gouv.qc.ca


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به کانادا از طریق برنامه استانی کبک و همچنین مهاجرت به کانادا از طریق سایر برنامه های سرمایه گذاری می توانید با  مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش