جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا

جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادااستان های آتلانتیک کانادا شامل نیوبرانزویک، نوااسکاتیا، جزیره پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور آغاز به افزایش تعداد مهاجران خود کرده اند. استان های آتلانتیک کانادا با چالش کاهش جمعیت در سال های اخیر روبرو بوده اند و رشد جمعیت به طور کلی و نیروی کار در این استان ها رو به کاهش بوده است.

سران استان های آتلانتیک کانادا و دولت فدرال، استراتژی مهاجرپذیری جدیدی را اعلام می کنند

بعد از اینکه دولت فدرال به همراه صدراعظم استان های آتلانتیک کانادا از طرح جدید آزمایشی برای تسهیل ورود مهاجران بیشتر از طریق برنامه های استانی خبر داد، استان های آتلانتیک کانادا آغاز به افزایش تعداد مهاجران خود کرده اند. این برنامه بخشی از یک استراتژی جدید با هدف رشد این استان ها می باشد.

استان های آتلانتیک شامل نیوبرانزویک، نوااسکاتیا، جزیره پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور هستند. خبر این طرح آزمایشی در تاریخ 4 جولای و به دنبال جلسه ای بین صدراعظم این استان ها و چندین وزیر دولت فدرال اعلام شد.

هدف این برنامه آزمایشی که به مدت سه سال ادامه خواهد داشت آوردن هزاران مهاجر جدید به این استان ها به منظور مطابقت با نیاز کارفرماهای محلی و براساس مهارت های مهاجران است.

مقامات قصد دارند 2000 مهاجر جدید به همراه خانواده هایشان را در سال 2017، به منطقه بپذیرند. این تعداد بسته به اینکه این برنامه چقدر خوب عمل کند، می تواند در سال های آینده افزایش پیدا کند.

این برنامه با جذب مهارت های متفاوت با تمرکز بر مشاغل خاص در هر استان رخ خواهد داد. هر استان می تواند با توجه به نیاز بازار کار خود برنامه متفاوتی داشته باشد. همچنین در این برنامه سعی می شود شرکت ها و کارفرما ها به نحوی دخیل باشند که نه تنها مهاجران جدید را استخدام کنند بلکه با اقداماتی مانند فراهم کردن امکانات برای آموزش زبان، حمل و نقل و مسکن و غیره، کاری کنند که آنان در این استان ها بمانند.

استان های آتلانتیک کانادا با چالش کاهش جمعیت در سال های اخیر روبرو بوده اند و رشد جمعیت به طور کلی و نیروی کار در این استان ها رو به کاهش بوده است.

این برنامه آزمایشی در ابتدای سال 2017 آغاز خواهد شد و به مدت سه سال طول خواهد کشید.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش