اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی

اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگیمنطقه ی ساحلی آلگاروه که سکونتگاه بیش از ۱۰۰ هزار مهاجر بازنشسته است، بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی است. آلگاروه نه تنها یکی از برترین گزینه های زندگی در اروپاست، بلکه بهترین مکان دنیا برای زندگی و گذارندن دوران بازنشستگی است.

پرتغال بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی است که هیچکس راجع به آن صحبت نمی کند!

منطقه ی ساحلی آفتابی آلگاروه (Algarve) که سکونتگاه بیش از ۱۰۰ هزار مهاجر بازنشسته است، بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی است که هیچکس راجع به آن حرفی نمی زند، به ویژه دو منطقه جذاب Silves و Lagoa که در غرب قسمت مرکزی جنوبی ترین استان پرتغال قرار دارند. در این دو نقطه می توانید از بهترین امکانات این منطقه لذت ببرید: از شهرهای قرون وسطایی و روستاهای مخصوص ماهیگیری گرفته تا بازارهای فضای آزاد، نوشیدنی های محلی و برخی از بهترین سواحل ماسه ای اروپا. اینجا سرزمین خیابان های سنگفرش شده و خانه های سفید دودکش دار است که با درختان انجیر، زیتون و بادام احاطه شده اند.

به دلایل زیر معتقدیم که آلگاروه نه تنها یکی از برترین گزینه های زندگی در اروپاست، بلکه در واقع بهترین مکان دنیا در حال حاضر برای زندگی و گذارندن دوران بازنشستگی است:

 • آب و هوای عالی

این منطقه یکی از با ثبات ترین آب و هواهای جهان را دارد و با داشتن ۳۳۰۰ ساعت نور آفتاب در طول سال تقریبا بیش از هر نقطه دیگری در اروپا روزهای آفتابی دارد. در نتیجه آلگاروه در میان اروپایی های دوستدار آفتاب شهرت دیرینه ای به عنوان یک مقصد توریستی تابستانی عالی دارد و برای آنان که می خواهند از سردترین ماه های اروپای شمالی فرار کنند نیز یک گزینه زمستانی فوق العاده است. آلگاروه در طول سال یکی از مقاصد محبوب پرتغالی ها برای گذراندن تعطیلات است و مردم اسپانیا نیز ساحل غربی وحشی این منطقه را دوست دارند.

 • امنیت

پرتغال هفدهمین کشور امن جهان است. جرایم خشونت‌آمیز به ندرت در این کشور رخ می‌دهند و جرایم کوچک محدود به جرایم خیابانی در فصل شلوغ گردشگری است.

 • زیرساخت ‌های مناسب

پرتغال و آلگاروه از سرمایه‌گذاری ‌های مهمی در زیرساخت ‌های خود بهره مند شده اند، به ویژه در شبکه بزرگراه های پرتغال و فرودگاه های آن. بنابراین پرتغال می تواند پایگاه بسیار خوبی برای سیاحت و گشت و گذار در کل اروپا و آفریقای شمالی باشد.

 • سیستم بهداشتی درمانی با استاندارد بین المللی

گردشگری، پزشکی و صنعت در حال رشدی در این منطقه است، مخصوصا در مقوله‌های زیبایی، تعویض مفصل ران و دندانپزشکی.

 • گلف

این منطقه به داشتن ۴۲ زمین گلف در کمتر از ۱۰۰ مایل مفتخر است و به عنوان یک مقصد برتر ورزش گلف در اروپا و حتی جهان شناخته می‌شود.

 • سواحل بی نظیر

خط ساحلی اقیانوس اطلس در آلگاروه ۱۰۰ مایل طول دارد و از صخره های ناهموار، تالاب ها و سواحل ماسه ای وسیع تشکیل شده است. آب این منطقه لاجوردی رنگ است و چشم اندازهای صخره ای آن بی نظیر هستند. اکثر سواحل در تابستان نجات غریق دارند. در بسیاری از سواحل رستوران و بار وجود دارد که ممکن است فقط در فصول شلوغ مشغول به کار باشند.

 • هزینه زندگی مقرون به صرفه

هزینه زندگی در پرتغال از ارزان‌ترین های اروپای غربی است و به طور متوسط ۳۰ درصد پایین ‌تر از سایر کشورهای منطقه است، حتی در مقایسه با کشورهای آمریکای لاتین مانند پاناما. یک زوج بازنشسته می توانند با بودجه کمی به مبلغ ۱۵۰۰ دلار در ماه، زندگی آسوده و متوسطی را در پرتغال سپری کنند. با بودجه ۲۰۰۰ دلار در ماه یا بیشتر می توان از یک زندگی کامل و خوب در قلب دنیای باستان بهره‌ مند شد.

 • انگلیسی به طور گسترده در پرتغال صحبت می‌شود

به دلیل روابط قدرتمند تاریخی و فرهنگی پرتغال با انگلیس، زبان انگلیسی به طور گسترده در پرتغال صحبت می‌شود و طبیعتا در آلگاروه نیز که نقطه اصلی توریسم پرتغال است، وضعیت به همین منوال است. افرادی که در این منطقه دوران بازنشستگی خود را سپری می‌کنند، می‌توانند حتی بدون یادگیری زبان پرتغالی امورات خود را به ‌راحتی بگذرانند.

 • زندگی و تغذیه سالم

مردم پرتغال بیشترین مصرف سرانه ماهی را در اروپا دارند و انواع ماهی تازه در بازارهای روزانه در طول سال در دسترس است. به علاوه، نور آفتاب فراوان در این منطقه از دنیا به معنی فراوانی محصولات تازه است که همواره در بازارهای محلی یافت می شوند.

 • مالیات بر درآمد بازنشستگی تعلق نمی گیرد

قوانین جدید پرتغال به بازنشستگان خارجی مقیم این کشور اجازه می‌دهد بدون پرداخت مالیات، درآمد مستمری در این کشور دریافت نمایند. این قانون همچنین موجب کاهش مالیات بر حقوق، مالکیت معنوی، بهره، سود سهام و سود سرمایه شده است.

 • قیمت های بازار املاک پرتغال به شدت پایین تر از ارزش واقعی آن است

در حال حاضر ارزش ملک در پرتغال به شدت پایین تر از ارزش واقعی آن است و در میان مقرون به صرفه ترین نرخ های اروپا قرار دارد. به علاوه، املاک پرتغال یکی از مطلوب ترین نسبت های قیمت به اجاره (مقیاسی برای سنجش سودبخشی مالکیت یک خانه) و نسبت قیمت به درآمد (مقیاس سنجش توان مالی) را در منطقه دارند. این امر بدین معنی است که خرید مسکن در پرتغال ارزان تر از سایر کشورهای منطقه است و سرمایه‌گذاران می‌توانند با اجاره دادن ملک خود پول بیشتری نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر اروپا به دست آورند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.مطالب مرتبط با اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش