ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه برای مهاجرت می کنند

ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه برای مهاجرت می کنندچنانچه کشورهای دیگری غیر از پرتغال را جهت مهاجرت در نظر دارید، مطلب زیر را مطالعه فرمایید تا از ده دلیلی آگاه گردید که ممکن است باعث شوند پرتغال را به عنوان بهترین گزینه جهت اخذ اقامت و تابعیت در نظر بگیرید.

چنانچه کشورهای دیگری غیر از پرتغال را جهت مهاجرت در نظر دارید، مطلب زیر را مطالعه فرمایید تا از ده دلیلی آگاه گردید که ممکن است باعث شوند پرتغال را به عنوان بهترین گزینه جهت اخذ اقامت و تابعیت در نظر بگیرید.

  1. بهترین برنامه اخذ اقامت در اروپا برای سرمایه گذاران (به دلیل حداقل زمان حضور فیزیکی در این کشور تحت برنامه ویزای طلایی پرتغال و امکان اخذ پاسپورت یک کشور اروپایی پس از 6 سال)

  2. بهترین پناهگاه مالیاتی در اروپا برای مستمری بگیران و افراد متمول (معافیت مالیاتی 10 ساله بر درآمد با منبع غیر پرتغالی)

  3. یکی از برترین کشورهای جهان برای خرید و مالکیت ملک (بر اساس گزارش سازمان همکاری و توسعه اقتصادی، 2013)

  4. بهترین مقصد توریستی جهان بر طبق انتخاب Condé Nast Traveller و بهترین مقصد ساحلی و گلف در اروپا در مراسم اعطای جوایز World Travel Awards)

  5. برترین کشور در اروپا و آمریکای شمالی (پس از سوئد سرد) برای ادغام مهاجران (MIPEX III)

  6. کشور بسیار باثبات، صلح طلب و امن (هجدهمین کشور صلح طلب جهان بر اساس انتخاب Global Peace Index و هجدهمین کشور امن جهان بر طبق گزارش Reputation Institute)

  7. جاده ها، سیستم ارتباطات و بهداشت درجه یک (دوازدهمین سیستم برتر بهداشتی جهان بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی)

  8. کیفیت بالای زندگی در کنار هزینه پایین زندگی (میانگین حقوق پرتغالی ها در حدود 50 درصد میانگین حقوق سایر کشورهای اروپاست)

  9. جمعیتی با سطح تحصیلات بالا که تقریبا نیمی از آنان به حداقل یک زبان خارجی مسلط هستند (عمدتا زبان انگلیسی)

  10. دروازه ای برای ورود 250 میلیون مردم پرتغالی زبان

درباره پرتغال

پرتغال قدیمی ترین کشور اروپاست که مرزهای کهن خود را حفظ نموده است. این کشور در سال 1143 میلادی تاسیس شد و قدمت مرزهای کنونی آن به سال 1249 باز می گردد. پرتغال کشوری با مناظر زیبا و متنوع، آب و هوای معتدل (در لیسبون سالیانه 3000 ساعت نور آفتاب وجود دارد) و میراث فرهنگی غنی است که شامل بیش از پنج قرن روابط نزدیک با مردمان جهان در آسیا، آفریقا و آمریکا می شود.

جمعیت پرتغال بسیار تحصیل کرده است و نیمی از آنان قادر هستند حداقل به یک زبان خارجی (عمدتا انگلیسی) صحبت نمایند و سنتی دیرینه برای خوشامدگویی به خارجی ها دارند. پرتغال دارای سیستم سیاسی دمکراسی و اقتصاد بازار آزاد است و عضو اتحادیه اروپا و حوزه شنگن می باشد (شامل 26 کشور اروپایی) و دروازه ای بالقوه برای ورود بازار 250 میلیون نفری کشورها و جوامع پرتغالی زبان است.

لیسبون، پایتخت کشور پرتغال بطور مداوم برنده جوایز برتر بین المللی به عنوان بهترین یا یکی از بهترین مکان های توریستی اروپا می گردد.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه برای مهاجرت می کنند

چرا پرتغال در صدر لیست کشورهای اروپایی ایده آل برای سرمایه گذاری و اقامت قرار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک (ویزای طلایی پرتغال) هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین کیفیت زندگی را برای مهاجران به ارمغان می آورد رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه برای مهاجرت می کنند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملک خود هستند خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو مهاجرت به پرتغال - اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال رونق برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش