خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا

خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکاروش های مختلفی برای دریافت پاسپورت دوم وجود دارد، از جمله خرید مستقیم پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری.

پاسپورت دوم


همانطور که ممکن است بدانید، روش های مختلفی برای اخذ پاسپورت دوم وجود دارد، از جمله داشتن اجدادی که تبعه یک کشور خارجی باشند، ازدواج با یک تبعه خارجی، اقامت در یک کشور خارجی و یا در صورت عجله، خرید مستقیم پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری.

در حال حاضر چندین کشور وجود دارند که می توان بدون شرط اقامت فیزیکی، پاسپورت دوم را از آن ها دریافت نمود: دومینیکا، قبرس، مونته نگرو، ترکیه  که اقدام به طراحی برنامه های اعطای شهروندی و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری و کمک بلاعوض به دولت نموده اند.

دلیل من برای انتخاب دومینیکا ساده است: برنامه پاسپورت دومینیکا ارزان ترین راه قانونی دریافت پاسپورت دوم و شهروندی دوم بدون شرط اقامت است.

برای من، بهترین بخش این برنامه عدم وجود شرط حضور است. اکثر کشورها متقاضیان را ملزم به چندین ماه حضور در آن کشور می کنند تا واجد شرایط دریافت اقامت دائم شوند، چه برسد به دریافت شهروندی و پاسپورت دوم. صرف نظر از این که می خواهید شهروند کدام کشور شوید، عاقلانه است که درباره این شرط فکر کنید.

امکان سفر بدون ویزا با پاسپورت دوم

به عنوان بخشی از کشورهای مشترک المنافع بریتانیا، پاسپورت دومینیکا به دارندگان آن اجازه می دهد بدون دریافت ویزا به بسیاری از کشورها از جمله انگلستان، ایرلند، کشورهای حوزه شنگن، هنگ کنگ، کره جنوبی، سنگاپور، کلمبیا، چیلی، اکوادور، پاناما، پرو و بسیاری دیگر سفر کنند.

پروسه اخذ پاسپورت دومینیکا

پروسه اخذ پاسپورت دوم از کشور دومینیکا راحت و بدون دردسر است:

  1. بستن قرارداد با یک شرکت حقوقی برای تشکیل پرونده و استخدام یک نماینده دولت دومینیکا که در مورد پرونده های شهروندان ایرانی آشنایی داشته باشد (مانند شرکت کنکاش)

  2. ارائه پرونده به دولت دومینیکا و صبر کردن تا دریافت نامه قبولی از طرف دولت دومینیکا

  3. پرداخت مبلغ سرمایه گذاری

  4. دریافت تابعیت و پاسپورت دومینیکا

ساختار اولیه هزینه های مربوط به پروسه اخد تابعیت و پاسپورت دومینیکا

تابعیت برای فرد مجرد 100 هزار دلار آمریکا

گزینه های خانوادگی:

متقاضی + همسر 175 هزار دلار

متقاضی + همسر + دو فرزند زیر 18 سال 200 هزار دلار

هزینه های اضافی دیگری هم وجود دارند، از جمله هزینه بررسی  پرونده، هزینه نماینده رسمی دولت و  وکیل.

استفاده از خدمات شرکت مهاجرتی کنکاش به منظور اخذ پاسپورت دومینیکا

آیا می توان  به دومینیکا سفر کرد، یک وکیل بومی برای انجام تشریفات اداری این پروسه استخدام کرد و در نهایت به  پاسپورت دوم دست یافت؟ بله! اما پرونده چه در خاک دومینیکا ارائه شود، چه خارج از آن یک روند خواهد داشت و سفر تا دومینیکا به هیچ عنوان این روند را سریع تر نمی کند. سفر تا دومینیکا بسیار پر هزینه و وقت گیر است و از زمان اقدام تا دریافت پاسپورت دومینیکا چند ماه طول می کشد، پس عاقلانه نیست رنج و هزینه این سفر را به خود تحمیل کنید در حالی که نماینده های مجاز دولت دومینیکا در اکثر نقاط دنیا حضور دارند و روند پرونده از هر جای دنیا انجام بگیرد، تفاوتی نخواهد کرد.

آیا من این کار را به شما توصیه می کنم؟ خیر، به هیچ وجه! در ادامه به بیان دلایلم می پردازم.

غیر از حالتی که قصد داشته باشید در دومینیکا زندگی کنید یا زمان نامحدودی را در این جزیره بگذرانید، برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا استفاده از خدمات یک شرکت حقوقی برایتان ضروری خواهد بود. از جمله مهم ترین خدماتی که یک شرکت حقوقی درباره این پرونده به شما ارائه می دهد،  پیش بردن پروسه کاری پرونده و حل مشکلات احتمالی است.

یادتان باشد که دومینیکا جزیره ای در کاراییب است. هیچ کس در آنجا عجله ندارد، مخصوصا کارمندان دولت با حقوق شش دلار در ساعت که دو هفته طول می کشد تا فقط یک مهر دولتی روی یک کاغذ بزنند!  بنابراین اگر واقعا برای گرفتن پاسپورت دومینیکا مصمم هستید، به خودتان لطف کنید و پروسه را از طریق یک شرکت مهاجرتی انجام دهید. از میان 47 نماینده رسمی دولت دومینیکا، شرکت کنکاش با چندین نماینده منظم و قوی همکاری می کند و هر پرونده ای را بسته به نوع پرونده به یکی از نماینده های مجاز دولت دومینیکا می سپارد. پرونده شما توسط تیم مجرب و حرفه ای کنکاش تشکیل می شود و بعد از بررسی موشکافانه توسط وکلای مجرب در استخدام شرکت کنکاش و از طریق یکی از نماینده های خوش سابقه دولتی به دولت دومینیکا ارائه می شود. انجام پرونده اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا برای شهروندان ایرانی مشکلات خاص خود را دارد از جمله رساندن پول به دست دولت دومینیکا، اکثر نماینده های مجاز در این زمینه بی تجربه هستند و این شرکت کنکاش است که با به کارگیری با تجربه ترین نماینده ها، امن ترین کانال انتقال وجه، در اختیار داشتن تیم مجرب، یک تجربه بی دردسر و امن را برای شما تضمین می کند.

نگران نباشید، همه همین کار را می کنند!

اگر پرداخت پول برای خرید پاسپورت دوم یک جزیره کوچک در دریای کاراییب به نظرتان مشکوک و عجیب می آید، باید بدانید که تقریبا تمام کشورها همین کار را انجام می دهند و فقط قیمت و شرایط آنها با هم متفاوت است.

چرا باید الان اقدام کنید؟

من نگران قانونی بودن پاسپورت دومینیکا نیستم چون با آن سفر کرده ام و هیچ مشکلی برایم پیش نیامد. مساله ای که باید نگران آن باشید این است که این برنامه ها تا کی موجود خواهند بود و قیمت آنها در آینده چگونه خواهد بود.

تا آنجا که می دانم، کشورهایی مانند بلیز، جمهوری دومینیکن و ... قبلا برنامه های اعطای پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری ارائه کرده بودند اما به دلایلی این برنامه ها با شکست مواجه شدند و بسته شدند. البته سایر کشورها با پاسپورت های فروخته شده به این روش ها همچنان با احترام برخورد می کنند و شخصی که یک بار تابعیت و پاسپورت دوم را از کشوری بدست آورد هرگز این امتیاز را از دست نخواهد داد. اما برخی از این برنامه ها ممکن است دیگر در آینده وجود نداشته باشند و یا شهروندان برخی کشورها را از اقدام برای این برنامه ها منع نمایند. بنابراین بهتر است تا زمانی که این برنامه های ارزان هنوز در دسترس هستند، اقدام نمایید و برای همیشه شهروند جهانی شوید حتی اگر این برنامه ها بسته شوند شما دیگر تحت تاثیر نخواهید بود.

دلیل دیگر برای اقدام هر چه سریعتر این است که برنامه های اخذ پاسپورت دوم در جزائر کاراییب همچنان بسیار ارزان قیمت هستند و متقاضی برای آنان بسیار بالا است و سران کشورها بر این باورند که حتی اگر قیمت این برنامه ها را بالا ببرند این برنامه ها همچنان محبوب خواهند بود و متقاضی بسیار خواهند داشت. از آنجا که هیچ کشوری نمی تواند بیش از حد پاسپورت دوم صادر کند برای پایین آوردن تعداد پاسپورت های صادره و همچنین به منظور سود بیشتر، مدتی است که اخباری مبنی بر اینکه این برنامه ها در آینده گران خواهند شد به گوش می رسد.

خرید  پاسپورت دوم بهترین بیمه ای است که می توانید امروزه داشته باشید و برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا انتخابی قابل اطمینان و با ارزش است، مخصوصا اگر برای این کار عجله داشته باشید.

چرا پاسپورت دومینیکا؟ پاسپورت دومینیکا چیست؟

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری، که از سال 1991 تحت برنامه شهروندی اقتصادی تاسیس شده است، سودمندترین برنامه مالی در نوع خود دربین کسانی است که به دنبال اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری هستند.

جمهوری دومینیکا دموکراسی پارلمانی است. پاسپورت دومینیکا امکان سفر بدون ویزا به 128 کشور را فراهم می کند، مهاجرت تجاری به انگلستان و بسیاری از مهمترین مراکز تجاری بین المللی را آسان می سازد.

در سال 2015، اتحادیه اروپا تمام شرایط اخذ ویزا را لغو کرد و دسترسی بدون ویزا به منطقه شنگن را برای کسانی که دارای پاسپورت دومینیکا هستند، ممکن ساخت.

پاسپورت دومینیکا را می توان با سرمایه گذاری در خرید ملک یا کمک بلاعوض به صندوق تحول ملی در دومینیکا اخذ کرد. تمامی اعضای خانواده به همراه متقاضی اصلی واجد شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا خواهند بود.

فرصت های شغلی

دومینیکا به تازگی برهه سخت اقتصادی را به دلیل طوفان های گرمسیری و آب و هوای نامطلوب پشت سر گذاشته است، اما مردم همواره برای بازسازی آن تلاش می کنند و دومینیکا قوی تر از گذشته ظاهر شده است. 

کسانی که در تلاش برای کارآفرینی هستند، ممکن است به صنایع عمده با چشم انداز مثبت در دومینیکا که شامل کشاورزی، گردشگری، بازسازی تولید و تولید برق از انرژی زمین گرمایی است، نگاه کنند.

آموزش

مدرسه در دومینیکا عمدتا تحت تأثیر مؤسسات دینی است و تحصیلات از سن 5 تا 16 سالگی اجباری است.

در حال حاضر، کسانی که به دنبال تحصیلات عالی هستند باید به خارج از کشور سفر کنند، با این حال، سه مدرسه عالی پایین تر در جزیره از جمله کالج دولتی دومینیکا، دانشکده پرستاری و دانشکده تربیت معلمان دومینیکا وجود دارند.

مسکن و املاک

همانطور که گفته شد، دومینیکا آسیب های زیادی را به دلیل طوفان های گرمسیری تجربه کرد و بازار املاک و مستغلات بیشترین ضربه را به خود اختصاص داد. با این حال، بخش املاک و مستغلات هنوز برای خارجیان بسیار جذاب است و تقاضای بازار ثابت مانده است.

قیمت خانه های معمولی بین 200,000 تا 600,000 دلار است که آمریکای شمالی بیشترین سرمایه گذاران را در این کشور دارد.

نگرانی در مورد دسترسی به آب آشامیدنی در برخی از جزایر کوچک، نگرانی بسیاری از املاک است، اما در دومینیکا، 95.8 درصد از کسانی که تابعیت این کشور را دارند، به آب آشامیدنی سالم دسترسی دارند.

سیستم خدمات درمانی

بهداشت و درمان در سال های اخیر راه بسیار طولانی را طی کرده و کاملا مدرن و قابل مقایسه با سیستم های خدمات درمانی در سرتاسر جهان است اما با منابع فعلی آن، دومینیکا نمی تواند روش های پیچیده ای مانند اشعه، جراحی ارتوپدی پیچیده و جراحی سوختگی را انجام دهد. بیماران باید به بیمارستان های بزرگ خارج از کشور اعزام شوند.

یک روند در حال ظهور در دومینیکا توجه بیشتر به سلامت روان است که تا این لحظه  تحت بررسی و درمان بوده است.برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از کشور دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش