ثروت و شهروندی - ۲ روی یک سکه

ثروت و شهروندی - ۲ روی یک سکهشهروندی یک استراتژی مهم برای حفاظت از ثروت است و بسیاری از کشورهای جهان با ارائه یک مسیر مستقیم برای اخذ شهروندی از سرمایه گذاری های افراد ثروتمند استقبال می کنند.

ثروت و شهروندی - ۲ روی یک سکه

ثروت و شهروندی مانند ۲ روی یک سکه تفکیک ناپذیر هستند.

اما چه ارتباطی بین ثروت و شهروندی وجود دارد؟

شهروندی یک استراتژی مهم برای حفاظت از ثروت است و بسیاری از کشورهای جهان با ارائه یک مسیر مستقیم برای اخذ شهروندی از سرمایه گذاری های افراد ثروتمند استقبال می کنند.

در دنیای امروز، سرمایه گذاری برای اخذ شهروندی در اصل سرمایه گذاری برای اخذ یک پناهگاه امن مدرن و حفاظت از زندگی، ثروت و دارایی است.

نمی توانیم این واقعیت را نادیده بگیریم که در جهانی آشفته زندگی می کنیم. بی ثباتی ناشی از حوادث جهانی مانند پندامیک کرونا و تحریم های اقتصادی باعث ایجاد احساس ناامنی می شوند. به همین دلیل است که ثروتمندترین افراد جهان از قبل یک پلن جایگزین برای زندگی خود در نظر می گیرند.

پاسپورت دوم که همراه با شهروندی به سرمایه گذاران اعطا می شود، بیمه نامه ای مدرن برای محافظت از خانواده است و در شرایط خاص و بحرانی گذرگاهی ایمن ارائه می دهد. به بیان دیگر، تابعیت مضاعف نجات دهنده زندگی افراد در شرایط بحرانی است.

افراد متمول دوست ندارند فقط به یک کشور محدود شوند یا برای کشف فرصت ها و آزادی در خارج از کشور برای شروع یک زندگی جدید با مانع روبرو شوند.

علاوه بر این، سیاست های مالیاتی برخی از کشورها موجب می شود که افراد به دنبال تابعیت یا اقامت جایگزین برای حمایت از دارایی خود در خارج از کشور باشند.

افراد ثروتمند و خانواده آن ها می توانند از مزایای برنامه های اخذ شهروندی اقتصادی بهره مند شوند و در مدت چند ماه پاسپورت دوم خود را بدست آورند. در این برنامه ها تمام شرایط شهروندی مانند امتحان زبان یا شرط حضور حذف می شود و تنها نیاز به سرمایه گذاری با مبلغ مشخص است. البته لازم به ذکر است که شهروندی در صورتی اعطا می شود که صحت اطلاعات و پیشینه افراد بررسی شود و با نتیجه خوبی همراه باشد.

در حال حاضر شهروندان ایرانی می توانند با سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومینیکا مانند هتل هیلتون دومینیکا یا کمک بلاعوض به این کشور برای اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا اقدام کنند.

اما اگر گزینه شهروندی را نمی پسندید، کشورهایی مانند پرتغال و کانادا هم هستند که می توانید با سرمایه گذاری در آن ها برای اخذ اقامت اقدام کنید.

پرتغال ۲ برنامه سرمایه گذاری ویزای طلایی و ویزای انجل را دارد و در ازای سرمایه گذاری کارت اقامت پرتغال را به متقاضیان اعطا می کند. یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری در پرتغال این است که متقاضیان پس از ۵ سال می توانند برای اخذ شهروندی و پاسپورت پرتغال هم اقدام کنند.

کانادا هم به تازگی برنامه استارت آپ کانادا استان آلبرتا را معرفی کرده است که به متقاضیان امکان اخذ اقامت این کشور را می دهد.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش