پاسپورت سنت کیتس و نویس

پاسپورت سنت کیتس و نویسفرصت استثنایی برای متقاضیان دریافت یکی از قدرتمندترین پاسپورت های موجود یعنی پاسپورت سنت کیتس و نویس برای افرادی که دارای شناسنامه (پاسپورت) غیر ایرانی باشند مانند شناسنامه عراق و یا غیرهپاسپورت سنت کیتس

فرصت استثنایی برای متقاضیان دریافت یکی از قدرتمندترین پاسپورت های موجود یعنی پاسپورت سنت کیتس و نویس برای افرادی که دارای شناسنامه (پاسپورت) غیر ایرانی باشند مانند شناسنامه عراق و یا غیره.

پاسپورت سنت کیتس و نویس علاوه بر امکان سفر بدون ویزا به اتحادیه اروپا و کشور انگلستان، امکان سفر با ویزای الکترونیکی به کشورهای کانادا و استرالیا را نیز فراهم می کند و تجربه ثابت کرده از طریق پاسپورت سنت کیتس و نویس می توان ویزای مولتی آمریکا را هم به راحتی بدست آورد.

دارا بودن این پاسپورت جذابیت های فراوان دیگری نیز دارد و فرصت های استثنایی دیگری بجز سفر بدون ویزا برای دارندگان خود فراهم می کند.

برنامه اخذ پاسپورت سنت کیتس و نویس یکی از قدیمی ترین برنامه های موجود اخذ پاسپورت است که متاسفانه در چند سال گذشته امکان اقدام آن برای ایرانیان وجود ندارد اما افرادی که ملیتی به جز ایران را دارا باشند مانند ملیت عراقی می توانند برای این پاسپورت اقدام نمایند.

شرکت کنکاش با استفاده از تخصص و تجربه خود، در میان برنامه های موجود برای اخذ پاسپورت سنت کیتس و نویس بهینه ترین و سریع ترین روش اخذ این پاسپورت را ، ارائه کرده و رضایت صد در صدی شما را تضمین می نماید.

برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت سنت کیتس و نویس

برنامه اخذ تابعیت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری (سنت کریستوفر و نویس) در سال 1984 به اجرا درآمد و قدیمی ترین برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری در جهان است. تحت این برنامه، تابعیت سنت کیتس و نویس در ازای مشارکت اقتصادی قابل توجهی در این کشور، به فرد سرمایه گذار اعطا می گردد.

در ازای مشارکت در توسعه جزیره سنت کیتس و نویس، به سرمایه گذاران خوشنام و بدون سوء سابقه فرصت اقدام برای اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور در چارچوب قوانین فدراسیون سنت کیتس و نویس داده می شود.

سنت کیتس و نویس در سال 1983 از بریتانیا مستقل شد و فدراسیونی از جزایر دوقلوی سنت کیتس و نویس تشکیل شد. مساحت نویس 93.2 و مساحت سنت کیتس 168.4 کیلومتر مربع است. فدراسیون سنت کیتس و نویس جزء کشورهای مشترک المنافع بریتانیاست و ملکه الیزابت دوم در راس آن قرار داشته و دولتی دموکرات بر اساس سیستم پارلمانی بریتانیا بر آن حکومت می کند.

مزایای تابعیت سنت کیتس و نویس

 • زمان پردازش پرونده 3 الی 4 ماه
 • انجام سرمایه گذاری پس از صدور نامه قبولی متقاضی توسط دولت
 • تابعیت مادام العمر
 • به رسمیت شناختن تابعیت چندگانه
 • امکان سفر بدون ویزا یا با ویزا در بدو ورود به 132 کشور جهان شامل استرالیا، هنگ کنگ، کره، مالزی، سنگاپور، سوئیس، نروژ، بریتانیا و کشورهای حوزه شنگن
 • امکان اقامت در ایرلند
 • امکان اخذ ویزای مولتی 10 ساله ایالات متحده آمریکا به راحتی
 • بدون نیاز به انجام مصاحبه
 • عدم نیاز به مسافرت به سنت کیتس و نویس در هنگام پردازش پرونده
 • عدم وجود شرایط تحصیلی و مهارت زبان برای پذیرش پرونده
 • عدم نیاز به اقامت در سنت کیتس و نویس
 • عدم تعلق مالیات بر درآمد در سراسر جهان
 • امکان حضور فرزندان زیر 30 سال و والدین بالای 62 سال در پرونده به شرط وابستگی کامل به متقاضی اصلی

پایتخت

پایتخت این کشور دو جزیره ای و همچنین بزرگترین بندر آن شهر Basseterre در جزیره سنت کیتس می باشد.

زبان

زبان اصلی این کشور انگلیسی بوده و 98% جمعیت آن با سواد هستند.

آیا باید دانش قوی زبان انگلیسی داشته باشم؟

دانش زبان انگلیسی از شروط درخواست برای برنامه تابعیت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری نمی باشد.

پاسپورت ام را از کجا باید دریافت کنم؟ آیا نیاز است که به سنت کیتس و نویس سفر کنم؟

سفر به سنت کیتس و نویس ضروری نیست. شما می توانید پاسپورت خود را از دفتر ما دریافت کنید، ما می توانیم آن را برای شما پست کنیم یا می توانید آن را از هر سفارت یا کنسولگری سنت کیتس و نویس در سراسر دنیا دریافت کنید.


برای اخذ اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش