وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود

وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شوداستراتژی جدید ایجاد رشد در استان آتلانتیک کانادا، مسائل مهاجرتی کانادا مورد توجه قرار گرفته اند. جزایر آتلانتیک که شامل نوااسکاتیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و ... می باشند به دنبال بهبود نرخ اشتغال و اوضاع اقتصادی از طریق جذب مهاجران متخصص و پناهندگان هستند.

 

در مذاکره با اعضای کمیته محلی در نوااسکاتیا، وزیر مهاجرت کانادا جان مک کالم تاکید کرد که دپارتمان او متعهد است قوانین را ساده کند و قوانین احمقانه را از سر راه بردارد تا عملکرد سیستم مهاجرتی کانادا بهبود یابد.

به دلیل استراتژی جدید ایجاد رشد در استان های آتلانتیک کانادا که در چهارم جولای اعلام شد، مسائل مهاجرتی کانادا مورد توجه قرار گرفت. جزایر آتلانتیک که شامل نوااسکاتیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور می باشند به دنبال بهبود نرخ اشتغال و اوضاع اقتصادی مناطق خود از طریق جذب مهاجران متخصص و پناهندگان هستند.

مک کالم تصدیق کرد برای اینکه این استراتژی موفقیت آمیز باشد، باید روند مهاجرت، سراسر مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرد. او اضافه کرد که خیلی از مسائل باید حل شوند. زمان بررسی پرونده ها طولانی هستند. در مواقعی تصمیمات خودسرانه گرفته می شوند و افرادی از گرفتن ویزا منع می شوند که عقل سلیم می گوید باید به آنها ویزا اعطا می شد.

مک کالم تصریح کرد که تمرکز اصلی بر تعهد حزب لیبرال در مورد زمان بررسی پرونده های مهاجرت همسران کانادایی ها قرار دارد و طرح های پیشنهادی بیشتر در این ارتباط در پاییز امسال داده خواهد شد.

دانشجویان بین المللی

از زمانی که مک کالم وزارت سازمان مهاجرت را در نوامبر گذشته به عهده گرفته است، ساده سازی روند پرونده مهاجرت متقاضیان تمرکز اصلی سازمان مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا بوده است. وی پیشتر از قصد خود برای ساده سازی روند بررسی پرونده های دانشجویان بین المللی برای تبدیل به  اقامت دائم، خبر داده و گفته بود که آنان باید اولین افراد در لیست ما باشند که به کانادا می آیند.

ترجمه و تنظیم

کیانوش محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش