وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شوداستراتژی جدید ایجاد رشد در استان آتلانتیک کانادا، مسائل مهاجرتی کانادا مورد توجه قرار گرفته اند. جزایر آتلانتیک که شامل نوااسکاتیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و ... می باشند به دنبال بهبود نرخ اشتغال و اوضاع اقتصادی از طریق جذب مهاجران متخصص و پناهندگان هستند.

 

در مذاکره با اعضای کمیته محلی در نوااسکاتیا، وزیر مهاجرت کانادا جان مک کالم تاکید کرد که دپارتمان او متعهد است قوانین را ساده کند و قوانین احمقانه را از سر راه بردارد تا عملکرد سیستم مهاجرتی کانادا بهبود یابد.

به دلیل استراتژی جدید ایجاد رشد در استان های آتلانتیک کانادا که در چهارم جولای اعلام شد، مسائل مهاجرتی کانادا مورد توجه قرار گرفت. جزایر آتلانتیک که شامل نوااسکاتیا، نیوبرانزویک، پرنس ادوارد، نیوفاندلند و لابرادور می باشند به دنبال بهبود نرخ اشتغال و اوضاع اقتصادی مناطق خود از طریق جذب مهاجران متخصص و پناهندگان هستند.

مک کالم تصدیق کرد برای اینکه این استراتژی موفقیت آمیز باشد، باید روند مهاجرت، سراسر مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرد. او اضافه کرد که خیلی از مسائل باید حل شوند. زمان بررسی پرونده ها طولانی هستند. در مواقعی تصمیمات خودسرانه گرفته می شوند و افرادی از گرفتن ویزا منع می شوند که عقل سلیم می گوید باید به آنها ویزا اعطا می شد.

مک کالم تصریح کرد که تمرکز اصلی بر تعهد حزب لیبرال در مورد زمان بررسی پرونده های مهاجرت همسران کانادایی ها قرار دارد و طرح های پیشنهادی بیشتر در این ارتباط در پاییز امسال داده خواهد شد.

دانشجویان بین المللی

از زمانی که مک کالم وزارت سازمان مهاجرت را در نوامبر گذشته به عهده گرفته است، ساده سازی روند پرونده مهاجرت متقاضیان تمرکز اصلی سازمان مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا بوده است. وی پیشتر از قصد خود برای ساده سازی روند بررسی پرونده های دانشجویان بین المللی برای تبدیل به  اقامت دائم، خبر داده و گفته بود که آنان باید اولین افراد در لیست ما باشند که به کانادا می آیند.

ترجمه و تنظیم

کیانوش محمودی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش