دسترسی بدون ویزا اتباع سنت کیتس به تایوان

دسترسی بدون ویزا اتباع سنت کیتس به تایوانهفته گذشته تایوان اعلام کرد که دارندگان پاسپورت سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا، جمهوری دومینیکن، سنت ونسان، گراناداین، گواتمالا و بلیز از هم اکنون می توانند بدون ویزا و به مدت 30 روز وارد تایوان شوند.این اعلامیه رسمی با دستورالعمل اجرای فوریتی در 12 ژوئیه 2017 در وب سایت وزارت امور خارجه تایوان قرار گرفت.

هفته گذشته تایوان – سرزمینی متعلق به جمهوری خلق چین – اعلام کرد که دارندگان پاسپورت سنت کیتس و نویس،  هم اکنون می توانند بدون ویزا و به مدت 30 روز وارد تایوان شوند.  این اعلامیه رسمی با دستورالعمل اجرای فوریتی در 12 ژوئیه 2017 در وب سایت وزارت امور خارجه تایوان قرار گرفت.


تا کنون، جزایر دوگانه سنت کیتس و نویس از قدیمی ترین شرکای دیپلماتیک تایوان از سال 1983 بوده اند. طبق گزارش وزارت امور خارجه تایوان، این سیاست جدید تلاش های دو جانبه را در جهت افزایش همکاری در زمینه اجرای قانون میان این دو ملت افزایش می بخشد.

مارک برنتلی وزیر امور خارجه سنت کیتس و نویس در پاسخ به بیانیه رسمی وزارت امور خارجه تایوان اعلام داشت که "من احساس افتخار می کنم که در دستیابی به این فرصت هیجان انگیز برای اتباع سنت کیتس و نویس و افزایش تعاملات دو جانبه میان این دو کشور، نقش داشته ام". او اضافه کرد که "دسترسی بدون ویزا به تایوان نشان دهنده اعتماد جهانی به اعتبار پاسپورت های ما و اقدامات مان جهت بررسی صحت اطلاعات پرونده متقاضیان پاسپورت سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری می باشد. این اقدام همچنین به این معنا است که قدرت تابعیت ما تقویت شده و به آزادی حرکت در سطح جهانی رسیده است و منجر به تبدیل شدن تابعیت سنت کیتس و نویس به یکی از قدرتمندترین تابعیت ها در میان کشورهای کارائیب و آمریکای لاتین شده است".

بیانیه وزارت امور خارجه تایوان با نامگذاری برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری سنت کیتس و نویس به عنوان برنامه پیشرو در جهان مصادف بود که دسترسی بدون ویزا به 137 کشور در سراسر دنیا از جمله بریتانیا، منطقه شنگن و اتحادیه اروپا را به اتباع خود ارائه می دهد. پاسپورت سنت کیتس و نویس از نظر قدرت پاسپورت و مزایای ویزا در حال حاضر از تمام رقبای منطقه کارائیب خود مانند آنتیگوا و باربودا پیشی گرفته است. اتباع سنت کیتس و نویس در حال حاضر دارای سومین پاسپورت قدرتمند منطقه کارائیب تا کنون پس از باربادوس و باهاما می باشند.

به عنوان برنامه پیشرو در میان برنامه های تابعیت از طریق سرمایه گذاری، انتظار می رود سنت کیست و نویس شاهد خیل عظیمی از متقاضیان دریافت تابعیت دوگانه از طریق فرصت های سرمایه گذاری باشد. این کشور یکی از چندین کشور منطقه کارائیب است که به سرمایه گذاران متمول خارجی فرصت اخذ تابعیت دوم و پاسپورت در ازای کمک مالی به اقتصاد کشور می دهد.

متقاضیان مجرد برنامه تابعیت از طریق سرمایه گذاری سنت کیتس و نویس با دو گزینه مواجه هستند: انجام سرمایه گذاری بدون بازگشت با حداقل مبلغ 250 هزار دلار آمریکا، و یا خرید املاک تایید شده توسط دولت با حداقل ارزش 400 هزار دلار آمریکا (برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید) .

در حالی که متقاضیان موفق اجباری به سفر یا اقامت فیزیکی در سنت کیتس و نویس قبل یا بعد از اعطای تابعیت ندارند، پس از صدور پاسپورت خود از حق اقامت در سنت کیتس و نویس و نیز هر کدام از کشورهای جامعه کارائیب (CARICOM) برخوردار می شوند.

به عنوان یک شرکت مستقل مهاجرتی، شرکت کنکاش با افتخار به افرادی که به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم در کشورهای منطقه کارائیب از جمله سنت کیتس و نویس، گرانادا و دومینیکا هستند، کمک می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری سنت کیتس و نویس، گراناداو دومینیکا لطفا با کارشناسان کنکاش تماس حاصل نمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش