پرتغال سومین کشور امن جهان است

پرتغال سومین کشور امن جهان استاز ابتدای سال 2017 بیش از 801 متقاضی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال تایید شده اند که نمایانگر قدرت برنامه ویزای طلایی پرتغال در میان سرمایه گذارانی است که در پی گرفتن اقامت و تابعیت پرتغال هستند. متقاضیان ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک اقامت دائم پرتغال را بعد از پنج سال و پاسپورت پرتغال را بعد از شش سال بدست می آورند.

پرتغال سومین کشور امن جهان است

شاخص صلح جهانی که توسط موسسه اقتصاد و صلح که مسئول رتبه بندی کشور ها بر اساس شاخص های امنیت و صلح است، پرتغال را سومین کشور امن و صلح آمیز جهان معرفی کرده است. گزارش کامل این شاخص نشان می دهد که پرتغال دو رتبه از فهرست سال پیش صعود کرده و اکنون جزو سه کشور امن جهان پس از ایسلند و نیوزیلند قرار گرفته است.

طبق این گزارش "اروپا کماکان امن ترین منطقه جهان است زیرا که 8 کشور از 10 کشور امن جهان در این منطقه قرار دارند." که به این معنا است که پرتغال درواقع دومین کشور امن اروپا بوده و از کشورهایی مانند اتریش، دانمارک، آلمان و اسپانیا پیشی گرفته است.

این گزارش بر این مسئله که پرتغال به یکی از جذابترین کشورهای دنیا برای سرمایه گذاران خارجی و خانواده هایشان تبدیل شده است، صحه می گذارد.

اخذ اقامت پرتغال از طریق ویزای طلایی – آمار تا آوریل 2017

خدمات مهاجرتی پرتغال (SEF) آمار برنامه ویزای طلایی را تا پایان سال 2017 منتشر کرده است. آخرین آمار نشان می دهد که کل میزان سرمایه گذاری انجام شده از طریق این برنامه در حال حاضر از مرز 3 میلیارد یورو گذشته است.

بر اساس این آمار، تا پایان ماه آوریل 2017 مجموع سرمایه گذاران تایید شده برابر 5003 نفر به همراه 8130 اعضای خانواده آنها می باشد، و هنوز هم عده کثیری از سرمایه گذاران در حال انتخاب ملک واجد شرایط برای سرمایه گذاری می باشند.

حائز اهمیت است که توجه داشته باشیم تنها در سال 2017 بیش از 801 سرمایه گذار تایید شده اند که نمایانگر قدرت برنامه و موفقیت مداوم آن در میان سرمایه گذاران بین المللی ای است که به دنبال راه هایی برای گرفتن اقامت پرتغال و تابعیت پرتغال (اخذ پاسپورت پرتغال) هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با پرتغال سومین کشور امن جهان است

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش