تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017

تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017سازمان خدمات مرزها و اتباع خارجی پرتغال، آژانسی دولتی است که مسئول بررسی پرونده های درخواست متقاضیان برای مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری می باشد و به نام "ویزای طلایی" شناخته می شود که روش های جدید برای این روند اتخاذ کرده، که تاثیر اصلی این تغییرات در پروسه درخواست اولیه برای سرمایه گذاری محسوس است.

سازمان خدمات مرزها و اتباع خارجی پرتغال (SEF)، آژانسی دولتی که مسئول بررسی پرونده های درخواست متقاضیان برای مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری است و به نام "ویزای طلایی" شناخته می شود، روش های جدید برای این روند اتخاذ کرده است که تاثیر اصلی این تغییرات در پروسه درخواست اولیه برای سرمایه گذاری از طریق خرید ملک محسوس است.

خبر خوب: پردازش سریعتر درخواست ها

خبر خوب این است که بر اساس قوانین جدید که در ژانویه 2017 منتشر شدند، انتظار می رود که روند بررسی پرونده های متقاضیان تسهیل شده و در نتیجه چارچوب زمانی پردازش به حداکثر زمان مجاز تحت قانون یعنی 90 روز برای درخواست اولیه و 60 روز برای تمدید تقاضا کاهش پیدا کند. در پیامد رسوایی هایی که در نوامبر 2014 دامنگیر رییس سازمان SEF شده بود، این محدودیت های زمانی از ابتدای سال 2015 مورد بی توجهی قرار گرفته بودند. تغییراتی که در نتیجه این وقایع به وجود آمدند بیشتر با هدف ممانعت از وقوع موارد مشابه تنظیم و اجرا شده اند.

خبر بد: دیگر امکان خرید ملک و ارسال درخواست طی یک سفر وجود ندارد

خبر بد این است که طبق قوانین جدید، درخواست های ویزای طلایی تنها می توانند به صورت همزمان و به همراه سایر مدارک از جمله شواهد مستند دال بر اینکه حداقل میزان سرمایه گذاری انجام شده است، ارسال شوند. این مسئله برای موارد سرمایه گذاری در دارایی های مالی مشکل خاصی ایجاد نمی کند ولی احتمال بروز مشکلات در مورد سرمایه گذارانی که به دنبال خرید املاک هستند وجود دارد زیرا از این پس امکان بررسی درخواست اولیه در طول سفر کوتاه مدت به پرتغال که پیش از این روند معمول بود، وجود ندارد. در واقع، با توجه به نیاز به حضور فیزیکی متقاضی اصلی برای شروع روند بررسی، امکان بازدید از املاک، انتخاب و خرید ملک مورد نظر و آماده سازی سند خرید و ثبت مورد نیاز برای ارسال در کمتر از 5 هفته وجود ندارد.

راه حل: دو مسافرت انجام دهید، غیر حضوری ملک بخرید یا در دارایی های مالی سرمایه گذاری کنید

راه حل آشکار این است که متقاضی اصلی در ابتدا به پرتغال سفر کرده و به بازدید املاک و انتخاب یک گزینه بپردازد. از این طریق ملک می تواند توسط وکیل متقاضی و از طرف او خریداری شود و هنگامی که تمام کارهای پرونده مرتب شد، متقاضی اصلی می تواند سفری به پرتغال داشته باشد تا پروسه بررسی درخواست را آغاز نماید. اعضای خانواده متقاضی می توانند در این سفر او را همراهی کرده و در پروسه انگشت نگاری در اداره مهاجرت پرتغال شرکت کنند و یا اینکه می توانند این پروسه را پس از تایید پرونده و پیش از صدور کارت های اقامت انجام دهند.

راه حل دوم این است که ملک بدون بازدید انتخاب شود که در این حالت سرمایه گذار می تواند ابتدا درخواست یک ارزیابی مستقل توسط یک کارشناس معتبر نماید.

جایگزین سوم سرمایه گذاری دو مرحله ای می باشد. سرمایه گذار روند را با انتقال 1 میلیون یورو به پرتغال شروع کرده و پس از تایید درخواست اولیه برای ویزا، سرمایه گذاری به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تغییر می کند و ما به التفاوت هزینه سرمایه گذاری به سرمایه گذار باز گردانده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو مهاجرت به پرتغال - اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش