مزایای مهاجرت به پرتغال

مزایای مهاجرت به پرتغالمهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهای اتحادیه اروپای هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگن برخوردار شوید.

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهای اتحادیه اروپا هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگن برخوردار شوید.

مزایای اصلی مهاجرت به پرتغال از این قرار هستند:

  • حق زندگی و کار در پرتغال

  • عدم اجبار به زندگی در پرتغال

  • حداقل حضور فیزیکی در پرتغال

  • اعطای حق اقامت به تمام اعضای خانواده

  • مسافرت بدون نیاز به ویزا به 26 کشور منطقه شنگن

  • امکان دسترسی به مزایای تحصیلی و بهداشتی

  • امکان اخذ اقامت دائم پرتغال بعد از 5 سال

  • گزینه اخذ تابعیت پرتغال بعد از 6 سال

  • امکان برخورداری از وضعیت اقامت "non-habitual" که به موجب آن برای 10 سال مالیات فرد کاهش می یابد.

اصلاحات جدید در قانون، الزامات مهاجرت به پرتغال را به صرفه تر از سایر برنامه های ویزای اتحادیه اروپا کرده است. در گذشته، حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای دریافت ویزای طلایی 500 هزار یورو بود. در حال حاضر سرمایه گذاران می توانند از طریق خرید ملک به قیمت 350 هزار یورو به پرتغال مهاجرت کنند. این نرخ پایین تر تنها در مورد املاکی که بیش از 30 سال قدمت دارند و در مناطق نوسازی شهری قرار گرفته اند، صدق می کند.

مهاجرت به پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی برای شما ویزایی یکساله به ارمغان می آورد که می تواند در دوره های دو ساله تمدید شود. دوره اقامت الزامی برای اخذ اقامت بسیار کوتاه مدت است. مثلا در سال اول تنها 7 روز اقامت و طی دوره های دو ساله بعدی تنها 14 روز اقامت برای متقاضی الزامی می باشد. پس از 5 سال، قوانین مهاجرت پرتغال به شما اجازه می دهند که درخواست اقامت دائم کرده و پس از 6 سال حق درخواست تابعیت پرتغال به شما اعطا می شود.

خدمات حقوقی حرفه ای کنکاش شما را در تمام طول پروسه درخواست راهنمایی کرده و به شما کمک می کند که ویزای طلایی خود را به کارآمد ترین صورت ممکن دریافت کنید. ما به شما در درک نیازهای مهاجرت پرتغال و گزینه های موجود کمک می کنیم تا بتوانید به سرعت اقامت پرتغال را اخذ کرده و از تمام مزایای آن بهره مند شوید.

برای سرمایه گذارانی که به دنبال گزینه های مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا هستند، تا کنون پرتغال جذاب ترین برنامه ویزا را ارائه کرده است. متقاضیان واجد شرایط می توانند از گزینه های متنوع سرمایه گذاری، حداقل زمان اقامت الزامی، عدم نیاز به ویزا برای مسافرت به کشورهای منطقه شنگن، اخذ اقامت برای اعضای خانواده و دسترسی به امکانات تحصیلی و بهداشتی برخوردار شوند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماسحاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با مزایای مهاجرت به پرتغال

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو مهاجرت به پرتغال - اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش