مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟

مهاجرت به پرتغال با برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال چه مزایایی دارد؟مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهای اتحادیه اروپای هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگن برخوردار شوید.

مهاجرت به پرتغال

اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه گلدن ویزای پرتغال گزینه ای جذاب برای افرادی است که به دنبال فرصت های خوب برای سرمایه گذاری و/یا اقامت در کشورهایاتحادیه اروپا هستند. به عنوان یک مقیم پرتغال، می توانید از مزایای بسیاری مانند فرهنگ غنی، سواحل و مناظر دیدنی، کیفیت بالای زندگی و مسافرت بدون نیاز به ویزا در منطقه شنگنبرخوردار شوید.

مزایای اصلی مهاجرت به پرتغال

  • حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

  • بدون شرط حضور

  • اعطای اقامت به تمام اعضای خانواده

  • سفر بدون ویزا به کشور های حوزه شنگن

  • دسترسی به سیستم پزشکی و بهداشتی پرتغال

  • امکان اخذ اقامت دائم و پاسپورت این کشور پس از 5 سال

  • برخورداری از وضعیت اقامت "non-habitual" که به موجب آن، به مدت 10 سال مالیات فرد کاهش می یابد.

  • اصلاحات جدید در قانون، الزامات مهاجرت به پرتغال را به صرفه تر از سایر برنامه های مهاجرتی اتحادیه اروپا کرده است. در گذشته، حداقل مبلغ لازم برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای مهاجرت به پرتغال 500,000 یورو بود. در حال حاضر سرمایه گذاران می توانند از طریق خرید ملک به قیمت 350,000 یورو به پرتغال مهاجرت کنند. این نرخ پایین تر تنها در مورد املاکی که بیش از 30 سال قدمت دارند و در مناطق نوسازی شهری قرار گرفته اند، صدق می کند.

مهاجرت به پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال برای شما ویزای یکساله به ارمغان می آورد که می تواند در دوره های دو ساله تمدید شود. دوره اقامت الزامی برای اخذ اقامت بسیار کوتاه مدت است. مثلا در سال اول تنها 7 روز اقامت و طی دوره های دو ساله بعدی تنها 14 روز اقامت برای متقاضی الزامی می باشد. پس از 5 سال، قوانین مهاجرت پرتغال به شما اجازه می دهند که برای اقامت دائم درخواست کرده و پس از 5 سال حق درخواست تابعیت پرتغال به شما اعطا می شود.

خدمات حقوقی حرفه ای کنکاش شما را در تمام طول پروسه درخواست راهنمایی کرده و به شما کمک می کند که امکان مهاجرت به پرتغال را به کارآمد ترین صورت ممکن دریافت کنید. ما به شما در درک بهتر نیازهای مهاجرت به پرتغال و گزینه های موجود کمک می کنیم تا بتوانید به سرعت به پرتغال مهاجرت کرده و از تمام مزایای آن بهره مند شوید.

برای سرمایه گذارانی که به دنبال گزینه های مهاجرت به کشورهای اتحادیه اروپا هستند، تا کنون برنامه مهاجرت به پرتغال جذاب ترین برنامه بوده است. متقاضیان واجد شرایط می توانند از گزینه های متنوع سرمایه گذاری، حداقل زمان اقامت الزامی، عدم نیاز به ویزا برای مسافرت به کشورهای منطقه شنگن، اخذ اقامت برای اعضای خانواده و دسترسی به امکانات تحصیلی و بهداشتی برخوردار شوند.برای مشاوره رایگان کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط مهاجرت به پرتغال با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش