امارات متحده عربی برنامه سرمایه گذاری ندارد

امارات متحده عربی برنامه سرمایه گذاری نداردقوانین جدید تابعیت امارات متحده عربی به دولت اجازه می دهد تا به صورت انتخابی به افراد شهروندی اعطا کند، اما این کشور هیچ برنامه اعطای شهروندی از طریق سرمایه گذاری ندارد.

امارات متحده عربی برنامه سرمایه گذاری ندارد

"اخذ تابعیت امارات از طریق دادگاه ها، شوراهای اجرایی و هیئت دولت براساس نامزدهای معرفی شده نهاد های فدرال انجام می شود."

با اینکه هیچ برنامه اعطای شهروندی رسمی در امارات وجود ندارد، شرکت های زیادی به دنبال فریب افراد هستند و مدعی هستند که می توانند شهروندی امارات (دوبی) را دریافت کنند.

بر اساس اطلاعاتی که بدست آمده، یکی از این شرکت ها از سرمایه گذاران مبلغ ۱۰ هزار دلار آمریکا به عنوان هزینه پردازش پرونده دریافت و داشتن دارایی به ارزش ۲۷ میلیون دلار را جز الزامات این برنامه معرفی می کرده است.

با این که مقامات این کشور صراحتا اعلام کرده اند که با متخلفین برخورد جدی می کنند، اما همچنان افرادی هستند که ادعا می کنند می توانند تابعیت دبی را برای متقاضی دریافت کنند. با این حال این ادعا دروغ محض است و فعلا هیچ برنامه رسمی سرمایه گذاری در دوبی وجود ندارد.

از میان برنامه های رسمی سرمایه گذاری در سراسر دنیا که تابعیت و پاسپورت اعطا می کنند، تنها برنامه دومینیکا است که در دسترس شهروندان ایرانی است.

در برنامه اخذ سرمایه گذاری دومینیکا، متقاضیان در عوض سرمایه گذاری بدون هیچ شرط حضور یا آزمون زبان در مدت چند ماه تابعیت و پاسپورت دومینیکا را بدست می آورند.


منبع: سایت Investment Migration Insider 

مقاله مرتبط: هتل هیلتون دومینیکا

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش