با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکازمانی که شما تابعیت و پاسپورت دومینیکا را دریافت کنید، از مزایای بسیار داشتن پاسپورت دوم و حقوق کامل یک شهروند دومینیکا بهره مند می شوید. در حالی که شرط حضور فیزیکی در برنامه تابعیت دومینیکا لغو شده، می توانید از گزینه زندگی در جزیره دومینیکا بهره مند شوید.

زمانی که شما تابعیت دومینیکا را دریافت کنید، از مزایای بسیار داشتن پاسپورت دوم و حقوق کامل یک شهروند دومینیکا بهره مند شده و همچنین می توانید گزینه های اقامت خود را نیز گسترش دهید. در حالی که شرط حضور فیزیکی در برنامه تابعیت دومینیکا لغو شده، می توانید از گزینه زندگی در جزیره طبیعت – دومینیکا بهره مند شوید.

دومینیکا کشوری جزیره ای در دریای کارائیب و یکی از جزایر بزرگ مجمع الجزایر Lesser Antilles است ولی با جمعیتی حدود 70 هزار نفر، از کم جمعیت ترین جزایر این مجمع الجزایر محسوب می شود. این کشور یک جزیره آرام و صلح آمیز کارائیبی است.

این جزیره زیبا  به جزیره طبیعت کارائیب معروف است. دومینیکا یک جزیره کوهستانی است که با پوششی سرسبز و پرپشت از گیاهان پوشانده شده است. بارش های سنگین در جزیره، موجب جاری شدن 356 رودخانه و تعداد زیادی آبشار شده و موجب پیدایش یک سفره غنی آب زیر زمینی می شوند که در کل سال مملو از آب تازه است.

رودخانه های بیشمار و سایر جلوه های آب در دومینیکا از جذابیت های اصلی این جزیره محسوب می شوند. از سایر خصوصیات دومینیکا می توان از چشمه های آب داغ، دومین دریاچه بزرگ جوشان جهان و یک زیستگاه سالم و پر جنب و جوش دریایی نام برد. برخی از بهترین مکان های غواصی در دریای کارائیب در آبهای جزیره طبعیت واقع شده اند. علاوه بر ویژگی های طبیعی جزیره، پوشش گیاهی آن نیز در ایجاد زیستگاه طبیعی برای دامنه متنوعی از گونه های گیاهان و حیوانات نقش دارد. طوطی سیسرو یکی از پرندگان بومی دومینیکا است که فقط در این جزیره یافت می شود.

دومینیکا یکی از معدود کشورهایی است که خانه جمعیت قابل ملاحظه ای از بومیان آمریکایی کالینگو (کاریب)، از بازماندگان بومیان آمریکای جنوبی می باشد. در حال حاضر جمعیتی حدود سه هزار تن از بومیان آمریکایی کالینگو در یک منطقه محافظت شده در دومینیکا زندگی می کنند، جایی که فرهنگ و شیوه زندگی قبیله ای آنها به عنوان یک جاذبه توریستی برای عموم به نمایش گذاشته شده است.

دومینیکا کشوری است که زندگی سبز و تمیز را توسعه داده است. تمام منابع، جنگل ها و زیستگاه های طبیعی این کشور به طرق کاملا حساب شده بهره برداری و محافظت می شوند. دومینیکا جزیره ای است که دولت و مردم آن بر حفظ و نگهداری منابع طبیعی آن متمرکز بوده و تمام اقدامات عمومی به دقت مورد بررسی قرار میگیرند تا تاثیرات آنها بر سلامت کنونی و آینده محیط زیست برآورد شود و در عین حال برنامه های اقتصادی جدیدی برای کشاورزی پایدار و اکو توریسم در این جزیره در حال توسعه هستند.

اقتصاد کشور دومینیکا بیشتر بر توریسم و کشاورزی متکی است ولی در سالهای اخیر، بخش خدمات مالی خارج از کشور و برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری/ برنامه پاسپورت دومینیکا برای توفیق در ایجاد تنوع در منابع درآمدی کشور دومینیکا، ترویج شده اند.

شیوه زندگی در دومینیکا آرام و مناسب برای زندگی بازنشستگی می باشد. از آنجا که 2.71 دلار کارائیب شرقی برابر یک دلار آمریکا و بطور متوسط هر 3 تا 4 دلار آن به ترتیب برابر با یک یورو و و یک پوند می باشد، هزینه زندگی در این جزیره به نسبت پایین است. خدمات بهداشتی در دومینیکا به روز بوده و زیر ساخت های محلی مدرن و مطابق بر استانداردهای بین المللی ارتقا یافته اند.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به دومینیکا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری شاهد رشد بی سابقه بوده است پاسپورت دومینیکا: برنامه ای محبوب برای اخذ پاسپورت در سراسر جهان پاسپورت دومینیکا 34 درصد از افراد متمول، پاسپورت دوم دارند سوالات متداول راجع به برنامه پاسپورت دوم کشور دومینیکا دومینیکا: اولین کشور سازگار با تغییر اقلیم سفر بدون ویزا به روسیه با پاسپورت دومینیکا چرا باید به دریافت پاسپورت دوم فکر کرد؟ سیستم مالیاتی دومینیکا و مزایای آن: نکاتی که باید پیش از اقدام برای اخذ پاسپورت دومینیکا بدانید نخست وزیر دومینیکا: 52 درصد درآمد دولت در سال مالی 2018 از برنامه پاسپورت دومینیکا به دست می آید جزئیاتی درباره دومینیکا که سرمایه گذاران خارجی کنجکاو هستند پیش از دریافت پاسپورت آن بدانند تحقیقات نشان می دهند که دومینیکا بهترین کشور برای اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری می باشد پاسپورت دومینیکا: تمام آنچه که باید درباره آموزش، درمان و زندگی در این جزیره بدانید دومینیکا در شرف امضای توافق نامه سفر بدون ویزا به روسیه، امارات متحده عربی، و به احتمال زیاد چین دومینیکا بالاترین آمار رسمی اعلام شده برای متقاضی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومینیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش